ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hitler po drugi put među antifašistima

Page 5 of 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by danni1 9/7/2017, 09:55

Doppelgänger wrote:Ništa ne dijelim niti imam išta zajedničko s ustaškim i fašističkim polusvijetom.
Pa o tome i govorim. Živite u poricanju ali ciljevi i metode su iste.

danni1

Posts : 5159
2014-04-16


Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Guest 9/7/2017, 09:55

danni1 wrote:
pismejker wrote:
danni1 wrote:
Regoč wrote:
danni1 wrote:
Drkica je zato što antifašisti plješću Hitleru i svi fašisti su sretni što su i antife konačno shvatile i prepoznale prave vrijednosti.
Mi fašisti smo jako zadovoljni zbog toga samo nam nije jasno zašto se vi ljutite zbog spoznaje istine, jel zato što ste jebeni licemjeri il retardi.
Prihvatite svoj fašizam...to ste vi, budite svoji. Ideje fašizma i nacionalsocijalizma su nam vrlo bliske i fašistima i antifašistima jedina je razlika što antife žive u poricanju svog bića. Drugovi i drugarice,dame i gospodo istom Fireru aplaudiramo čemu onda sukobi?
Danni na tragu pomirbe ustašah i partizanah. Pravi tuđmanovac.
Jbga. Pomirba je nužna. Jedan je Firer  čije vrijednosti dijelimo i mi i oni.
slucajno ili namjerno,nitko ne kaze kako je Fuhrer zavrsio,kao i zeljeni mu Reich... :cleanteeth
vjerujem da upravo po tome treba rezonirati,jel radio dobro ili lose..
Raspala se i antifašistička Jugoslavija i SSSR, veliki antifašist Čaušesku je završio na galgama...što je dobro?
Znaci sve je to bilo na klimavim nogama,Yuga,Tito je bio kult licnosti,na temeljima komjunizma..-neodrzivo dugorocno...čausecku slicno,Hitler,slicno,s tim da je debelo pogrijesio ici napadati susjede i istrebljiati neke nacije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by danni1 9/7/2017, 09:58

pismejker wrote:
danni1 wrote:
pismejker wrote:Kakogod hitjo je debelo bio u krivu..fashizam nije nacin da se postigne drzavna harmonija i boljitak..
Može bit. Al nije ni antifašizam. Jedno je jasno i fašisti i antifašisti aplaudiraju idejama jednog Firera. Vrijednosti su nam dakle iste jedino nas naziv ideologije razdvaja a to nije velik problem oko toga se možemo dogovoriti.
zasto bi uopce ikoja ideologija rukovodila nekom drzavom..Evo Svabi danas,japanci danas,Koreanci danas...RAD je iznad bilo koje ideologije..
Ja mislim,da vi malo trebate ruke zasukati,a ove aveti proslosti,strpati u ropotarnicu povijesti..i paziti da se samo sto od toga icega ne ponovi...
Imaju oni svi svoju ideologiju, napose Japanci, od njih večih rasista i ksenofoba na svijetu nema. Koliko muslimana i đamija po Japanu ima,koliko crnaca živi u Japanu? Nedaju se oni tako lako,jebeno se oznojit moraš da dobiješ državljanstvo tamo.

_________________
Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Guest 9/7/2017, 09:58

danni1 wrote:
Doppelgänger wrote:Ništa ne dijelim niti imam išta zajedničko s ustaškim i fašističkim polusvijetom.
Pa o tome i govorim. Živite u poricanju ali ciljevi i metode su iste.
Ej, ja s tobom i tvojom ustaškom i fašističkom bratijom ne dijelim ni isto ozemlje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by danni1 9/7/2017, 10:00

Doppelgänger wrote:
danni1 wrote:
Doppelgänger wrote:Ništa ne dijelim niti imam išta zajedničko s ustaškim i fašističkim polusvijetom.
Pa o tome i govorim. Živite u poricanju ali ciljevi i metode su iste.
Ej, ja s tobom i tvojom ustaškom i fašističkom bratijom ne dijelim ni isto ozemlje.
Nema veze ideja ne poznaje granice. Razdvaja nas samo naziv ideologije. To je lako riješiti.

_________________
Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Guest 9/7/2017, 10:04

danni1 wrote:
pismejker wrote:
danni1 wrote:
pismejker wrote:Kakogod hitjo je debelo bio u krivu..fashizam nije nacin da se postigne drzavna harmonija i boljitak..
Može bit. Al nije ni antifašizam. Jedno je jasno i fašisti i antifašisti aplaudiraju idejama jednog Firera. Vrijednosti su nam dakle iste jedino nas naziv ideologije razdvaja a to nije velik problem oko toga se možemo dogovoriti.
zasto bi uopce ikoja ideologija rukovodila nekom drzavom..Evo Svabi danas,japanci danas,Koreanci danas...RAD je iznad bilo koje ideologije..
Ja mislim,da vi malo trebate ruke zasukati,a ove aveti proslosti,strpati u ropotarnicu povijesti..i paziti da se samo sto od toga icega ne ponovi...
Imaju oni svi svoju ideologiju, napose Japanci, od njih večih rasista i ksenofoba na svijetu nema. Koliko muslimana i đamija po Japanu ima,koliko crnaca živi u Japanu? Nedaju se oni tako lako,jebeno se oznojit moraš da dobiješ državljanstvo tamo.
dakako da imaju,nisam suprotno niti rekao,ali je ideologija rada i lojalnosti firmama ispred svega...nema druge..130 milijuna ljudi,na par maleckih otoka,sve treba raditi kao svicarska vura..Islam je zabranjen u Japanu( :hail :hail :hail :hail :hail ) Ćamuge su prelijeni za tempo rada ,tamo,drzava opako dobro organiztirana..Naravno da su rasisti najvewci,ali u isto vrijeme,jedni od najkulturnijih nacija,pored Kineza i ostalih.....u Tokyju,nakon posla kad je spica,nastaje pravi khaos ,kad se ljudivracaju sa posla...non stop se dogadja BUMPANJE,odnosno ljudi se sudaraju sa drugima,i non stop se ispricavaju jedni drugima..Oni pak,koji od stranaca,ugl.bijelaca zive tamo,i koji su se inkorporirali,nisu sikanirani ili bilo sto drugo..ne osjecaju se kao prezreni ili bilo sto...Japanci i ostali orjentalci dobro kriju svoje osjecaje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Guest 9/7/2017, 10:07

Dodao bih da se Yuga raspala iz cisto ekonomskih razloga..da je kojim slucajem vladao kapitalizam,a Tito uveo metodu vrijednog rada,a ne Radio ne radio svira mi radio,vremenom,sve polako poceo pustati na burzu,suradjivati  i otvarati granice prema otvorenim trzistima,vjerujem da bi nacije u staroj Yugi,ako bi zivjele u normalnom blagostanju,ne bi im palo na pamet da se razdvajajau..
Eto i USA savezne drzave ne drzi ljubav,nego cisti interes...tak oi treba da bude..ljubav je za obitelj i djecu..dobro i ljubavnicu.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Guest 9/7/2017, 10:10

Mene od štovatelja Hitlera odvaja svemir.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Regoč 9/7/2017, 10:20

pismejker wrote:Merkelica radi upravo suprotno..hajde,bar je nitkonece raskupusati i razjebati joj Svabiju..vidjet cemo koliko ce ova taktika poluciti uspjeha..kriv je jednino odabir Kozojeba,ali ni to,ako gledamo da povecanje populacije radno sposobnih ljud....likova..opet Arpai kao radni ljudi-cisti oksimoron,i opet pušijona..
Da bi to postigla trebala bi slomiti ljudsku sebičnost i emančipačiju, a ne uvoziti inorodno i inovjersko stanovništvo.

_________________
Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Regoč 9/7/2017, 10:21

Doppelgänger wrote:Ništa ne dijelim niti imam išta zajedničko s ustaškim i fašističkim polusvijetom.
Osim ideologije.

_________________
Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Guest 9/7/2017, 10:22

Tako retardiran imputiraj svojoj retardiranoj fašističkoj žgadiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Regoč 9/7/2017, 10:23

pismejker wrote:
danni1 wrote:
pismejker wrote:Kakogod hitjo je debelo bio u krivu..fashizam nije nacin da se postigne drzavna harmonija i boljitak..
Može bit. Al nije ni antifašizam. Jedno je jasno i fašisti i antifašisti aplaudiraju idejama jednog Firera. Vrijednosti su nam dakle iste jedino nas naziv ideologije razdvaja a to nije velik problem oko toga se možemo dogovoriti.
zasto bi uopce ikoja ideologija rukovodila nekom drzavom..Evo Svabi danas,japanci danas,Koreanci danas...RAD je iznad bilo koje ideologije..
Ja mislim,da vi malo trebate ruke zasukati,a ove aveti proslosti,strpati u ropotarnicu povijesti..i paziti da se samo sto od toga icega ne ponovi...
Ideologija je konstitutivni i integracijski element zajednice. Problem nastaje kad ju se silom nameće i provodi u svim sferama jer se pretvara u totalitarizam.

_________________
Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by danni1 9/7/2017, 10:24

Doppelgänger wrote:Mene od štovatelja Hitlera odvaja svemir.
Točno. Od štovatelja Hitlera ali ne od štovatelja njegove ideologije. Ti imaš samo animozitet prema osobi ne prema njegovoj ideji. To je sasvim uredu

_________________
Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Regoč 9/7/2017, 10:25

pismejker wrote:
danni1 wrote:
pismejker wrote:
danni1 wrote:
Regoč wrote:
Danni na tragu pomirbe ustašah i partizanah. Pravi tuđmanovac.
Jbga. Pomirba je nužna. Jedan je Firer  čije vrijednosti dijelimo i mi i oni.
slucajno ili namjerno,nitko ne kaze kako je Fuhrer zavrsio,kao i zeljeni mu Reich... :cleanteeth
vjerujem da upravo po tome treba rezonirati,jel radio dobro ili lose..
Raspala se i antifašistička Jugoslavija i SSSR, veliki antifašist Čaušesku je završio na galgama...što je dobro?
Znaci sve je to bilo na klimavim nogama,Yuga,Tito je bio kult licnosti,na temeljima komjunizma..-neodrzivo dugorocno...čausecku slicno,Hitler,slicno,s tim da je debelo pogrijesio ici napadati susjede i istrebljiati neke nacije...
Zato se demokracija, unatoč svim manama, pokazuje kao uspješan model: ima snagu promieniti svoje odredbe, a samu sebe ne uništiti; inkluzivna je.

_________________
Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Regoč 9/7/2017, 10:27

pismejker wrote:Dodao bih da se Yuga raspala iz cisto ekonomskih razloga..da je kojim slucajem vladao kapitalizam,a Tito uveo metodu vrijednog rada,a ne Radio ne radio svira mi radio,vremenom,sve polako poceo pustati na burzu,suradjivati  i otvarati granice prema otvorenim trzistima,vjerujem da bi nacije u staroj Yugi,ako bi zivjele u normalnom blagostanju,ne bi im palo na pamet da se razdvajajau..
Eto i USA savezne drzave ne drzi ljubav,nego cisti interes...tak oi treba da bude..ljubav je za obitelj i djecu..dobro i ljubavnicu.. :cleanteeth
Raspadaju se Belgija, Britanija i Španjolska unatoč kapitalizmu, raspala bi se i Jugoslavija.

_________________
Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Regoč 9/7/2017, 10:28

Doppelgänger wrote:Mene od štovatelja Hitlera odvaja svemir.
Ma jok, svi ste vi (totalitar)isti.

_________________
Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Regoč 9/7/2017, 10:29

Doppelgänger wrote:Tako retardiran imputiraj svojoj retardiranoj fašističkoj žgadiji.
Čuj, nisam ja pljeskal Šešeljevu govoru, tvoji "antifašisti" jesu Hitlerovu.

_________________
Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Guest 9/7/2017, 10:30

danni1 wrote:
Doppelgänger wrote:Mene od štovatelja Hitlera odvaja svemir.
Točno. Od štovatelja Hitlera ali ne od štovatelja njegove ideologije. Ti imaš samo animozitet prema osobi ne prema njegovoj ideji. To je sasvim uredu
Tu 'svoju' i Hitlerovu ideologiju uvaljuj ostatku pleteničarsko-rudarske ustaške trol satnije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Guest 9/7/2017, 10:31

Regoč wrote:
Doppelgänger wrote:Tako retardiran imputiraj svojoj retardiranoj fašističkoj žgadiji.
Čuj, nisam ja pljeskal Šešeljevu govoru, tvoji "antifašisti" jesu Hitlerovu.
Drkaj na Hitlera i Pavelića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by melkior 9/7/2017, 10:41

Regoč wrote:Adam Richard se uvukao među redove antifašista u SAD i održao govor o 'patriotizmu 21 stoljeća' i borbi protiv kapitalizma, uz veliki aplauz okupljenih antifa. Žena u prvom planu ima majicu koja reklamira site 'refusefascism,org', koja se kao i većina američkih medija bavi borbom protiv 'Trumpovog režima'.

Kao što antife nemaju pojma o tome da ne postoji ‘Trumpov režim’ – režim u Americi je demokratski – tako nemaju niti pojma da je govor koji su čuli i popratili glasnim odobravanjem u stvari bio doslovce preveden govor Adolfa Hitlera iz 1927. godine, uz dodatke iz Mein Kampfa.

Nakon kraćeg uvoda u kom je najavio da će održati govor o “opresivnom režimu” koji ih sve pogađa i represiji koju stvara kapitalizam, pred prosvjednicima koji su nosili transparente poput “smijenimo Trumpa”, Adam Richard je održao govor sastavljen u cijelosti od izvadaka iz Hitlerovih govora i njegove knjige Mein Kampf. Prije toga su okupljeni dali zakletvu da će se suprotstaviti Trumpovoj “fašističkoj Americi” te skandirali “ujedinjeni narod nije moguće pobijediti”.

“Mi smo socijalisti, mi smo neprijatelji kapitalističkog ekonomskog sistema koji eksploatira ekonomski slabe sa svojim nepravednim plaćama, sa svojim neprimjerenim vrednovanjem ljudskih bića prema zaradi i imovini a ne prema odgovornosti i učinku, i mi smo odlučni uništiti taj sustav pod svaku cijenu!”, uzviknuo je ubačeni provokator. “Korist za društvo dolazi ispred koristi za pojedinca! Država mora uspostaviti nadzor i svaki kapitalist mora smatrati da je imenovan od države. Njegova je obaveza da ne smije upotrebljavati svoje vlasništvo protivno interesima drugih unutar svog naroda. To je ključno pitanje.”

Da, to su, ako ste se pitali, citati Hitlerovog govora iz 1927., objavljenog u knjizi dobitnika Pulitzerove nagrade i povjesničara Johna Tolanda “Adolf Hitler”, na strani 224. Knjiga iz 1991. je inače i danas na glasu kao najiscrpniji, čitljiv i pristupačan te objektivan dokument o Hitlerovom životu i (ne)djelu.

U nastavku je govornik tek zamijenio riječi “Treći rajh” iz jednog kasnijeg Hitlerovog izvornog govora s “Američka nacija”. “Američka nacija će uvijek pridržati sebi pravo da nadzire vlasnike… Politika “laissez fairea” (slobodnog poduzetništva) u ovom području je ne samo okrutna prema pojedinačnim nedužnim žrtvama nego i prema naciji u cjelini.” Potom je nastavio s drugim izvacima iz Hitlerovih govora: “Ne smijemo nikad zaboraviti da većina ne može zamijeniti pojedinca”, što je citat iz Mein Kampfa. “Život je poput ogledala, ako mu se kreveljimo, on se krevelji nama, ako mu se nasmijemo uzvraća osmjehom.”  U iduću rečenicu ubacio je Donalda Trumpa, iako je to poznata izjava doduše ne Hitlera nego njegovog ministra istine Goebbelsa: “Donald Trump misli ako kažete laž koja je dovoljno velika, i ponavljate je dovoljno često, postat će istina”. A potom je nastavio s citatima Hitlera: “Istina nije važna, nego pobjeda! Propast nacije je moguće spriječiti samo olujom strasti, a samo oni koji su sami strastveni mogu pobuditi strast u drugih”. To je također citat koji je moguće pronaći u Mein Kampfu. Potom je zahvalio okupljenima i ispraćen je pljeskom…

Odlazeći, kaže u kameru, nakon što se dovoljno udaljio, “Pa, svi su aplaudirali Adolfu Hitleru”, umirući od smijeha.

No stvar i nije tako komična, sličnosti današnje ćudoredne političke policije i one iz Trećeg rajha su sve uočljivije, kao i metode djelovanja. I sve više ljudi to primjećuje. Danas su komentari u američkim (bar onim desnim) medijima puni usporedbi onog što se događa u Hamburgu 2017. s onim što se događalo u Berlinu 1933. A i donja usporedba vloggera Chris Ray Guna današnjih antifa i nacista kroz obradu pjesme “papparazi”, u njegovoj varijanti “punch a nazi”, je vrlo slikovita.

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/video-pogledajte-kako-antifasisti-aplaudiraju-hitlerovom-govoru-1041350/
Pa što onda? Hitler je možda bio lud, ali nije bio glup. Čitao sam i ja Mein Kampf, i ne , nisam fašist niti nacist, ali istini za volju, mein Kampf je jedna sjajno napisana knjiga s puno političke mudrosti koje vrijede jednako danas kao i prije 100 godina. Njegova kritika parlamentarne demokracije je nešto najsnažnije i najlucidnije napisano u posljednjih 100 godina. Pa što vi mislite, zašto je Njemačka 70 godina branila čitanje i posjedovanje Mein Kampf? Pa to je izuzetno lucidno i opasno djelo :|

Pa jel vi mislite da su nacisti bili idioti? Da je Hitler bio maloumni kreten? Pa korporativna politika u sprezi s državom je nešto najopasnije i vrlo lucidno. I glupo je uopće da Zapad već 70 godina od lika i djela Adolfa Hitlera radi bauk, dežurnu babarogu ili krampusa kojeg uvijek izvlače iz naftalina u nedostatku intelektualne i moralne sposobnosti da opišu svijet današnjice i da svakoga, tko im se ne sviđa, a tko je dovoljno moćan, uspoređuju s Hitlerom. Pa ako im je Trump novi Hitler, Mark Zuckerberg im sigurno ne bi bio, to što je Amerika čista plutokracija usporediva s prijelazom rimske republike u carstvo, to ih uopće ne brine. Ali bitno da su im Hitlera puna usta. Da ljudi doista pročitaju Mein Kampf, vidjeli bi u kakvoj kuli od laži žive svakodnevno.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Regoč 9/7/2017, 10:46

Doppelgänger wrote:
Regoč wrote:
Doppelgänger wrote:Tako retardiran imputiraj svojoj retardiranoj fašističkoj žgadiji.
Čuj, nisam ja pljeskal Šešeljevu govoru, tvoji "antifašisti" jesu Hitlerovu.
Drkaj na Hitlera i Pavelića.
Ne mogu, nisam totalitarist, vi komunisti i fašisti imate isto ishodište, isti način dolaska na vlast, iste metode vladanja...

_________________
Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hitler po drugi put među antifašistima - Page 5 Empty Re: Hitler po drugi put među antifašistima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum