ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 32 of 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 10/8/2017, 13:56

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:Ž
Sora wrote:
A jrbiga Vuko Vi ne znate raspravu dic na visi nivo
Od mojeg tate i tvoje mame 
Zato ne volite Gnjecu i mene 
Ali boli me picka 
Ja cu svoj stav braniti jer je to moja domovina i nece mi niktko zabraniti 
I da. 
Niti jedno pitanje nisi odgovorio Vuko Niti jedno 
Tebe samo boli da spominjem ustase . Pa jrbga POPUŠILI STE SRPSKU PROPAGANDU I NIKAK DOCI SEBI. 
JEBOTE, ODSARAFI TE ŠARAFE . 
NIS DRUGO
sorry...nisam ti odgovorio tzj da priznam da sto je bilo bolje od socijalizma..bio ej tvpj stojadin od mog kapitalistickog mercedesa,... Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 1f602
 Jel to od braniteljske mirovine kupio?
to za vrijeme juge..vlasnistvo mog tate i moje mame..jbg zaradili mercedes u trulom kapitalizmu... lol!
ti vozis cacin auto? 

Stravično 
Kaj jos dobivaš djecji?
e dijete drago...kad bi ti bar mogao pomoci.. :D

vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 10/8/2017, 13:57

kic wrote:
koji si ti kurcšlus u glavi, samo je jedna strana kriva, da nema ustaša, sve bi bilo oke-

ustaše su nastali nakon što su upucali vođu hrvata u beogradskoj skupštini

ustaše su satrveni 45' naovamo

šta dalje hoćeš?
nju jebe ero..to ti je... Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 10/8/2017, 14:00

:grin

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kic 10/8/2017, 14:01


ustaške i komunističke ćelije su surađivale prije ww2, ima par knjiga o tome-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 10/8/2017, 14:04

Ajmo opet : ustase su izmislili Srbi . 
 Stalno podgrijavajući tezu o genocidnosti Hrvata. 
God.1991. PRVA OSOBA KPJA MI JE SPOMENULA USTASE BILA JE SRPKINJA IZ BIJELNIKA KPD PETRINJE 
I ONDA POKAZALA DLSNOM PREKO VRATA. 
E . TO JE BILA KOLEGICA S KOJOM SAM GODINAMA RADILA. 
najprije sam se šokirala otkud joj ideja o ustasama a onda kako sam cesto bila na sisačkoj cesti , sjetila se kolone auta svaki dan s BG REGOM. 
E SAD . 
pitam ja vas a zadto su Hrvati prihvatili tu igru.
Ima neko objasnjenje za tu opasnu igru kpja destabilizira drzsvu i pravi od nje zadnju orcvaenicu u EZ

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 10/8/2017, 14:07

kic wrote:
ustaške i komunističke ćelije su surađivale prije ww2, ima par knjiga o tome-
 Pojam USTASE je vrlo star pojam iz hrvatske povijesti 
Malo se potrudite o tome saznati 
Ja sam ocekivala da ce ustasluk imati neki evolucijski razvoj i dobiti nesto iz dijela hrvatsovanja sto je pozitivno 
Ali ne . 
Negiranje NOB I Titove uloge u hrv , sve to baca u negativu. 
I tu je kurslus.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 10/8/2017, 14:08

kic wrote:
ustaške i komunističke ćelije su surađivale prije ww2, ima par knjiga o tome-
 A tek u ratu.. ))

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 10/8/2017, 14:11

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Img_1912

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kaya 10/8/2017, 14:16

Sora wrote:Ajmo opet : ustase su izmislili Srbi . 
 Stalno podgrijavajući tezu o genocidnosti Hrvata. 
God.1991. PRVA OSOBA KPJA MI JE SPOMENULA USTASE BILA JE SRPKINJA IZ BIJELNIKA KPD PETRINJE 
I ONDA POKAZALA DLSNOM PREKO VRATA. 
E . TO JE BILA KOLEGICA S KOJOM SAM GODINAMA RADILA. 
najprije sam se šokirala otkud joj ideja o ustasama a onda kako sam cesto bila na sisačkoj cesti , sjetila se kolone auta svaki dan s BG REGOM. 
E SAD . 
pitam ja vas a zadto su Hrvati prihvatili tu igru.
Ima neko objasnjenje za tu opasnu igru kpja destabilizira drzsvu i pravi od nje zadnju orcvaenicu u EZ
Je, sve bi bilo ok da smo rekli - majke mi, mi smo partizani , nismo ustase!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 10/8/2017, 15:52

