ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by aben 13/7/2017, 14:39

e da, sladoledi na šćapiću za 3 kn...atroke ledo


aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by Guest 13/7/2017, 14:42

najbolji kruh ikada bio je u SFRJ. bio je napravljen od pšeničnog brašna. mlijeko je bilo mlijeko direktno sa vimena kravice sa dva prsta skorupa. sve ovo danas je kemija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by veber 13/7/2017, 14:44

i marc prošetaj  do lidla blizu ti je pa seri. a i svi sokovi se jednako rade.
sve čokse od kraša su jeftinije.
žderem samo tommy majonezu i najjeftinija je tamo, naravno tvoj dragi konzum ju ne drži.
jogurt od vindije litra nekih 8kn.

lidl ide na veliko i može si priuštiti malu maržu.
plaćaju našima u roku od 30 dana i ovi im sigurno daju popust.

_________________

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 M_50010

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by marcellus 13/7/2017, 14:44

veber wrote:
marcellus wrote:lidl uglavnom prodaje sokove ono deset posto voća i takve stvari, sintetika i kemija ništa prirodno

svježe voće i povrće im je ok iako je gmo, ali nije ništa jeftinije nego drugdje, jedino što je u lidlu jeftino je kemija. Emulgator, umjetna boja, i niska cijena, recept za uspjeh.
tvoj "antiprotivan" stav je zanimljiv.
iste sokove kupuješ u svakom dućanu.
sve od podravke jeftinije u lidlu. 2 litre coca cole 9kn, fanta isto.
povrće im deset puta bolje nego u tvom ljubljenom konzumu.

nedavno kćeri kupio ledov sladoled za 14kn litra a u tvom ljubljenom konzumu košta 24.

stvarno nekvalitetno. šrot.

ne kupujem u konzumu, kaufland mi je isprikuće i odem u spar, ok kupim i drugdje neke stvari pa i u konzumu, imaju najbolju mesnicu i ribarnicu

_________________
Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by marcellus 13/7/2017, 14:45

cola je u lidku kolko se sjećam 11 kuna dvolitrena zero isto ko i svugdje, ili 12

sigurno nije deset dobro obična možda je

_________________
Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by Guest 13/7/2017, 14:45

marcellus wrote:lidl uglavnom prodaje sokove ono deset posto voća i takve stvari, sintetika i kemija ništa prirodno

svježe voće i povrće im je ok iako je gmo, ali nije ništa jeftinije nego drugdje, jedino što je u lidlu jeftino je kemija. Emulgator, umjetna boja, i niska cijena, recept za uspjeh.
Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 VitaFit-Sok-pomaranczowy-46610-big

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 2_86989_Dizzy_Sok_pomaranczowy_255

Mphh..sad....tkobiga znao.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by veber 13/7/2017, 14:46

majke ti, zbog djeteta ne kupuj meso u konzumu. to je zadnji put trčalo 2007e

_________________

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 M_50010

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by marcellus 13/7/2017, 14:46

i ne kupujem iste sokove jer lidl ima samo svoje sokove, nema one normalne kod kojih znam što kupujem

ps pago je odličan samo je malo skup a mala tih sokova popije čudo

svejedno kupujem samo one koji su sto posto voće i bez dodataka

_________________
Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by marcellus 13/7/2017, 14:47

veber wrote:majke ti, zbog djeteta ne kupuj meso u konzumu. to je zadnji put trčalo 2007e

vjeruj mi meso je posve ok dapače puno bolje nego drugdje uglavnom ionak svi imaju od pik vrbovca meso i još njih par

imam dobru mesnicu u kvartu al varaju na vagi

_________________
Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by marcellus 13/7/2017, 14:48

veber wrote:i marc prošetaj  do lidla blizu ti je pa seri. a i svi sokovi se jednako rade.
sve čokse od kraša su jeftinije.
žderem samo tommy majonezu i najjeftinija je tamo, naravno tvoj dragi konzum ju ne drži.
jogurt od vindije litra nekih 8kn.

lidl ide na veliko i može si priuštiti malu maržu.
plaćaju našima u roku od 30 dana i ovi im sigurno daju popust.

da odem u lidl i nikad ne nađem ništa s normalnom markom ako nađem onda košta ko i svugdje ili kunu više

jer oni forsiraju svoje robne marke na kojima im je puno veća zarada iako su jeftinije


_________________
Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by veber 13/7/2017, 14:49

znači svi ovi qvazi sokovi s udjelom voća su čista kemija i ne puštaju se u prodaju dva tjedna dok se jedna otrovna tvar iz boje ne razgradi.

đusevi su ok, stvarno su od voća ali zbog lakšeg transporta se dehidriraju i naglo hlade u dušiku pa dolazi do gubitka vitamina koji se kasnije dodaju.

_________________

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 M_50010

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by marcellus 13/7/2017, 14:49

usto lidl mi djeluje užasno socijalno iskreno ne volim ić tamo i radi toga

spar ima najbolje dućane

_________________
Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by veber 13/7/2017, 14:53

marcellus wrote:
da odem u lidl i nikad ne nađem ništa s normalnom markom ako nađem onda košta ko i svugdje ili kunu više

jer oni forsiraju svoje robne marke na kojima im je puno veća zarada iako su jeftinije

ajd lupetaš. kupi Chiraza kisele krastavce pa se javi. 8kn 840gr
proizvedeno u hr, orahovica. ista tvornica puni za podravku i Kplus.
grašak i kuruzu u konzervi za sve filaju dvije tvornice u Mađarskoj. jedna je u vlasništvu podravke, druga onih francuza.

ako si ti lijen ja ću kupiti par istih proizvoda drugih marki, fotkat ti i vidjet ćeš da su isti proizvođači.

_________________

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 M_50010

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by Guest 13/7/2017, 14:55

Kakogod,postoji jos od 1930 godine,a nedavno se poceo siriti i po USA,planira se 400 ducana...

socijalna nota je svakako prisutna,jer se ponuda prilagodjava dzepu potrosaca...svakako pohvalno.,..to ne znaci losiju robu,nego proizvedenu u zemljama clanicama EU,primjer Poljskoj,Ceskoj,Slovackoj,Madjarskoj,a sve navedene drzave,zanaju proizvesti prerambenu robu...

cemu drzati "elitisticku" ponudu na policama da kupi prasinu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by veber 13/7/2017, 14:55

i ja kupujem najviše u sparu, ali neke stvari su u lidlu najjeftinije i najbolje.
ne jebe me izgled dućana.

kada tamo kod mene u kvartu sjednemo na pivo za 12kn ne smeta ti birtija?

ok pun je kurac žena nutra, pa nitko ne gleda izgled birtije.

_________________

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 M_50010

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by Guest 13/7/2017, 15:09

ja vani kupujem posteno receno 80% kod Turaka..meso,povrce,voce,tjesto za pite..najpovoljnija cijena,kvaliteta neusporediva..nece Turci pojesti nesto industrijsko..
Kad prolazis pored neke kuce ili stana,.a ono mirise,kao kad su nam matere kuhale,a mi bili klinci,do pola ulice,znas da su Turci..namirnice im bas imaju miris i ukus..
U Lidlu,uglavnom,ono jezgricavo voce,imaju prejebena pakiranja suhih sljiva,meke i socne,nizozemsku Gaudu i razne vrste sireva francuskih..znaju imati prilicno kvalitetne aku busilice Parkside,uzeo jednu,otkida..drobi beton samo tako..imaju onaj brand solevita,razni lagani sokovi i ledeni cajevi,u zamrzivacu one pogacice od krumpira,uzmem i zaledjene(!!!) ćevape sa ajvarom..i kad sam to ispekao,jebeno se iznenadio koliko su original,samo ako bacis na grill..dobro je prvo ih potpuno odlediti..

kemiju za ciscenje kuhinje,toaleta,kupatila ..svu kemiju za auto,W5 ono,otkida,jeftinocom,a kvalitetno..

u Penny-ju nabavljam ceska piva,nemaju uvijek,pa onda napravim veliku zalihu..mda,imaju talijanski mineralnu vodu,odlicna medium...nije skupa...u Kajufland odem u sustini rijetko..i to uglavnom u Neckarsulmu,jer u blizini je Saturn,TOOM,pa se tamo zabavim,a ima i jedan neki tajlandski restoran sa finom klopom..onako "socijalno" djeluje :clown ,ali u prolazu poslije hodanja i sopinga,jako kvalitetna hrana..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by marcellus 13/7/2017, 15:10

veber wrote:
marcellus wrote:
da odem u lidl i nikad ne nađem ništa s normalnom markom ako nađem onda košta ko i svugdje ili kunu više

jer oni forsiraju svoje robne marke na kojima im je puno veća zarada iako su jeftinije

ajd lupetaš. kupi Chiraza kisele krastavce pa se javi. 8kn 840gr
proizvedeno u hr, orahovica. ista tvornica puni za podravku i Kplus.
grašak i kuruzu u konzervi za sve filaju dvije tvornice u Mađarskoj. jedna je u vlasništvu podravke, druga onih francuza.

ako si ti lijen ja ću kupiti par istih proizvoda drugih marki, fotkat ti i vidjet ćeš da su isti proizvođači.

krastavce ti skiselim sam neš problema ja volim ultrakisele male

_________________
Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by marcellus 13/7/2017, 15:11

veber wrote:i ja kupujem najviše u sparu, ali neke stvari su u lidlu najjeftinije i najbolje.
ne jebe me izgled dućana.

kada tamo kod mene u kvartu sjednemo na pivo za 12kn ne smeta ti birtija?

ok pun je kurac žena nutra, pa nitko ne gleda izgled birtije.

kaj fali super je birtija vrt biljke


_________________
Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by veber 13/7/2017, 15:16

marcellus wrote:
krastavce ti skiselim sam neš problema ja volim ultrakisele male
ultra su mali, a ako ti nisu dovoljno kiseli dodaš octa. ja hitim feferon iz mog vrta, odnosno žardinjere.

mogli bi popit koje pivo ovih dana.

_________________

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 M_50010

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by marcellus 13/7/2017, 15:17

veber wrote:
marcellus wrote:
krastavce ti skiselim sam neš problema ja volim ultrakisele male
ultra su mali, a ako ti nisu dovoljno kiseli dodaš octa. ja hitim feferon iz mog vrta, odnosno žardinjere.

mogli bi popit koje pivo ovih dana.

bedinam dete ovih dana žena cele dane dela, možda petak navečer tak nekaj?

_________________
Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by veber 13/7/2017, 15:18

ja sam stalno na baušteli

_________________

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 M_50010

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Tolušić druka za Konzum i Mlinar - Page 2 Empty Re: Tolušić druka za Konzum i Mlinar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum