ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 4 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Regoč Sun 9 Jul - 13:19

jastreb wrote:Čak je više Hrvata u tom poslijeratnom periodu doselilo u Beograd,nego Srba u Zagreb. Pa samo je u FK Partizan došao kompletni sastav iz Zagreba,a gdje je još Tito,Tuđman i masa oficirskog sastava.
Ako mniš na Srbe iz Srbije, da; više je Hrvatah iz Hrvatske otišlo u Beograd, nego Srbah iz Srbije otišlo u Zagreb. Hrvatskom su vladali domaći Srbi poput Ćanice.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 4 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by jastreb Sun 9 Jul - 13:28

Regoč wrote:
jastreb wrote:Čak je više Hrvata u tom poslijeratnom periodu doselilo u Beograd,nego Srba u Zagreb. Pa samo je u FK Partizan došao kompletni sastav iz Zagreba,a gdje je još Tito,Tuđman i masa oficirskog sastava.
Ako mniš na Srbe iz Srbije, da; više je Hrvatah iz Hrvatske otišlo u Beograd, nego Srbah iz Srbije otišlo u Zagreb. Hrvatskom su vladali domaći Srbi poput Ćanice.
Ćanica baš se i nije nešto navladao. Najveći dio života proveo je u selendri Tušiloviću gdje je pravio neke rukotvorine od drva. Imao sam prijatelja koji ga je osobno poznavao.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 4 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Regoč Sun 9 Jul - 13:53

jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Čak je više Hrvata u tom poslijeratnom periodu doselilo u Beograd,nego Srba u Zagreb. Pa samo je u FK Partizan došao kompletni sastav iz Zagreba,a gdje je još Tito,Tuđman i masa oficirskog sastava.
Ako mniš na Srbe iz Srbije, da; više je Hrvatah iz Hrvatske otišlo u Beograd, nego Srbah iz Srbije otišlo u Zagreb. Hrvatskom su vladali domaći Srbi poput Ćanice.
Ćanica baš se i nije nešto navladao. Najveći dio života proveo je u selendri Tušiloviću gdje je pravio neke rukotvorine od drva. Imao sam prijatelja koji ga je osobno poznavao.
Kad je samoga sebe sjebal. Zato su tu drugovi Baltić i Dragosavac, onako na prvu.

_________________
Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 4 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum