ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta se desi kad naletite na deprogramera ?

Go down

Šta se desi kad naletite na deprogramera ? Empty Šta se desi kad naletite na deprogramera ?

Post by RayMabus 15/6/2017, 15:05

http://www.index.hr/vijesti/clanak/poljska-premijerka-izazvala-burne-reakcije-govorom-u-auschwitzu/977086.aspx

Mary Ann ·
Sveučilište u Zagrebu Agronomski fakultet
Poljska, jedina zemlja u Evropi u kojoj su se i nakon poraza nacista u 2. svjetskom ratu dešavali pogromi Židova. Bolesni neki ljudi. Naši dragi katolici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Šta se desi kad naletite na deprogramera ? Empty Re: Šta se desi kad naletite na deprogramera ?

Post by RayMabus 15/6/2017, 15:05

Mary Ann ·
Sveučilište u Zagrebu Agronomski fakultet
Poljska, jedina zemlja u Evropi u kojoj su se i nakon poraza nacista u 2. svjetskom ratu dešavali pogromi Židova. Bolesni neki ljudi. Naši dragi katolici.
Like · Reply · 5 · 50 mins
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Zar nisu onda bili pod SSSRom ?
Like · Reply · 2 · 33 mins
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
A koliko ja znam SSSR nisu Poljaci a nit katolici nego koliko je meni poznato KOMUNISTI.
Like · Reply · 31 mins
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Pa je stoga tvoj zlonamjeran post prema Poljacima i katolickoj crkvi u rangu toga da su za vrijeme ww2 oni a ne NACISTI radili tamo konc logore i taj program.

SMECE JEDNO.
Like · Reply · 28 mins
Andrija Katalenic
Koliko ja znam i Tito je sve uzeo židovima u jugi i potom noga u guzicu pravac Izrael...
Like · Reply · 27 mins
Kus Stefan ·
Oslo, Norway
...a u tvojoj miloj prciji katolibanskoj ... "ruzice cveteju" kaj ne ...?
Like · Reply · 24 mins
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Kus Stefan Zašto ti misliš da je mene brige za nekakvu KC ili jednostavno nevolim lažljiva ghovna koja žele na nacin da nitko neprimjeti laž okrivit poljski narod i KC za nešto s cime nije imala veze ?
Like · Reply · 22 mins
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Pet ljudi je dosad klikalo na njen post a da nije uopce razmislilo dublje nego uzeli zdravo za gotovo , to ti se zove subliminarno programiranje ....sad ovi stvarno misle da su Poljaci i KC proganjali Židove nakon ww2 a kad ono vidi kujca SSSR vladao POljskom dakle čistokrvni KOMUNISTI.
Like · Reply · 14 mins
Edo Avdic ·
Upravitelj stroja at Scorpio Tankers Inc
Johnakan Kether hahahaha...znači biti komunist je vjeroispovjest..,hahahaha,pa možda je i moguće
Like · Reply · 13 mins
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Edo Avdic Ne nego sam samo odgovorio na zlonamjerno subliminarno programiranje iz prvog posta ....prokleti POljaci katolici jedini koji su nakon ww2 progonili židove .......sasvim slucajno nedostaje podatak da je POljska onda bila pod SSSRom dakle KOMUNISTIMA.
Like · Reply · 11 mins


Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Sad vidiš šta se desilo : osoba iz prvog posta je pokušala programirati vaše umove na mržnju i naletila na mene ....i sad potpuni preokret SVE ŠTA JE NAPISALA ZA NJIH SU U OSNOVI KOMUNISTI.

Citiram : BOLESNI NEKI LJUDI
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Šta se desi kad naletite na deprogramera ? Empty Re: Šta se desi kad naletite na deprogramera ?

Post by RayMabus 15/6/2017, 15:08

Odgovor na pitanje iz naslova vam je : POJEDETE GOVNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Šta se desi kad naletite na deprogramera ? Empty Re: Šta se desi kad naletite na deprogramera ?

Post by Regoč 15/6/2017, 16:14

Ray, katolički zatočnik.

_________________
Šta se desi kad naletite na deprogramera ? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Šta se desi kad naletite na deprogramera ? Empty Re: Šta se desi kad naletite na deprogramera ?

Post by RayMabus 15/6/2017, 16:54

Nisam nego nevolim zločeste i zlonamjerne ljude i kad naletim na programiranje umova reagiram ....ovako kako reagiram ....sve šta su izasrali pojedu sami.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Šta se desi kad naletite na deprogramera ? Empty Re: Šta se desi kad naletite na deprogramera ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum