Kup konfederacija

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Kup konfederacija - Page 2 Empty Re: Kup konfederacija

Post by Guest Mon 19 Jun - 7:43

jasambrend wrote:Sve mi se čini da će cigancad iz Torina i Barcelone izlobirati da se ne uvede u natjecanja pod ingerencijom UEFA-e...

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by sat2 Mon 19 Jun - 8:29

Evo što znaći uvođenje tehnike ... daš gol i čekaš minutu dvije hočeš li se veseliti ili ne! ili se veseliš pa onda pizdiš!

Post by sat2 Mon 19 Jun - 9:14

Braća wrote:odlicno. koliko ce samo fss cekati da uvede tehnologiju? onda zvezda svake godine ima da im igra play out Basketball
Zamisli žestoke navijače na nekom stadionu gdje se igra neka važna utakmica i padne odlučujući gol u sudačkoj nadoknadi ... 30 tisuča ljudi slavi u deliriju i onda sudac pokaže rukama pravokutnik i poništi gol. Navijači mirno prihvačaju tu odluku?

kic wrote:
Zamisli finale kupa Hajduk -Dinamo na Poljudu ...  rezultat 0:0 i Hajduk daje gol u 93. minuti ... u 94. sudac poništava taj gol!?

Zamisli kakav si ti idiot.
Kad bi se u HNL-u uvela tehnologija, onda bi idiote svi s tim bili upoznati. Situaciju koju si ti opisao, Hajduk ne bi zabio gol nego bi se čekala provjera jeli uopće gol ili ne, tako da postavljaš stvari totalno krivo i glupo, ništa čudno jer si i sam glup ko kurac.

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24

Post by sat2 Mon 19 Jun - 23:41

Walt Kowalski wrote:Against modern technology, živija hnl

I što bi ja sada trebao nalijepiti drugi video ...
Jesi vidio Vidala jučer? Da je to neka finalna utakmica što misliš kakova bi reakcija bila ... Može tehnologija, ali puno brža .... automatska ... opet ljudi presuđuju (npr. da li je Australac igrao rukom ili prsima?)

kic wrote:
Zamolio sam te da mi se ne obračaš ... teći puta vrijeđaš, a da ti se ne obračam niti te spominjem!

:D A ko si ti da nekog nešto moliš? :roll
Ostavi se ti Hajduka, hajdukovih navijača, Splita i Poljuda. Ne stavljaj ih u ta svoja šporka usta, pa ti se možda neću obraćati.
I bez brige, neće se u HNL-u uvesti tehnologija, nema se novaca za to, a da ima opet ti ova garnitura ne bi uvela jer treba ostati autonomija sudaca Basketball

Post by bafalo Wed 21 Jun - 19:04

SIN odlučio još jednu utakmicu sezona 16-17 ostaje upamćena kao najclutch godina u povijesti jednog igrača