kaja wrote:
Sora wrote:Ajmo opet : ustase su izmislili Srbi . 
 Stalno podgrijavajući tezu o genocidnosti Hrvata. 
God.1991. PRVA OSOBA KPJA MI JE SPOMENULA USTASE BILA JE SRPKINJA IZ BIJELNIKA KPD PETRINJE 
I ONDA POKAZALA DLSNOM PREKO VRATA. 
E . TO JE BILA KOLEGICA S KOJOM SAM GODINAMA RADILA. 
najprije sam se šokirala otkud joj ideja o ustasama a onda kako sam cesto bila na sisačkoj cesti , sjetila se kolone auta svaki dan s BG REGOM. 
E SAD . 
pitam ja vas a zadto su Hrvati prihvatili tu igru.
Ima neko objasnjenje za tu opasnu igru kpja destabilizira drzsvu i pravi od nje zadnju orcvaenicu u EZ
Je, sve bi bilo ok da smo rekli - majke mi, mi smo partizani , nismo ustase!
Rekli ste to sto su Srbi htjeli . 
Kurac je bio odgovor : mi smo partizani . Nit je to odgovor nit je odgovor mi dmo ustase . 
Od ova dva odgovora izabrali ste gori. 
Hrbatska je u trenutku osamostaljenja bila puno vise partizanska. 
Uspjeli ste zaokrenuti povijest. 
Izabrali ustase isko su dio poraženih snaga u 2. Ww .
 Kad pogledas. Glupo da nemre bit gluplje. 
Podvrći se dominaciji srpske ideje i razoriti drustveno tkivo
Ti Kajo jebdno banaliziras i ne razmes drugo misljenje. 
Jesi ti retardirana sto?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 10/8/2017, 16:19

Znaci ŽUPNI URED ORGANIZATOR 
TI BOKCA 

Čak i u politici postoji granica koja se ne smije prijeći. Ma koliko nas politička elita uvjeravala u suprotno bauljajući po ideološkom polju od nemila do nedraga, a sve u skladu s određenim kratkoročnim ciljevima, neka granica mora postojati. Najbolje je to pokazao Ivan Klarin, SDP-ov saborski zastupnik i, što je za ovu priču važnije, načelnik Općine Tisno.
U tom je malom mjestu, smještenom na otoku Murteru, akademik Josip Pečarić, inače matematičar koji se zalaže da ustaški poklič ‘Za dom spremni’ bude služben i u Hrvatskoj vojsci, naumio održati promociju svoje knjige kolumni ‘Dnevnik u znaku Za dom spremni!’. Tišnjanski župni ured pozvao je sve zainteresirane da se u ponedjeljak, 7. kolovoza, okupe u Društvenom domu koji je u općinskom vlasništvu. I održala bi se promocija, jedna u nizu sličnih koje svako ljeto po obalnim gradićima održava desničarska bulumenta propagirajući svoje revizionističke stavove, da Klarin nije odlučio drukčije. SDP-ovac je, naime, uskratio gostoprimstvo Pečariću i njegovima. ‘Poklič ‘Za dom spremni’ i knjiga akademika Pečarića nije u duhu antifašističke, niti domoljubne povijesti ovog mjesta i otoka Murtera’, objasnio je Klarin, koji ni ranije nije dozvoljavao programe u kojima su veličani NDH i ustaški pokret, pa je tako nedavno zabranio nastup splitskom malonogometnom klubu Ustanik koji u grbu ima ušato, točnije ustaško, slovo U.
Tisno, mjesto od jedva 1300 stanovnika, dalo je više od 400 sudionika NOB-a, među kojima je 108 poginulih partizana i 80 žrtava fašizma. Sasvim dovoljno za odbijenicu Pečariću koji je Tišnjane naumio podučiti nekoj drugoj povijesti, u kojoj su heroji oni koji su napali i okupirali Tisno, a ne oni koji su ga branili.
Klarin je župni ured Tisno, kao organizatora, naputio da Pečariću organizira promociju u župi sv. Duha, ako im je već stalo do toga, što su ovi i napravili. Kako izvještava lokalni portal Rudinapress, tamo su se mogli čuti raznorazni razlozi zašto se treba pozdravljati sa ‘Za dom spremni’, jer da je to u Kini izraz posebne časti, da se radi o najboljoj svjetskoj praksi, da se taj pozdrav treba u najmanju ruku poštovati i sve tome slično, a knjiga se kupovala po prigodnoj cijeni za sto kuna. Bez računa, naravno.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 23/8/2017, 10:34

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 23/8/2017, 10:35

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by čardak efendija 23/8/2017, 12:14

kic wrote:
Sora wrote:
kic wrote:
mogao se rat izbjeći, ali su Srbima smetali veliki ustaše kao Račan, Šuvar isl :)
Onda se nije mogao izbjeci Cemu pises besmislice 

Znaci Srbima su SVI HRVATI BILI USTASE  
ustvari je to tocno , makar ti nemas pojma sto pises 
I to je zato jer je na obje strane radila propagandna histerije uoci rata 
No, planeri rata su sve imali unrukama karte 
I tu kartu s podjelama osobito . 
Nego je meni vaznije pitanje ZASZO SU HRVATI SE DALI NAMSMITI U TU ZAMKU DA PRISTSNU GLUMITI USTASE 
ZASTO ? l

svi Hrvati su Ustaše, a dobro onda si i ti ustaša-
jesu i je samo to nezna

_________________
Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by čardak efendija 23/8/2017, 12:16

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:dosadna si ti vise sa tim ustasama u familiji si imala vrdo ustasa i sad tu non stop lamentiras o ustastvu...ono dosadna na kvadratni kilometar
I ti si disadan s lamentiranjem o dogadjima 
Nosi nikad ušao u sustinu 
Nikad 
E pa ja nisam od toh koji
E ce itko vodit ko konja ili ovcu 
Nece 
SF SN :cro
cuj koliko te zna sa ovog i onog foruma a ima vec podosta godina..kako si prije skoro deset gopdian lamentirala svakodnevno o sutasama tako id anas..pa vec koliko si puta spomenula sutase mogla bi se debela knjiag od toga sastaviti...daj jebote o necem drugom..tebi je sprzen mozak od spominjanja ustasa..jel to genetski..kod.. :)
disadan si i nemaš pojma što se Sori desilo 32.7.2017.! :D
prekobacila normu u rakiji ko i ja

_________________
Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by čardak efendija 23/8/2017, 12:17

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
I ti si disadan s lamentiranjem o dogadjima 
Nosi nikad ušao u sustinu 
Nikad 
E pa ja nisam od toh koji
E ce itko vodit ko konja ili ovcu 
Nece 
SF SN :cro
cuj koliko te zna sa ovog i onog foruma a ima vec podosta godina..kako si prije skoro deset gopdian lamentirala svakodnevno o sutasama tako id anas..pa vec koliko si puta spomenula sutase mogla bi se debela knjiag od toga sastaviti...daj jebote o necem drugom..tebi je sprzen mozak od spominjanja ustasa..jel to genetski..kod.. :)
disadan si i nemaš pojma što se Sori desilo 32.7.2017.! :D
doista nemam pojma..najbolji su mi oni koji mi prigovaraju da sam staromodan kad pisem o događajima iz domovinskog rata..a oni ne mrdaju dalej do tita,pavelica,ustasa i partizana.. lol!
32.7. , pa tog datuma nema, osim kod nje :)
ima kad prekobaciš normu, od sutra je novi mesec a nekako moraš opravdati prebačaj

_________________
Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 23/8/2017, 13:49

Prekobacila? 
Valjda prebacila ... 
inace, tvoj doseg u raspravama jos ni jednom nisam nasla vrijednim odgovora 
Skulirajte se momče, i ti gubiš vrijeme ovdje
A mogao bi nesto psmetno reci ili uraditi 
Ako.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by čardak efendija 23/8/2017, 13:54

Sora wrote:Prekobacila? 
Valjda prebacila ... 
inace, tvoj doseg u raspravama jos ni jednom nisam nasla vrijednim odgovora 
Skulirajte se momče, i ti gubiš vrijeme ovdje
A mogao bi nesto psmetno reci ili uraditi 
Ako.
ne očekuješ valjda od mene srbina da nešto pametno kažem i napravim

_________________
Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 23/8/2017, 16:20

RHrvatska nacija je velika bolnica, a mi smo bolesno društvo, poručio je u Hrvatskom saboru Ivan Grubišić u ime Kluba nezavisnih zastupnika, upozorivši da broj ovisnika, ne samo o drogi, svjedoči o gubitku dubljeg smisla života u hrvatskom društvu.

U prilog svojoj ocjeni naveo je statističke podatke da je u Hrvatskoj 1,5 milijuna pušača, oko 300.000 registriranih alkoholičara, od 120 do 150 tisuća registriranih ovisnika o drogi, skoro 100 tisuća ovisnika o kocki.

Grubišićevo izlaganje izazvalo je niz replika, najvećim dijelom HDZ-ovih zastupnika koji su nedopustivima ocijenili njegove ocjene o bolesnoj hrvatskoj naciji. 


[url=https://www.facebook.com/share.php?u=http%3A//vijesti.hrt.hr/186593/mi-smo-bolesno-drustvo&title=Mi smo bolesno dru%C5%A1tvo][/url] [url=https://twitter.com/share?url=http%3A//vijesti.hrt.hr/186593/mi-smo-bolesno-drustvo&text=Mi smo bolesno dru%c5%a1tvo&via=HRTvijesti][/url]   

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Vukov čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum