Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene

Post by Fénix on 9/7/2017, 16:41

@kic wrote:
@Triny wrote:
@kic wrote:
i ta.djevojka sto je s njim trenutno, ono: o, podmladak? ke lijepo mislila sam da ides po novu jahtu u Kaliforniju, oh well..
a baš...

i sta ce ta djeca misliti jednog dana: otac nas je izabrao zbog sportskog izgleda neke zene tj nase majke u jednom katalogu, da bi dobio nogometnog nasljednika, i zato nikad nismo upoznali svoju majku..

iako ima i gorih primjera nazalost..
Samo im treba reći da ne vrijede više od igračke ili neke domaće životinje. Teško je to reći, ali treba reći. Isto kao onima od Eltona Johna i Rickyja Martina.

No neki to i sami shvate kroz život, kao jedan Francuz što je shvatio kako mu je bilo kroz život odrastati u 'obitelji' lezbijki i gdje ti je "tata" nekakva žena, a onda shvatiš da su to apsolutne besmislice i gluposti i shvatiš koliko patiš zbog nečije mentalne rupe i još brutalnije sebičnosti, egoizma i frustracija gdje ti je svjesno i planirano otac oduzet za cijeli život dok drugi uživaju u obiteljima, očevima i majkama.

Evo gledam baš kako su Maltu rasturili zadnjih dana. Teška bolest u jednom dijelu malteškog društva od nekakve "jednakosti" i "prava", a za sve ostalo se izvrijeđaju znanstvene discipline i Katolička Crkva i to je kao amen na argumente 'genijalaca' 21. stoljeća.

Jineteando en mi caballo por la sierra yo me voy, las estrellas y la luna, ellas me dicen donde voy"  :whistle
Fénix

2016-08-28

Back to top Go down

Re: Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene

Post by mutava baštarda on 9/7/2017, 17:17

ako je cura bila zgodna mogao je platiti meni, mogao sam mu ja napraviti još bolju dicu...

mutava baštarda

2015-09-14

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics