luka vs kranjčar, mandžo vs kale

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

luka vs kranjčar, mandžo vs kale

Post by Guest on 6/6/2017, 02:06

ko je bolji
vječno pitanje

Guest
Guest

Back to top Go down

Re: luka vs kranjčar, mandžo vs kale

Post by Ziil Los Dii ! on 6/6/2017, 06:18

Krajcarov rexona kup vrijedi vise od 3 lukine lige prvaka
A mandjo je panj koji samo u finalima lp daje golove dok gospodar svemira redovito zabija pescari ,a u hnlu je bija poznat pod imenom penalić s obzirom da je 40 posto golova mu u sezoni bilo iz najstrozih kazni 
Zaboravio si jos jedan vazan dvoboj istaknuti :)))

2015-10-11

Back to top Go down

Post by sat2 on 6/6/2017, 14:10

I Luka i Mandžo su samo imali sreće ... Luka da je nekako došao do Reala (što im bi?) i unda se uvlačio Ancelottiu, Mourinu, Benitezu i sada Zinedanu. I to do te mjere da su ga držali u prvom sastavu otpustivši Allonsa, Ozila, Khediru ... Naravnu ... tu je i Mamić, koji podmazuje medije po Španjolskoj i Europi ...
Mandžu je pak sreća da se Gomez povrijedio pa je ovaj uz uporabu sile natjerao trenera da ga i dalje drži u prvom sastavu iako se Gomez oporavio ..., a kako je uopće došao do Bayerna? Bog te pitaj ... Da je panj pokazalo se u Atleticu ... tamo se pokazalo njegovo pravo lice pa se spustio do "Stare dame" (da je mlađa nebi). Ostati će enigma kako ga Alegri i dalje drži u Juventusu, a dokazana je panjina ... produžili mu ugovor i povećali plaću!!! O jbt život!!!
sat2

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by sat2 on 6/6/2017, 14:18

Niko i Kale imaju problem ... i jedan i drugi ne vole Mamića ..., a to tako ne može!!!
sat2

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 6/6/2017, 19:56

sat2 wrote:Niko i Kale imaju problem ... i jedan i drugi ne vole Mamića ..., a to tako ne može!!!
Sreća je bitan faktor, ja tvrdim da nitko nije imao veću od jednog Rakitića.

Subašić je primjerice imao sreću. Došao je u drugoligaški klub kojeg je taman preuzeo milijunaš, i najprije igrao drugu ligu gdje je dobio priliku koju je zgrabio. Kasnije je milijunaš gradio momčad na zvijezdama,ali je brzo odustao i danas je taj Monaco prvak Francuske, igrao je polufinale LP, a Subašić je najbolji golman lige. E sad, bili Subašić ikad dobio priliku braniti za Monaco dok je on u samom vrhu francuskog pa i europskog nogometa,pitanje je sad. No taj Subašić bi sigurno pokazao kvalitetu, da nije otišao u Monaco možda bi negdje u Italiju, Njemačku neki klub koji je sredina ljestvice,možda u klub tipa Dynamo Kijev ili Šahtar, možda nikad nebi bio prvak, možda ga nikad ne bi proglasili najboljim u ligi,ali bi pokaza kvalitetu u to sam siguran. No to ne bi promjenilo sliku o tome da je on dobar golman, da je pokaza kvalitetu niti meni išta mijenja na značaju kad gledam Subašića kao golmana njegov naslov prvaka Francuske. S druge strane kad pričamo o golmanima jedan Pletikosa nije imao sreće niti malo, koliko puta mu je ozljeda zaustavila transfer? No pokaza je kvalitetu u inozemstvu.

E vidiš, Kalinić i Kranjčar su isto tako pokazali kvalitetu, na najvišoj razini, u najjačim ligama. Kranjčar već davno (btw. karijera mu je ionako uništena ozljedama ima već 3-4 godine) a Kalinić zadnje 2-3 godine. I sad, glupe su ove teme, glupe rasprave i glupa tvoja ironija ko što si glup i sam. Neki si nekoć pričali da Kalinić nakon Hajduka neće dalje od Solina, a Kranjčar nikad neće igrati ozbiljan nogomet, pa da takvu temu otvorimo kad su njih dvojica u pitanju? :roll Oćeš se i onda javiti s svojom glupom ironijom?

Btw. Kalinić je još daleko od kraja karijere!

Zeko (sport1982): "ovo sa Ladićem mi je neopisivo drago kaj se je dogodilo"

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by End on 6/6/2017, 20:05

sezona iz seville koju raketa ima u nogama nema nijedan naš igrač u povijesti to je tebi sreća i da je igrač s najvećom minutažom u najvećem klubu svijeta, ima više  riješenih utakmica nego svi igrači iz repke skupa i to one najveće od najvećih.
drži se kaleta i koljena, a rakitića ostavi na miru jer talkvu legendu od igrača još hrvatska nije imala.
End

2015-08-25

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 6/6/2017, 20:13

End wrote:sezona iz seville koju raketa ima u nogama nema nijedan naš igrač u povijesti to je tebi sreća i da je igrač s najvećom minutažom u najvećem klubu svijeta, ima više  riješenih utakmica nego svi igrači iz repke skupa i to one najveće od najvećih.
drži se kaleta i koljena, a rakitića ostavi na miru jer talkvu legendu od igrača još hrvatska nije imala.
A ti si onda (kad je igrao u Sevilli) sipao bombone o Rakitiću ili sam se zajeba? :roll
Pa sam dolazak u Sevillu mu je potez karijere, ta sredina mu je najviše odgovarala i tu je takoreći posta igrač.

U karijere treba nekad ima sreće, pogotovo po pitanju ozljeda. Nisi shvatija poantu moje poruke, Rakitić je ima sreće, a da takvog igrača nismo nikad imali što da ti na to kažem.

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 6/6/2017, 20:19

I da završim ovu priču. Evo samo jedan primjer i usporedba. Koliko su u zadnjih 5 godina LP i naslova prvaka španjolske lige uzeli Rakitić i Modrić? Koliko? Koliko je u istom periodu trofeja uzeo jedan Ivan Perišić? A njegove prezentacije i igre koje pruža nisu ništa slabije nego spomenutog dvojca, s tim da je za reprezentaciju dao više nego obojica skupa u spomenutom periodu. Jebiga, Perišić igra u klubu koji je takav kakav je i slab zadnjih godina, a realno zaslužuje i može igrati u bilo kojem europskom velikanu. Nekad je tanka granica...

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by End on 6/6/2017, 20:29

tanka je granica kad vidiš da modrić ima 3 LP na tuđe zasluge, a realno je više casemiro napravio u ovoj sezoni nego on u 5 godina (tj. 4 ako je prve proglašen flopom sezone), makar to se mora uzeti pod oprezom budući da mu je 10 crvenih kartona minimum oprošteno, ali to je znanje u potkupljivanju i namještanju ne mogu to svi.
End

2015-08-25

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 6/6/2017, 20:32

End wrote:tanka je granica kad vidiš da modrić ima 3 LP na tuđe zasluge, a realno je više casemiro napravio u ovoj sezoni nego on u 5 godina (tj. 4 ako je prve proglašen flopom sezone), makar to se mora uzeti pod oprezom budući da mu je 10 crvenih kartona minimum oprošteno, ali to je znanje u potkupljivanju i namještanju ne mogu to svi.

2014-04-15

Back to top Go down

Post by Braća on 6/6/2017, 20:37

muckodjubre wrote:
End wrote:tanka je granica kad vidiš da modrić ima 3 LP na tuđe zasluge, a realno je više casemiro napravio u ovoj sezoni nego on u 5 godina (tj. 4 ako je prve proglašen flopom sezone), makar to se mora uzeti pod oprezom budući da mu je 10 crvenih kartona minimum oprošteno, ali to je znanje u potkupljivanju i namještanju ne mogu to svi.

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Braća

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 6/6/2017, 20:50

Nije Modrić uzeja LP na tuđe zasluge. Kako god neki preuveličavaju ti umanjuješ njegove zasluge, istina je u sredini. Modrić može uzeti još 5 LP,ali nitko mi ne može reći da je on najbolji igrač kojeg smo ikad imali, no isto tako on je itekako dao svoj doprinos u trofejima, samo budala može reći da nije...

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Braća on 6/6/2017, 20:52

Bolji je bajdo koji je igrao fudbal sa krpenjačom, a da pritom nije bio ni blizu nekog značajnijeg trofeja osim jugo lige... Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Braća

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 6/6/2017, 21:16

Braća wrote:Bolji je bajdo
S vrimena na vrime, makar slučajno ti napišeš nešto šta odgovara istini Basketball

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Zeko on 6/6/2017, 23:20

prorok wrote:ko je bolji
vječno pitanje
To pitanje potencirali su samo nogometni analfabete i nitko drugi, jer između Luke i malog Ciceka razlika je u nekoliko klasa u korist Luke. Kome uopće pada na pamet uspoređivati trostrukog prvaka Europe i osvajača španjolske lige sa drugim najsporijim svjetskim igračem poslije Rakitića. Koja bi to smijurija od nogometa bila kad bi se slučajno našli Raketa i mali Cicek u istoj ekipi.

Ovo sa Ladićem mi je neopisivo drago kaj se dogodilo. Ovdje si godinama trabunjao kako se Dinamo riješio dugova Croatie (dug prema Ladiću je dug Croatie) na nelegalan način, dok je Hajduk svoje dugove prema igračima pošteno platio. Sad je valjda i tebi glupome jasno da to i nije baš tako.
Zeko

Male
2015-08-26

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 6/6/2017, 23:34

A rakitić španjolski prvak, osvajač EL I LP (gol u finalu) ali je najsporiji i ne valja ništa Basketball  Kad gledamo Rakitića trofeji koje je uzeja nisu mjerilo nego je on najsporiji, a kod nekih drugih jesu mjerilo. B-)

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Morpheus on 7/6/2017, 00:48

Jedina konstanta na ovom forumu je nemjerljiva glupost pojedinaca.

After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
Morpheus

Male
2015-08-13

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 7/6/2017, 01:09

Morpheus wrote:Jedina konstanta na ovom forumu je nemjerljiva glupost pojedinaca.
Jesi li siguran u to? lol!

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Morpheus on 7/6/2017, 01:12

isključivi krivac wrote:
Morpheus wrote:Jedina konstanta na ovom forumu je nemjerljiva glupost pojedinaca.
Nisam ni sumnjao da ćeš se prvi prepoznati. Basketball

After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
Morpheus

Male
2015-08-13

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 7/6/2017, 01:14

Morpheus wrote:
isključivi krivac wrote:
Nisam ni sumnjao da ćeš se prvi prepoznati. Basketball
:D :D :D
Ja sam samo postavio pitanje jesi li siguran, nisam postavljao stvari da se meni obraćaš, tako da Pernaru opet si krivo razmel ;)

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics