EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by Eroo on Wed 12 Jul - 20:41

@jastreb wrote:
@danni1 wrote:
@bora-corba wrote:
@dzango wrote:
@Eroo wrote:Juga je raspala zbog srpskog gaženja Ustava- ukidanjanje autonomnih pokrajina, pljačka  zajedničkih deviznih rezervi,
prisvajanje JNA itd... To je jedina istina, a sve ostalo je srpska kuknjava za prolivenim mlijekom.
A ne zbog secesionizma? E jebote.
Sad nema Srba pa opet prodaju Arapima zemlju  za sitne pare i beže iz "lepe svoje".
Nema Arapa kod nas, to u Srbiji i Bosni. No kako bilo, bolje i arapi nego srbi, bolje bilo tko samo ne srbi.
Slažem se. Mi Hrvati volimo više čečene,Arbanase,Paštune,Turke,prebjege iz kršćanstva u islam...Ma sve...Samo da nisu Srbi.
Osobno sa Srbima imam najbolja  iskustva, sa ostalima nisam imao posla pa i ne znam što bih rekao...
Mislim da te propala Juga i dalje muči, zato taj cinizam. :)
Eroo

2016-07-22

Back to top Go down

Post by flumen on Wed 12 Jul - 20:42

nije ti @jastreb zagonetan...jedan dio u njemu je hrvatskog porijekla, a jedan srpskog...ovaj potonji preovladava iako su mu kune sladje od dinara.

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen

Male
2015-08-21

Back to top Go down

Post by Noor on Wed 12 Jul - 20:44

@flumen wrote:nije ti @jastreb zagonetan...jedan dio u njemu je hrvatskog porijekla, a jedan srpskog...ovaj potonji preovladava iako su mu kune sladje od dinara.
pa tako se i meni čini, al kako god, dobrica je on :D
Noor

Female
2016-02-02

Back to top Go down

Post by jastreb on Wed 12 Jul - 20:45

@Noor wrote:
@jastreb wrote:
@danni1 wrote:
@bora-corba wrote:
@dzango wrote:
A ne zbog secesionizma? E jebote.
Sad nema Srba pa opet prodaju Arapima zemlju  za sitne pare i beže iz "lepe svoje".
Nema Arapa kod nas, to u Srbiji i Bosni. No kako bilo, bolje i arapi nego srbi, bolje bilo tko samo ne srbi.
Slažem se. Mi Hrvati volimo više čečene,Arbanase,Paštune,Turke,prebjege iz kršćanstva u islam...Ma sve...Samo da nisu Srbi.
zagonetan si ti meni...ponekad kažeš .....vi hrvati, a ponekad ...mi hrvati :P
Nema tu zagionetke....Jesam li ti neki dan napisao? Kada pišem tebi onda sam Hrvat. Kad se obraćam daniju,Flumenu,ili pak Metildi,onda sam komunista,Jugoslaven,Srbin,Crnogorac,Slovenac,Židov...
jastreb

2014-04-22

Back to top Go down

Post by kofein on Wed 12 Jul - 20:48

Džejms Matis hvali hrvatsku „Oluju” – „izmenila tok istorije”

sreda, 12.07.2017. u 22:33

http://www.politika.rs/sr/clanak/384820/Dzejms-Matis-hvali-hrvatsku-Oluju-izmenila-tok-istorije

Avaj
kofein

2017-05-31

Back to top Go down

Post by Noor on Wed 12 Jul - 20:49

@jastreb wrote:
@Noor wrote:
@jastreb wrote:
@danni1 wrote:
@bora-corba wrote:
Nema tu zagionetke....Jesam li ti neki dan napisao? Kada pišem tebi onda sam Hrvat. Kad se obraćam daniju,Flumenu,ili pak Metildi,onda sam komunista,Jugoslaven,Srbin,Crnogorac,Slovenac,Židov...
znači po potrebi..ok, sad ću baš pratiti :P
Noor

Female
2016-02-02

Back to top Go down

Post by flumen on Wed 12 Jul - 20:50

@jastreb wrote:
@Noor wrote:
@jastreb wrote:
@danni1 wrote:
@bora-corba wrote:
ma ti si izgleda qrc od ovce, ali neka te...samo ti baljezgaj

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen

Male
2015-08-21

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top