ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 11/7/2017, 12:27

Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:naravno svi ili gotovo svi upiru prstom u marica jer je bio djelatnik agrokora a drugi se posipaju pepelom u stilu..'a zakaj bi ja to moral znati ili biti umijesan pa nisam ja delal u agrokoru'
Pa kad se prostiturirao i jebao za rolex, nek sad i plati. Sve dođe na naplatu.
zasto bi maric kao kotacic u aparu bio glavni pedro..dok se oni mocniji od njega izvlace...maric je bacen lavovima kao nizerangirani cinovnik..dok glavni gledaju....glavni i jedini krivac je todoric...i oni koji su mu drzali lojtre omogucivsi mu to sto je radio...no maric nije glavna meta glavna meta je plenkovic petrovu i ekipi..jebe se njima za marica maric sluzi kao mamac na udici za glavne ribe

vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 11/7/2017, 12:29

Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:
Eva_ wrote:A tko je ministar financija?
kakve to veze ima...on je jedan od ministra u vladi a iznad njegqa su potpredsjednici i predsjenik vlade..to mi izgleda ovako..za izgubljenu bitku kriv-porucnik
Tko vodi financije države? Zapovijedna odgovonrost. Ali, to je tako kad se budale prime posla kojeg ne razumiju. Ni u Agrokoru niš nije znal al je štel imat rolex. Mali snob kojem su ambicije veće od sposobnosti.
pa bas zato ga ne treba razapinjati na kriz nego one koji su mu to omogucili.....on je tu bio samo na zadatku...kao i svakio drugi posrednik...dok se glavni cesljaju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Eva_ 11/7/2017, 12:32

Mali treba otić još jučer. Sramota za državu da joj takva budala vodi financije.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Eva_ 11/7/2017, 12:34

vuksadinare wrote:
Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:naravno svi ili gotovo svi upiru prstom u marica jer je bio djelatnik agrokora a drugi se posipaju pepelom u stilu..'a zakaj bi ja to moral znati ili biti umijesan pa nisam ja delal u agrokoru'
Pa kad se prostiturirao i jebao za rolex, nek sad i plati. Sve dođe na naplatu.
zasto bi maric kao kotacic u aparu bio glavni pedro..dok se oni mocniji od njega izvlace...maric je bacen lavovima kao nizerangirani cinovnik..dok glavni gledaju....glavni i jedini krivac je todoric...i oni koji su mu drzali lojtre omogucivsi mu to sto je radio...no maric nije glavna meta glavna meta je plenkovic petrovu i ekipi..jebe se njima za marica maric sluzi kao mamac na udici za glavne ribe
Ne može Todorićevo mladunče bit u Vladi. Sukob interesa. Ali, jebiga HR je kurac od države, pa tu sve može. Može i četnik bit budući ministar obrane, ak tak naredi Buzin.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Eva_ 11/7/2017, 12:38

"Ministar Marić je imao konferenciju za medije i sve objasnio, ja nemam tu što reći. On je rekao sve što misli i rekao ono što misli. Ako neki mediji nešto pišu ne znači da je to uvijek istina, zato treba dati i drugima da odrade svoj dio posla. Ja sam siguran da je Marić imao izjavu za medije kako bi uvjerio vas i nas kako je to uradio", rekao je Predrag Štromar.
 

Ovako govore prodane duše. Ljigavo i gadljivo.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 11/7/2017, 12:46

Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:
Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:naravno svi ili gotovo svi upiru prstom u marica jer je bio djelatnik agrokora a drugi se posipaju pepelom u stilu..'a zakaj bi ja to moral znati ili biti umijesan pa nisam ja delal u agrokoru'
Pa kad se prostiturirao i jebao za rolex, nek sad i plati. Sve dođe na naplatu.
zasto bi maric kao kotacic u aparu bio glavni pedro..dok se oni mocniji od njega izvlace...maric je bacen lavovima kao nizerangirani cinovnik..dok glavni gledaju....glavni i jedini krivac je todoric...i oni koji su mu drzali lojtre omogucivsi mu to sto je radio...no maric nije glavna meta glavna meta je plenkovic petrovu i ekipi..jebe se njima za marica maric sluzi kao mamac na udici za glavne ribe
Ne može Todorićevo mladunče bit u Vladi. Sukob interesa. Ali, jebiga HR je kurac od države, pa tu sve može. Može i četnik bit budući ministar obrane, ak tak naredi Buzin.
maric je bio ministar za vrijeme oreskoviceve vlade i dok je petrov bio potpredsjednik iste vlade..kako mu to nije palo napamet tada...joj eva zar si slijepa pored zdravih ociju...spasavanje valstitih guzica na racun drugog je stara fora...i maric ako ode naci ce se drugi 'maric' koji ce opet sluziti za spasavanje valstitih guzica..sto mislis da ovo petrov radi zbog nekih 'ideala'?..radi iz ciste racunice da se njega ne tereti nsita..a koliko su 'pametni' ovi u hdz-u samo da mu spomenu arbitrazu ina-mol i gubitak 200 milja kuna a tu arbitrazu je on zdusno zagovarao,gurao,ucjenjivao da vidis kako bi ckomio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by veber 11/7/2017, 12:49

asilovski wrote: osim toga a kak se vidi po marcelovom fejsu nema nikakmvog iseljevanja iz RH-a barem ne HRVATA samo srbalja, četnika, boljševika i orjunaša
znači sva ekipa koju znam, a otišla je van, spada u jednu od tih kategorija. očito i ja jer sam bio na par razgovora u austriji, njemačkoj i švicarskoj.
a, dobro, ostat će čardak ekipa...

_________________

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 M_50010

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 11/7/2017, 12:53

dok se bude i dalje paznja na 'zečeve' fokusirala a lisice se cesljale...nista od pravde...tako ej bilo i sa karamrkom..covjeka razapeli zbog 50 000 kuna sto mu ej zena nesto smuljala...a lišo prolaze oni koji su milijune zgrabili i razjebali...ali evi je karamarko pedro jer je prevario njezinu prijateljicu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 11/7/2017, 13:14

uzas..!!! Kriminalci najveci ostaju na slobodi,a normalni za izgovorenu istinu zavrsavaju u policiji...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 11/7/2017, 13:20

asilovski wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:dobro nacional je instalirao mesića, uklonio karamarka, instalirao svilenog, glavno da je nacional prijatelj naroda

ova kampanja je očito vođena iz buzina
koliko te plaća todorić?

jebote opet ću ići pretražiti arhivu starog foruma gdje ti je alex22 objašnjavao što će se desiti za desetak godina, a desilo se i prije. i drugi su ti tupili, između ostalog i ja, ali ne ti si i dalje slijep.

marić je instaliran da bi spašavao todorića. to se vidi po lex agrokoru, a ti i tvoja djeca ćete plaćati dug agrokora i smrdljivog kradezeja.

ne pamtiš što pišeš pa onda sereš na dnevnoj bazi.

da smo normalna država:
-marić ne bi bio ministar
-ne bi bilo lex agrokora
-todorićima bi se oduzela sva imovina
-istraživao bi se tok novca
-todorići zajedno s marićem bili bi u zatvoru

no mi smo banana država i zato ljudi masovno bježe van
Marić je najbolji ministar ikada a čardak plaća mise za njega, osim toga a kak se vidi po marcelovom fejsu nema nikakmvog iseljevanja iz RH-a barem ne HRVATA samo srbalja, četnika, boljševika i orjunaša
Evo,moje mjesto doli,prije rata oko 20 000 duša,98% Hrvati..prije rada prilicno motjne industrije,svi uposljeni ili prema putu na radno mjesto..produkcija na vrhuncu...
tudej,cijeni se da je preostalo oko 7000 doša,mahom staraca,djece,nes obitelji,sa poslom u drzavnim sluzbama..hrabriji kazu cak oko 5500...
Ostali valjda nestali kao ono misteriozno pleme CROATON....svakako bi trebalo ispitati...
Bas budem neke Hrvate koji su zadnji stigli u Svabiju uputio na Marcov Fejs...eto,sad s ui Srblji,ovi i oni... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 11/7/2017, 13:29

pismejker wrote:
asilovski wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:dobro nacional je instalirao mesića, uklonio karamarka, instalirao svilenog, glavno da je nacional prijatelj naroda

ova kampanja je očito vođena iz buzina
koliko te plaća todorić?

jebote opet ću ići pretražiti arhivu starog foruma gdje ti je alex22 objašnjavao što će se desiti za desetak godina, a desilo se i prije. i drugi su ti tupili, između ostalog i ja, ali ne ti si i dalje slijep.

marić je instaliran da bi spašavao todorića. to se vidi po lex agrokoru, a ti i tvoja djeca ćete plaćati dug agrokora i smrdljivog kradezeja.

ne pamtiš što pišeš pa onda sereš na dnevnoj bazi.

da smo normalna država:
-marić ne bi bio ministar
-ne bi bilo lex agrokora
-todorićima bi se oduzela sva imovina
-istraživao bi se tok novca
-todorići zajedno s marićem bili bi u zatvoru

no mi smo banana država i zato ljudi masovno bježe van
Marić je najbolji ministar ikada a čardak plaća mise za njega, osim toga a kak se vidi po marcelovom fejsu nema nikakmvog iseljevanja iz RH-a barem ne HRVATA samo srbalja, četnika, boljševika i orjunaša
Evo,moje mjesto doli,prije rata oko 20 000 duša,98% Hrvati..prije rada prilicno motjne industrije,svi uposljeni ili prema putu na radno mjesto..produkcija na vrhuncu...
tudej,cijeni se da je preostalo oko 7000 doša,mahom staraca,djece,nes obitelji,sa poslom u drzavnim sluzbama..hrabriji kazu cak oko 5500...
Ostali valjda nestali kao ono misteriozno pleme CROATON....svakako bi trebalo ispitati...
Bas budem neke Hrvate koji su zadnji stigli u Svabiju uputio na Marcov Fejs...eto,sad s ui Srblji,ovi i oni... :cleanteeth
a koje je to mjesto..ako nije tajna...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Kermit 11/7/2017, 13:33

veber wrote:
asilovski wrote: osim toga a kak se vidi po marcelovom fejsu nema nikakmvog iseljevanja iz RH-a barem ne HRVATA samo srbalja, četnika, boljševika i orjunaša
znači sva ekipa koju znam, a otišla je van, spada u jednu od tih kategorija. očito i ja jer sam bio na par razgovora u austriji, njemačkoj i švicarskoj.
a, dobro, ostat će čardak ekipa...
Meni baba ladno rekla da nitko ne odlazi da su to laži i propganda, a da su oni koji su otišli već vratili...eo ja ja više ne mogu popratiti koliko mi poznanika i prijatelja odlazi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 11/7/2017, 13:36

asilovski wrote:
veber wrote:
asilovski wrote: osim toga a kak se vidi po marcelovom fejsu nema nikakmvog iseljevanja iz RH-a barem ne HRVATA samo srbalja, četnika, boljševika i orjunaša
znači sva ekipa koju znam, a otišla je van, spada u jednu od tih kategorija. očito i ja jer sam bio na par razgovora u austriji, njemačkoj i švicarskoj.
a, dobro, ostat će čardak ekipa...
Meni baba ladno rekla da nitko ne odlazi da su to laži i propganda, a da su oni koji su otišli već vratili...eo ja ja više ne mogu popratiti koliko mi poznanika i prijatelja odlazi
i ostade ti sam..ili..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by veber 11/7/2017, 13:43

asilovski wrote:Meni baba ladno rekla da nitko ne odlazi da su to laži i propganda, a da su oni koji su otišli već vratili...eo ja ja više ne mogu popratiti koliko mi poznanika i prijatelja odlazi
ja ako odem idu i djeca i buraz.
nedavno sam preko kuma dvojici braće, poznanici mi, našao posao u njemačkoj. početna im je 1500, kum im našao stan za 300, rade u finoj tvornici i napredovat će jer znam da su dečki i ovdje bili vrijedni.

_________________

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 M_50010

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 11/7/2017, 13:46

treba podržavati iseljavanje , ovo je jednostavno čardak projekt osuđen na neuspjeh,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 11/7/2017, 13:46

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
veber wrote:
asilovski wrote: osim toga a kak se vidi po marcelovom fejsu nema nikakmvog iseljevanja iz RH-a barem ne HRVATA samo srbalja, četnika, boljševika i orjunaša
znači sva ekipa koju znam, a otišla je van, spada u jednu od tih kategorija. očito i ja jer sam bio na par razgovora u austriji, njemačkoj i švicarskoj.
a, dobro, ostat će čardak ekipa...
Meni baba ladno rekla da nitko ne odlazi da su to laži i propganda, a da su oni koji su otišli već vratili...eo ja ja više ne mogu popratiti koliko mi poznanika i prijatelja odlazi
i ostade ti sam..ili..

jebote, podjebavaš asilu kao da ti živiš u nekoj paralelnoj hrvatskoj. živiš li ti u nekoj paralelnoj hrvatskoj?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 11/7/2017, 13:50

Pinochet wrote:treba podržavati iseljavanje , ovo je jednostavno čardak projekt osuđen na neuspjeh,

iseljavanje svakako podržavam ali nije opcija jer da su se svi koji su do sada iselili udružili i okupirali Zagrebistan i poubijali! kažem pobili sve političare a i policiju sve te uhljebe zaklali danas ne bi trebali iseljavati. samo treba imati muda odrezati nožem grkljan plenkoviću ili nekom smrdljivom policjotu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 11/7/2017, 13:56

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
veber wrote:
asilovski wrote: osim toga a kak se vidi po marcelovom fejsu nema nikakmvog iseljevanja iz RH-a barem ne HRVATA samo srbalja, četnika, boljševika i orjunaša
znači sva ekipa koju znam, a otišla je van, spada u jednu od tih kategorija. očito i ja jer sam bio na par razgovora u austriji, njemačkoj i švicarskoj.
a, dobro, ostat će čardak ekipa...
Meni baba ladno rekla da nitko ne odlazi da su to laži i propganda, a da su oni koji su otišli već vratili...eo ja ja više ne mogu popratiti koliko mi poznanika i prijatelja odlazi
i ostade ti sam..ili..

jebote, podjebavaš asilu kao da ti živiš u nekoj paralelnoj hrvatskoj. živiš li ti u nekoj paralelnoj hrvatskoj?
ne podjebavam...ali sto mozes...zao ti je zivot ide dalje..ako ne mos bez prijatelja odes i ti...ja kad sam se odlucio otici u nizozemsku otisao sam jer sam se zazelio matere...rođaka....od kukanja nemas nista...ziviti se dalej mora..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Kermit 11/7/2017, 14:02

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Nisamlagao
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 11/7/2017, 14:04

vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
veber wrote:
znači sva ekipa koju znam, a otišla je van, spada u jednu od tih kategorija. očito i ja jer sam bio na par razgovora u austriji, njemačkoj i švicarskoj.
a, dobro, ostat će čardak ekipa...
Meni baba ladno rekla da nitko ne odlazi da su to laži i propganda, a da su oni koji su otišli već vratili...eo ja ja više ne mogu popratiti koliko mi poznanika i prijatelja odlazi
i ostade ti sam..ili..

jebote, podjebavaš asilu kao da ti živiš u nekoj paralelnoj hrvatskoj. živiš li ti u nekoj paralelnoj hrvatskoj?
ne podjebavam...ali sto mozes...zao ti je zivot ide dalje..ako ne mos bez prijatelja odes i ti...ja kad sam se odlucio otici u nizozemsku otisao sam jer sam se zazelio matere...rođaka....od kukanja nemas nista...ziviti se dalej mora..

za koji si se kurac borio? za koji su kurac ljudi ginuli i građanskom ratu? da GRAĐANSKI A NE DOMOVINSKI !!!! jebo vas domovinski kurac da vas jebo. toliko uništenih života, sudbina, generacija mladih ljudi sve sjebano samo radi toga da bi UDBAŠKO USTAŠKA EKIPA POSTALA BOGATA. ETO ZATO JE RAT BIO. TKO KAŽE DA NIJE TAKO TAJ JE KURBIN SIN UDBAŠKI AGENT.

pa jebote kakav ste vi narod kad jedan jebeni agresivni prosvjed niste u stanju organizirati i srušiti tu čardak udbaško ustašku bandu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 11/7/2017, 14:12

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
Meni baba ladno rekla da nitko ne odlazi da su to laži i propganda, a da su oni koji su otišli već vratili...eo ja ja više ne mogu popratiti koliko mi poznanika i prijatelja odlazi
i ostade ti sam..ili..

jebote, podjebavaš asilu kao da ti živiš u nekoj paralelnoj hrvatskoj. živiš li ti u nekoj paralelnoj hrvatskoj?
ne podjebavam...ali sto mozes...zao ti je zivot ide dalje..ako ne mos bez prijatelja odes i ti...ja kad sam se odlucio otici u nizozemsku otisao sam jer sam se zazelio matere...rođaka....od kukanja nemas nista...ziviti se dalej mora..

za koji si se kurac borio? za koji su kurac ljudi ginuli i građanskom ratu? da GRAĐANSKI A NE DOMOVINSKI !!!! jebo vas domovinski kurac da vas jebo. toliko uništenih života, sudbina, generacija mladih ljudi sve sjebano samo radi toga da bi UDBAŠKO USTAŠKA EKIPA POSTALA BOGATA. ETO ZATO JE RAT BIO. TKO KAŽE DA NIJE TAKO TAJ JE KURBIN SIN UDBAŠKI AGENT.

pa jebote kakav ste vi narod kad jedan jebeni agresivni prosvjed niste u stanju organizirati i srušiti tu čardak udbaško ustašku bandu.
onda ti meni govoris da zivim u paralernom svemiru a hvalis se da si psiholog...zasto nema prosvjeda?..pa zato jer susjedi,prijatelji,drustvance rajse prica o utakmicama,komadima,tracevima o susjedima ili sto je rekao ovaj ili onaj..kad netko pokrene ozbiljnije teme vecina drustvanceta se pravi po pricnipu..'ne cujem dobro'..ili ono sablonski..'ma pusti teske stvari ajmo zavrtiti jos jednu rundu ili nesto gricnimo..'...sad reci da nije tako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 4 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum