ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by veber 15/7/2017, 10:19

kaja wrote:
veber wrote:
kaja wrote:ma glupost...pa oni plaćaju koncesiju, nisu ukrali ništa.
i naravno postave ležaljke za one koji to hoće platiti, tko neće ima svoje ili ručnike. 
i mislim da ti ne bi bio nikakav problem da ne dođe naravno naša mare i kate i stipe , bez pitanja pobaca ljudima ležaljke i napravi sebi mjesta jer oni su to oslobodili od 1945 -a, e gospe ti..ko će mi zabranit, vidi di je stavija ležaljku...bac to dalje, tu ću ja šugaman stavit e.. !
osobno sam vidjela par takvih scena..dakle...serete
ima i toga. ali moju su malu i njene frendice potjerali iz petrčana s plaže jer su curice i ne pada im na pamet zakupit ležaljku i suncobran.
potjerali baš?
da, kći me zvala. baš ih tip izbacio s plaže.

veber

Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by Guest 15/7/2017, 10:20

u spici... lol!


Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 334C5FC000000578-3546064-image-a-39_1460995268096
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by Guest 15/7/2017, 10:54

pismejker wrote:u spici... lol!


Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 334C5FC000000578-3546064-image-a-39_1460995268096

sad zamisli koliko ih se tu popiša svake minute i koliko ti toga progutaš.  :D
na mojoj Drača plaži nema nikoga osim nas...  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by veber 15/7/2017, 11:01

volumen prepiša postotak

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by Guest 15/7/2017, 11:04

nadodajmo još i kreme za sunčanje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by Guest 15/7/2017, 12:42

pismejker wrote:
Pinochet wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
Roy_Bean wrote:

valjda hoće reći da je plaža toliko zabačena da je samo njihova, tj. nitko drugi ni ne dolazi...
more bit, ili da je pristupna samo s morske strane, pa nitko ni ne dolazi :D

jest malo izvan sela.. evo fotka:


Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 T_hvUTaGl7cMBR_12301_119593zemljiste_peljesac_2

nisam vidio ružnije plaže.. samo oštra kamenja i drača
ja ovdje vidim sirovog potencijala,uz malo maste i kreativnosti.. :cleanteeth

potencijal gdje trebal uložiti.. par stotina tisuća eura samo za sredit plažu i okoliš... ovo je ružnna lokacija ovdje se nebi kupa da mi netko plaća da proveden dvi ure..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by Guest 15/7/2017, 12:47

Pinochet wrote:
pismejker wrote:
Pinochet wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
more bit, ili da je pristupna samo s morske strane, pa nitko ni ne dolazi :D

jest malo izvan sela.. evo fotka:


Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 T_hvUTaGl7cMBR_12301_119593zemljiste_peljesac_2

nisam vidio ružnije plaže.. samo oštra kamenja i drača
ja ovdje vidim sirovog potencijala,uz malo maste i kreativnosti.. :cleanteeth

potencijal gdje trebal uložiti.. par stotina tisuća eura samo za sredit plažu i okoliš... ovo je ružnna lokacija ovdje se nebi kupa da mi netko plaća da proveden dvi ure..


je, triba uložit par tisuća eura za od neuređenog građevinskog zemljišta načinit uređeno.. ali plaža se ne vidi jer je snimano s barke.. plaža je dobra, a makija je iza nje...  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by Painkiller 15/7/2017, 20:37

Neš ti problema. Lako rješivo. Na plaže se postave info oznake, npr. plaža ta, koncesija takva, 'kućni red' na kojem piše što se ne smije, te besplatni telefon za prijavu kršenja. Višejezično. Svima sve jasno. Dežurni komunalni redar izlazi na uviđaj, po potrebi zove policiju, ako je netko stvarno bezobrazan.

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by Sora 15/7/2017, 22:43

Painkiller wrote:Neš ti problema. Lako rješivo. Na plaže se postave info oznake, npr. plaža ta, koncesija takva, 'kućni red' na kojem piše što se ne smije, te besplatni telefon za prijavu kršenja. Višejezično. Svima sve jasno. Dežurni komunalni redar izlazi na uviđaj, po potrebi zove policiju, ako je netko stvarno bezobrazan.


Napravit policijsku drzavu
To je san svakog pravog domoljuba
Plus špijunski servis. Security, bodyguard itd
I da.
ORJUNA! rendeer

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by Painkiller 15/7/2017, 22:55

Sora wrote:
Painkiller wrote:Neš ti problema. Lako rješivo. Na plaže se postave info oznake, npr. plaža ta, koncesija takva, 'kućni red' na kojem piše što se ne smije, te besplatni telefon za prijavu kršenja. Višejezično. Svima sve jasno. Dežurni komunalni redar izlazi na uviđaj, po potrebi zove policiju, ako je netko stvarno bezobrazan.


Napravit policijsku drzavu
To je san svakog pravog domoljuba
Plus špijunski servis. Security, bodyguard itd
I da.
ORJUNA! rendeer
Kakva te policijska država spopala. Bit je u informiranosti. Ne može te nitko otjerati od negdje ili ti nešto naplatiti, ako lijepo velikim slovima piše da ne može. Bezobrazni koncesionari ne bi više mogli loviti naivne i prodavati im fore.

Ti se izgleda svako večer budiš vrišteći jer sanjaš ustaške zmije... Ovo je komunalni problem s ciljem sprječavanja bezobrazluka.

Doduše, i orjunaši su više komunalni nego bilo kakav drugi problem. Seru gdje stignu, ali nema prave štete :)

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by darth_vader 16/7/2017, 02:19

Roy_Bean wrote:ja si sam napravim mjesta, tj. maknem ležaljku koja mi smeta...kad dođe pajdo pa se počne pjeniti odgovorim mu: 'ogradi plažu i naplaćuj ulaz ako je tvoja'...nakon toga se okrene na peti, a ja ostanem gdje sam i bio...

Ne kupam se previše na javnoj plaži jer imam more drito ispred kuće, a ide mi nakurac 137140360 ljudi koji se tiskaju na partsometara kvadrata pokušavajući glumiti da uživaju na moru i suncu, ali da mi netko pristupi sa spikom da sam nepoželjan na plaži ili mi ne da pristup, završava na traumatologiji promptno...proljetos me neki zaštitar išao samo osvjetliti lampadinom jer sam se po njemu očigledno predugo zadržao na svojoj omiljenoj ribolovnoj zoni ispred neke ko iz kurca nabacane viletine, nasrane na pomorskom dobru pa sam ga tako sočno ispsovao i krenuo prema njemu da se isti tren povukao/pobjegao u pseću kućicu...nema privatnog vlesništva na pomorskom dobru i točka...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by Leviathan2 16/7/2017, 02:35

jasambrend wrote:
Roy_Bean wrote:ja si sam napravim mjesta, tj. maknem ležaljku koja mi smeta...kad dođe pajdo pa se počne pjeniti odgovorim mu: 'ogradi plažu i naplaćuj ulaz ako je tvoja'...nakon toga se okrene na peti, a ja ostanem gdje sam i bio...

Ne kupam se previše na javnoj plaži jer imam more drito ispred kuće, a ide mi nakurac 137140360 ljudi koji se tiskaju na partsometara kvadrata pokušavajući glumiti da uživaju na moru i suncu, ali da mi netko pristupi sa spikom da sam nepoželjan na plaži ili mi ne da pristup, završava na traumatologiji promptno...proljetos me neki zaštitar išao samo osvjetliti lampadinom jer sam se po njemu očigledno predugo zadržao na svojoj omiljenoj ribolovnoj zoni ispred neke ko iz kurca nabacane viletine, nasrane na pomorskom dobru pa sam ga tako sočno ispsovao i krenuo prema njemu da se isti tren povukao/pobjegao u pseću kućicu...nema privatnog vlesništva na pomorskom dobru i točka...

  • Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Icon_post_quote_en

bice bice, dosta da se promjeni par upisa u takozvanim zakonima i moras se pokorit,

vole ljudi zakonite drzave :D

_________________
Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by Guest 16/7/2017, 10:42

Leviathan2 wrote:
jasambrend wrote:
Roy_Bean wrote:ja si sam napravim mjesta, tj. maknem ležaljku koja mi smeta...kad dođe pajdo pa se počne pjeniti odgovorim mu: 'ogradi plažu i naplaćuj ulaz ako je tvoja'...nakon toga se okrene na peti, a ja ostanem gdje sam i bio...

Ne kupam se previše na javnoj plaži jer imam more drito ispred kuće, a ide mi nakurac 137140360 ljudi koji se tiskaju na partsometara kvadrata pokušavajući glumiti da uživaju na moru i suncu, ali da mi netko pristupi sa spikom da sam nepoželjan na plaži ili mi ne da pristup, završava na traumatologiji promptno...proljetos me neki zaštitar išao samo osvjetliti lampadinom jer sam se po njemu očigledno predugo zadržao na svojoj omiljenoj ribolovnoj zoni ispred neke ko iz kurca nabacane viletine, nasrane na pomorskom dobru pa sam ga tako sočno ispsovao i krenuo prema njemu da se isti tren povukao/pobjegao u pseću kućicu...nema privatnog vlesništva na pomorskom dobru i točka...

  • Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Icon_post_quote_en

bice bice, dosta da se promjeni par upisa u takozvanim zakonima i moras se pokorit,

vole ljudi zakonite drzave :D

batina ima dva kraja.

Ex post facto law

An ex post facto law (corrupted from Latin: ex postfacto, lit. 'out of the aftermath') is a law that retroactively changes the legal consequences (or status) of actions that were committed, or relationships that existed, before the enactment of the law. In criminal law, it may criminalize actions that were legal when committed; it may aggravate a crime by bringing it into a more severe category than it was in when it was committed; it may change the punishment prescribed for a crime, as by adding new penalties or extending sentences; or it may alter the rules of evidence in order to make conviction for a crime likelier than it would have been when the deed was committed. Conversely, a form of ex post facto law commonly called an amnesty law may decriminalize certain acts.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža - Page 9 Empty Re: Redaju se incidenti na obali: Čardak tjera Hrvate sa plaža

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum