ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čardaklije nesmetano čarduju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by Guest Mon 10 Jul - 11:05

Pinochet wrote:u ostalom, u socijalističkoj RH, koja je imala 1milijun stanovnika više nego ova prčija, i puno je više ljudi bilo živilo po selima, država je imala uredno oko 100injak općina i gradova i sve je funkcioniralo.. recimo otok brač je bila jedna općina.. sada taj brač koji ima registirano oko 13 000 stanovnika je razbijen na 8 jebenih općina..

90% tih vukojebina doslovno treba ukinuti, ova država doslovno živi na parazitiranju i pljačci

ma ja.. med i mlijeko u SRH.. mantra koju morate sebi ponoviti svaki dan da bi preživjeli ovu bijedu u RH.. svi su u SRH imali mobitele i računala za landranje po forumima

Guest
Guest


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by vuksadinare Mon 10 Jul - 11:07

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:u ostalom, u socijalističkoj RH, koja je imala 1milijun stanovnika više nego ova prčija, i puno je više ljudi bilo živilo po selima, država je imala uredno oko 100injak općina i gradova i sve je funkcioniralo.. recimo otok brač je bila jedna općina.. sada taj brač koji ima registirano oko 13 000 stanovnika je razbijen na 8 jebenih općina..

90% tih vukojebina doslovno treba ukinuti, ova država doslovno živi na parazitiranju i pljačci
..mislim da u imotskom ima najvise opcina...skoro pa svako selo opcina..rekorderi...sve uredio rodijak vrdoljak jos prije.. :)
nije imotski samo nego cijela RH.. HDZ je tako napravio da utrpa što više svojih parazita na razna izmišljena mjesta.. recimo ako bi prije na braču trebalo za vladati cijelim otokom , pucam iz glave nekih 50ljudi, sada kada imaš umjesto 1og centra, 8 centara, treba vjerojatno ne 8x više (400) nego prije 500-600ljudi..

sve to HDZovci utrpaju svoje..

a da ne govorim 20županija , itd
koliko mi ej poznato na bracu hdz i nema neku vlast...mislim da je sdp na vlasti u vecem dijelu opcina a i supetar je u njihovoj vlasti kao najveci centar..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by Guest Mon 10 Jul - 11:07

metilda wrote:
Pinochet wrote:u ostalom, u socijalističkoj RH, koja je imala 1milijun stanovnika više nego ova prčija, i puno je više ljudi bilo živilo po selima, država je imala uredno oko 100injak općina i gradova i sve je funkcioniralo.. recimo otok brač je bila jedna općina.. sada taj brač koji ima registirano oko 13 000 stanovnika je razbijen na 8 jebenih općina..

90% tih vukojebina doslovno treba ukinuti, ova država doslovno živi na parazitiranju i pljačci

ma ja.. med i mlijeko u SRH.. mantra koju morate sebi ponoviti svaki dan da bi preživjeli ovu bijedu u RH.. svi su u SRH imali mobitele i računala za landranje po forumima

socijalistička RH, je bila sranje kao i ova čardak-socijalistička-bosansko-vlaška Hrvatska, u nekim stvarima gora(tipa ekonomija) u nekim stvarima bolja(natalitet, sustav općina)..

iz jedne vukojebine i propale države u drugu vukojebinu i propalu državu, koja će kao i u yugi , imati nekih 50ak godina vijek trajanja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by Guest Mon 10 Jul - 11:08

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:u ostalom, u socijalističkoj RH, koja je imala 1milijun stanovnika više nego ova prčija, i puno je više ljudi bilo živilo po selima, država je imala uredno oko 100injak općina i gradova i sve je funkcioniralo.. recimo otok brač je bila jedna općina.. sada taj brač koji ima registirano oko 13 000 stanovnika je razbijen na 8 jebenih općina..

90% tih vukojebina doslovno treba ukinuti, ova država doslovno živi na parazitiranju i pljačci
..mislim da u imotskom ima najvise opcina...skoro pa svako selo opcina..rekorderi...sve uredio rodijak vrdoljak jos prije.. :)
nije imotski samo nego cijela RH.. HDZ je tako napravio da utrpa što više svojih parazita na razna izmišljena mjesta.. recimo ako bi prije na braču trebalo za vladati cijelim otokom , pucam iz glave nekih 50ljudi, sada kada imaš umjesto 1og centra, 8 centara, treba vjerojatno ne 8x više (400) nego prije 500-600ljudi..

sve to HDZovci utrpaju svoje..

a da ne govorim 20županija , itd
koliko mi ej poznato na bracu hdz i nema neku vlast...mislim da je sdp na vlasti u vecem dijelu opcina a i supetar je u njihovoj vlasti kao najveci centar..

HDZ=SDP , HDZ je stvorio sustav, naravno i drugi ga koriste.. SDP ništa nije mjenjao po tom pitanju.. jedni lopine drugi isto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by Guest Mon 10 Jul - 11:10

Pinochet wrote:
metilda wrote:
Pinochet wrote:u ostalom, u socijalističkoj RH, koja je imala 1milijun stanovnika više nego ova prčija, i puno je više ljudi bilo živilo po selima, država je imala uredno oko 100injak općina i gradova i sve je funkcioniralo.. recimo otok brač je bila jedna općina.. sada taj brač koji ima registirano oko 13 000 stanovnika je razbijen na 8 jebenih općina..

90% tih vukojebina doslovno treba ukinuti, ova država doslovno živi na parazitiranju i pljačci

ma ja.. med i mlijeko u SRH.. mantra koju morate sebi ponoviti svaki dan da bi preživjeli ovu bijedu u RH.. svi su u SRH imali mobitele i računala za landranje po forumima

socijalistička RH, je bila sranje kao i ova čardak-socijalistička-bosansko-vlaška Hrvatska,  u nekim stvarima gora(tipa ekonomija) u nekim stvarima bolja(natalitet, sustav općina)..

iz jedne vukojebine i propale države u drugu vukojebinu i propalu državu, koja će kao i u yugi , imati nekih 50ak godina vijek trajanja

ev tražim vijest je li formirana zagrebačka skupština i otvorim imbecilex, računam on je najažurniji kad ono udarna tema thompson  

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-na-thompsonovom-koncertu-urlali-za-dom-spremni-policija-u-tome-ne-vidi-nikakav-problem/981756.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by vili40 Mon 10 Jul - 12:27

Pinochet wrote:
metilda wrote:
Pinochet wrote:u ostalom, u socijalističkoj RH, koja je imala 1milijun stanovnika više nego ova prčija, i puno je više ljudi bilo živilo po selima, država je imala uredno oko 100injak općina i gradova i sve je funkcioniralo.. recimo otok brač je bila jedna općina.. sada taj brač koji ima registirano oko 13 000 stanovnika je razbijen na 8 jebenih općina..

90% tih vukojebina doslovno treba ukinuti, ova država doslovno živi na parazitiranju i pljačci

ma ja.. med i mlijeko u SRH.. mantra koju morate sebi ponoviti svaki dan da bi preživjeli ovu bijedu u RH.. svi su u SRH imali mobitele i računala za landranje po forumima

socijalistička RH, je bila sranje kao i ova čardak-socijalistička-bosansko-vlaška Hrvatska,  u nekim stvarima gora(tipa ekonomija) u nekim stvarima bolja(natalitet, sustav općina)..

iz jedne vukojebine i propale države u drugu vukojebinu i propalu državu, koja će kao i u yugi , imati nekih 50ak godina vijek trajanja
i to bi otprilike bilo to najbitnije.Sve što je onda bilo dobro odbacili su i uveli svoj režim plovidbe,a loše zadržali.Ne znam čemu onda svi ti napadi na prošlu državu kad ispadaju smiješni.Za ona vremena si čak i za kriminal mogao završiti u zatvoru.Danas se već možemo ugledati i na rumunje a sutra na Afganistan.
vili40
vili40

Male
Posts : 10631
2015-08-02


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by vuksadinare Mon 10 Jul - 12:30

vili40 wrote:
Pinochet wrote:
metilda wrote:
Pinochet wrote:u ostalom, u socijalističkoj RH, koja je imala 1milijun stanovnika više nego ova prčija, i puno je više ljudi bilo živilo po selima, država je imala uredno oko 100injak općina i gradova i sve je funkcioniralo.. recimo otok brač je bila jedna općina.. sada taj brač koji ima registirano oko 13 000 stanovnika je razbijen na 8 jebenih općina..

90% tih vukojebina doslovno treba ukinuti, ova država doslovno živi na parazitiranju i pljačci

ma ja.. med i mlijeko u SRH.. mantra koju morate sebi ponoviti svaki dan da bi preživjeli ovu bijedu u RH.. svi su u SRH imali mobitele i računala za landranje po forumima

socijalistička RH, je bila sranje kao i ova čardak-socijalistička-bosansko-vlaška Hrvatska,  u nekim stvarima gora(tipa ekonomija) u nekim stvarima bolja(natalitet, sustav općina)..

iz jedne vukojebine i propale države u drugu vukojebinu i propalu državu, koja će kao i u yugi , imati nekih 50ak godina vijek trajanja
i to bi otprilike bilo to najbitnije.Sve što je onda bilo dobro odbacili su i uveli svoj režim plovidbe,a loše zadržali.Ne znam čemu onda svi ti napadi na prošlu državu kad ispadaju smiješni.Za ona vremena si čak i za kriminal mogao završiti u zatvoru.Danas se već možemo ugledati i na rumunje a sutra na Afganistan.
..jednostavno..zato sto su vlast preuzeli oni koji su do jucer bili na marganima....iskoristili su slabosti drugih...i zato odavno govorim da kod nas moraju vladati oni koji imaju muda...i nije demokracija za svakog...dobili smo demokraciju ali i veliki nered..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by vuksadinare Mon 10 Jul - 12:34

i zato sve mi se to cino kao neki sizifov posao...giras veliki kamen uzbrdo da bi ga netko odozgo slamciom ponovno otkotrljao u podnozje...da bi pobjedio i doskocio protivniku primjeni istu taktiku...druge nema..klin s eklinom izbija..stara je navada i ne bez veze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by vili40 Mon 10 Jul - 12:52

mi iz dana u dan dokazujemo da nismo za državu,bar ne za nekakvu ozbiljnu jer gdje god se vrti novac pojave se lopine koje ga kao broje i usmjeravaju.I naravno da su zadovoljni time i ne bi ništa mijenjali.A ljudi si ne mogu pomoći,jedino da pobjegnu van iz ove močvare.
vili40
vili40

Male
Posts : 10631
2015-08-02


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by vuksadinare Mon 10 Jul - 13:05

vili40 wrote:mi iz dana u dan dokazujemo da nismo za državu,bar ne za nekakvu ozbiljnu jer gdje god se vrti novac pojave se lopine koje ga kao broje i usmjeravaju.I naravno da su zadovoljni time i ne bi ništa mijenjali.A ljudi si ne mogu pomoći,jedino da pobjegnu van iz ove močvare.
...evo jednog primjera vili....danas hrvatskom vladaju oni koji su za vrijeme tuđmana bili na marginama...pođimo redom sanader i jaca su bili drugi,treci esalon u zargonu kuhaci kave tuđmanu...karamarko je izasao iz hdz-a tamo kad i mesic i manolic mada nije ni tad bio pri vrhu...plenkovic je u tuđmanovo vrijeme bio miljama od hdz-a...seksu je tuđman davao nizerangirane pozicije da ne bude blizu njega...sto s etice sdp-a...ista stvar..milanovic je bio za vrijeme racana druga liga...za josipovica nikad cuo tada...o njihovim prijasnjim zivotima narocito politickom djelovanju sve je nekako napsiano zbrda dola u kratkim crtama...vise se zna koje su bombone kao mali jeli..dakle kamuflaza
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by vili40 Mon 10 Jul - 13:07

gangrena je to
vili40
vili40

Male
Posts : 10631
2015-08-02


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by Guest Mon 10 Jul - 13:09

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:mi iz dana u dan dokazujemo da nismo za državu,bar ne za nekakvu ozbiljnu jer gdje god se vrti novac pojave se lopine koje ga kao broje i usmjeravaju.I naravno da su zadovoljni time i ne bi ništa mijenjali.A ljudi si ne mogu pomoći,jedino da pobjegnu van iz ove močvare.
...evo jednog primjera vili....danas hrvatskom vladaju oni koji su za vrijeme tuđmana bili na marginama...pođimo redom sanader i jaca su bili drugi,treci esalon u zargonu kuhaci kave tuđmanu...karamarko je izasao iz hdz-a tamo kad i mesic i manolic mada nije ni tad bio pri vrhu...plenkovic je u tuđmanovo vrijeme bio miljama od hdz-a...seksu je tuđman davao nizerangirane pozicije da ne bude blizu njega...sto s etice sdp-a...ista stvar..milanovic je bio za vrijeme racana druga liga...za josipovica nikad cuo tada...o njihovim prijasnjim zivotima narocito politickom djelovanju sve je nekako napsiano zbrda dola u kratkim crtama...vise se zna koje su bombone kao mali jeli..dakle kamuflaza
:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by vuksadinare Mon 10 Jul - 13:10

vili40 wrote:gangrena je to
...malo veca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by vili40 Mon 10 Jul - 16:26

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:gangrena je to
...malo veca...
gledam maloprije zg.skupštinu i onog olinjalog prefriganog matorog cigića koji oko vrata umjesto zlatnog lanca nosi optužnicu pa ga sad ucjenjuju i sad jede vlastita govna pa za pozornicom filozofira i poručuje drugima kako je ljepši od njih.Gadi mi se sve to,pa kud je to otišlo?
vili40
vili40

Male
Posts : 10631
2015-08-02


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by Guest Mon 10 Jul - 18:13

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:gangrena je to
...malo veca...
gledam maloprije zg.skupštinu i onog olinjalog prefriganog matorog cigića koji oko vrata umjesto zlatnog lanca nosi optužnicu pa ga sad ucjenjuju i sad jede vlastita govna pa za pozornicom filozofira i poručuje drugima kako je ljepši od njih.Gadi mi se sve to,pa kud je to otišlo?
nije oslo..vrti se u krug.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by jastreb Mon 10 Jul - 18:29

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:ništa čudno zašto su te vukojebine oko imotskog propale.. iman tamo još rodbine.. ono dica im raseljena po bilom svitu, općinski načelnik ih jebe uzduž i poprijeko, još je i bivši udbaš, ali oni glasuju za njega jer je on "naš iz HDZa i domoljub"
je'l blizu tome ovaj moj transkript... :)
Ovo nije tvoje. Ovo mi pari na Antu Tomića.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by vuksadinare Tue 11 Jul - 7:48

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:ništa čudno zašto su te vukojebine oko imotskog propale.. iman tamo još rodbine.. ono dica im raseljena po bilom svitu, općinski načelnik ih jebe uzduž i poprijeko, još je i bivši udbaš, ali oni glasuju za njega jer je on "naš iz HDZa i domoljub"
je'l blizu tome ovaj moj transkript... :)
Ovo nije tvoje. Ovo mi pari na Antu Tomića.
....ovo ej moje..ali sam bolji od ante tomica.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by gargamel0101 Tue 11 Jul - 16:18

Čardak :x
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Čardaklije nesmetano čarduju - Page 2 Empty Re: Čardaklije nesmetano čarduju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum