ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Guest Tue 27 Jun - 23:53

My Brother Billo wrote:osim tebe je to vidio Gadafi,upozoravao je na to ali niko to nije shvatao ozbiljno,liberalna evropa je bila opsjednuta sa kradjom 400 milijardi dolara duga Libijcima...ovaj pardon svrgavanjem diktatora i uvodjenjem slobode u Libiju,i tu ce Rusi uskoro morati intervenisati i napraviti reda
vrlo pametan lik..kak oje zavrsio je presramno..

europa je stara prijetvorna Kurwa,a tako bude i zavrsila..u srzi Europe je pokvarenost,prijetvornost i licemjerje..
Rusi,a valjda..no nije dobro niti da se razvuku presiroko..

boljeda ti ne kazem sto ceka Europu za jos 9 godina..

Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo Wed 28 Jun - 3:25

sta ceka? a to niko nezna,mozemo samo nagadjati,svi imaju neke planove ali ne odigraju se uvjek stvari po planu,uvjek ima faktor iznenadjenja  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega Wed 28 Jun - 9:51

My Brother Billo wrote:
hm da,meni se cini da si ti i medju svojim narodom usamljen u ovakvim stavovima,eno ti popricaj sa yehudijom i evom pa da vidimo sta ce ti oni reci u vezi ovoga,ustalom necu sa tobom ovo dalje esklairati,zasto kvariti nas friendship,kako rekoh vrijeme ce pokazati ko je bio u pravu  pirat
Yehudi je nedvojbeno za jačanje osovine Assad-Hezbollah-Iran u Siriji, što je po meni i jedino ispravno, jer samo tak se Bliski istok može riješiti najveće rak rane (ćifutistana). ISIL nikad ne bi bio kompetentan nauditi ćifutima, čak štoviše, kad je slučajno ispalio granatu na Golan, odmah se ispričao. To je nekaj kaj Hezbollah ne bu nikad učinio, jer se zna marisati sa ćifutima. A u timu sa Assadom i Iranom ih i pregaziti. Bitno je samo da se ovaj rat završi pobjedom pomenute osovine, a upravo to će se desiti.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10180
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega Wed 28 Jun - 9:55

A kaj se tiče toga kak ostatak ćifutistana razmišlja glede situacije u Siriji, jasno je iz ove izjave.

http://www.timesofisrael.com/yaalon-i-would-prefer-islamic-state-to-iran-in-syria/

Jer kak rekoh, ISIL ne može nauditi ćifutima, Iran može. I to je nekaj kaj misli 95% ćifuta. Onih 5% koji rade na bauštelu po Njemačkoj, i ostatku evrope, i kojima je pokoja Ruskinja mahnula dupetom i rekla im da moraju mrziti eSADe, pa sigurno da ne mogu racionalno razmišljati, niti ih treba uzeti za oličenje logike. Valjda se niko ne bu naša prozvan, jel. :x

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10180
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda Wed 28 Jun - 13:44

Razgovor između američkog vojnika i savjetnika za sigurnost o napadu na sirijsku bazu Al-Sharyat u Homsu
Welt am Sonntag prenosi razgovor između američkog savjetnika za sigurnost i njegovog vojnika na dužnosti u bazi u regiji. Razgovor je listu dostavio Seymour Hersh, a vodili su ga “američki vojnik” i “savjetnik za sigurnost”. Welt am Sonntag poznaje lokaciju i detalje razgovora, ali su iz sigurnosnih razloga neke pojedinosti o vojnim operacijama izostavljene.

6. travanj 2017. - Dan uoči napada

Američki vojnik: Imamo je*eni problem!

Savjetnik za sigurnost: Što se dogodilo? Trump ignorira obavještajce i pokušava gađati Sirijce? Ovime ljutimo Ruse?

Američki vojnik: Nije dobro ... Stvari se pogoršavaju.

Savjetnik za sigurnost: Nije moguće da nisi vidio jučerašnju konferenciju za novinare Donalda Trumpa. Progutao je priču medija bez da pita mišljenje obavještajne zajednice. Vjerojatno će naše magarce pretući Rusi. Ovo je je*eno opasno. Gdje su oni odrasli, dovraga? To što zapovjedništvo predsjedniku nije smjelo reći istinu, htio je on čuti ili ne, ući će u povijest kao jedan od naših najgorih trenutaka.

Američki vojnik: Ne znam. Ništa od ovoga nema smisla. Znamo da nije bilo kemijskog napada. Sirijci su pogodili skladište oružja i bilo je kolateralne štete. To je sve. Nisu proveli bilo koju vrstu kemijskog napada. I sada ćemo pokrenuti veliko lansiranje Tomahawka na njihove gu*ice.

Savjetnik za sigurnost: Sve vrijeme je to bio tajni plan. On u konačnici pokušava napasti Iran. Ljudi oko Trumpa ne razumiju da Rusi nisu tigar od papira i da imaju veće vojne snage nego mi.

Američki vojnik: Ne znam što Rusi žele. Mogli bi otići i ostaviti Sirijce da brane svoje granice ili bi mogli ponuditi nekakvu mlaku podršku, ali i pucati u zračni prostor i nagrnuti u Irak. Ja iskreno ne znam što mogu očekivati. Ali osjećam da je sve moguće. Ruski sustavi protuzračne obrane mogu uklonili naše projektile. To je veliki problem ... mi još uvijek imamo aktivnih sustava...

Savjetnik za sigurnost: U pravu si. Rusija ne namjerava stajati i čekati.

Američki vojnik: Tko to potiče? General Joseph Votel, zapovjednik američkog Središnjeg zapovjedništva (op.prev)?

Savjetnik za sigurnost: Ne znam. Ali netko velik... Imamo gadan problem.

Američki vojnik: Može biti predsjednik. Rusi procjenjuju opcije. Postoje naznake da će pasivno podržavati Siriju, ali neće koristiti svoje sustave, osim ako oni ne budu ugroženi. Drugim riječima, nebo je vedro.

7. travanj 2017. - Nakon napada

Savjetnik za sigurnost: Što rade Rusi? Jesam li u pravu ako mislim da smo nanijeli malo štete Rusiji ili Siriji?

Američki vojnik: Srećom, nismo pogodili baš ništa. Oni su povukli sve svoje zrakoplove i osoblje. U biti smo napravili show s puno skupog vatrometa. Znali su gdje su bili brodovi i slijedili su sva lansiranja od početka do cilja. Rusi su bijesni. Kažu da imamo obavještajce koji znaju da je napad bio na skladište oružja. Oni su u pravu. Mislim da ih stvarno nije briga jesmo li izabrali Clinton ili Trumpa. Je*i ga. Nitko ne govori pravi razlog zašto smo u Iraku i Siriji na prvom mjestu. Misija je sada s*ebana.

Savjetnik za sigurnost: Je li bilo koji od tvojih kolega ljut ili svi stalno govore da je sve u redu?

Američki vojnik: Ovo je ludnica. Obavijestili smo Ruse sat prije udara. No, očito su znali da će se on dogoditi. Oh, naravno. Sada Fox kaže da smo izabrali gađati sirijski zračni bazu jer je od tamo pokrenut kemijski napad. Nevjerojatno. Ne mogu slušati ovo s*anje.

Savjetnik za sigurnost: Moraju. Mislim, oni to moraju raditi.

Američki vojnik: Ovo je jebe*o zlo.

Savjetnik za sigurnost: Amen!!!

8. travanj 2017.

Američki vojnik: Rusi su vrlo razumni. Unatoč vijestima, još uvijek pokušavaju smanjiti sukob i koordinirati zračnu kampanju.

Savjetnik za sigurnost: Ne mislim da Rusija još uvijek ne zna koliko je Trump lud. Ali ne mislim ni da oni razumiju koliko štete mogu učiniti Rusi.

Američki vojnik: Oni pokazuju izuzetnu hladnoću i bili su nevjerojatno mirni. Čini se da su uglavnom zainteresirani da umanje značaj svega. Oni ne žele izgubiti podršku u uništavanju ISIL-a.

Savjetnik za sigurnost: Ali imam osjećaj oni ovaj pristup imaju oduvijek, sve dok funkcionira. Ako nastavimo s trenutnim agresivnim pristupom, oni će reagirati.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda Wed 28 Jun - 15:06

Treća ruska vojna baza izvan rusije, sve tri u siriji nasuprot 2500 američkih.
Treća sreća
http://geopolitika.news/vijesti/rusi-grade-novu-vojnu-bazu-u-siriji-u-blizini-damaska-za-nadzor-jugo-istoka-zemlje/

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda Wed 28 Jun - 15:53

stigao terminator Sirija - Page 20 21484810_2
Sirija - Page 20 21484810_0
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Guest Wed 28 Jun - 16:43

To avoid endless war in Syria, US deconflicts with Russia – Pentagon

https://www.rt.com/usa/394350-mattis-decofliction-line-russia/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo Wed 28 Jun - 19:47

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Guest Wed 28 Jun - 21:06

AlfaOmega wrote:

Yehudi je nedvojbeno za jačanje osovine Assad-Hezbollah-Iran u Siriji, što je po meni i jedino ispravno, jer samo tak se Bliski istok može riješiti najveće rak rane (ćifutistana).
???? Irud te ebo gejskog,iz ovog proizlazi da je yehudi da se Israel unisti...Koj isi ti komad idjota...
samo sanjaj..tvoji Iranci uskoro im slijedi po pički..dotad,kozojebi medjusobno nek se unistavaju..WIN_WIN lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega Wed 28 Jun - 21:38

Po n-ti put pjeniš kak će Iran uskoro dobiti po pički, a ono on samo sve jači i jači, kak u Siriji, tak i šire. Ko će im to stati u kraj? Tvoji idiotski Ameri? :roll
Osim toga, kaj fali ak yehudi voli Iran i Hezbollah. Pa ne razmišljaju svi kvazijewsi ka oni u ćifutistanu.


_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10180
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Guest Wed 28 Jun - 21:42

Ja se radujem...kozojebi se ubijaju vec 6 godina,i trijebe si medjusobno svu ratnu genetiku...To je dobro.. lol!...Israelu to pase...Sto se tice Irana,nema mu uticaja u siriji...ne daju niti Rusi niti ameri...

jaci,sto jaci..daj se resetiraj..uskoro krece Iran na komadanje...raduj se... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega Wed 28 Jun - 21:48

Kak nema uticaja, pa jbt, ti ni ne znaš kaj se dešava doli.

Sirija - Page 20 CwQKXkHWAAEwjaa

Ovo su ti samo neke od najbrojnijih šiitskih paramilicija koje se bore u Siriji, a u biti sve su pod patronatom Irana. I iz miseca u misec ih je sve više. Zato se tvojim Amerima i tresu gaće oko al-Tanafa, pa s vremena na vrime ispale koju pljucu. Ali rezultat je taj da samo raspizde Ruse, koji su im svakak pukli tarabu na desnu stranu Eufrata, tak da u biti Iranci sad mogu nesmetano osvajati teritorij.
A čim rat u Siriji završi (a kraj je vrlo blizu), ovako ojačanim milicijama, možeš samo pretpostaviti ko je sljedeći plijen. :PP

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10180
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Guest Wed 28 Jun - 21:50

Ma nemoj mi tu neke slicice i videje,nemoj se toliko truditi..samo cekajmo..cak je i Longi prorekao da Iran ide u komadanje...red je...ajd zdravo,mora mnes jesti..danas sam odorucak...
raduj se...nakon ISILA,Iran ide pod sataru.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Guest Wed 28 Jun - 21:51

i Ameri nisu moji,jeboimtiMater,njih se samo koristi...kauboji kurceviti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 Wed 28 Jun - 21:56

AlfaOmega wrote:Kak nema uticaja, pa jbt, ti ni ne znaš kaj se dešava doli.

Sirija - Page 20 CwQKXkHWAAEwjaa

Ovo su ti samo neke od najbrojnijih šiitskih paramilicija koje se bore u Siriji, a u biti sve su pod patronatom Irana. I iz miseca u misec ih je sve više. Zato se tvojim Amerima i tresu gaće oko al-Tanafa, pa s vremena na vrime ispale koju pljucu. Ali rezultat je taj da samo raspizde Ruse, koji su im svakak pukli tarabu na desnu stranu Eufrata, tak da u biti Iranci sad mogu nesmetano osvajati teritorij.
A čim rat u Siriji završi (a kraj je vrlo blizu), ovako ojačanim milicijama, možeš samo pretpostaviti ko je sljedeći plijen. :PP
izrael je momentalno pod najvecom zastitom rusa od iranskih proksija i tu nema price,
sto se tice izraela, imaju problem i problem im ide sve gori,  naime , dok su oni koncentrirani na hezbolah kozojebi  ce im zatjerat nozekanju u ledja
a opet  s mog gledista, njihov problem

_________________
Sirija - Page 20 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 Wed 28 Jun - 21:56

pismejker wrote:Ma nemoj mi tu neke slicice i videje,nemoj se toliko truditi..samo cekajmo..cak je i Longi prorekao da Iran ide u komadanje...red je...ajd zdravo,mora mnes jesti..danas sam odorucak...
raduj se...nakon ISILA,Iran ide pod sataru.. :cleanteeth
longijeva prorocanstva lol!

_________________
Sirija - Page 20 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo Wed 28 Jun - 22:40

Iran je pretvrd orah za bilo koga i cudnovata vocka,ko je zagrize moglo bi mu pozliti
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Guest Wed 28 Jun - 23:17

My Brother Billo wrote:Iran je pretvrd orah za bilo koga i cudnovata vocka,ko je zagrize moglo bi mu pozliti
neki argumentat??..slomit ga moze u trenu Amerika,Rusija Kina..i bilo tko tko ima njukove..pusti orahe i vocke..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 Wed 28 Jun - 23:19

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:Iran je pretvrd orah za bilo koga i cudnovata vocka,ko je zagrize moglo bi mu pozliti
neki argumentat??..slomit ga moze u trenu Amerika,Rusija Kina..i bilo tko tko ima njukove..pusti orahe i vocke..
ne moze, ameri ne smiju njukat zbog blizine rusije, izrael isto tako, rusi nisu toliko blesavi al nikad se ne znam, a kineze boli kurac, cak pasi im iran zbog jeftinjara nafte

_________________
Sirija - Page 20 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Guest Wed 28 Jun - 23:32

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:Iran je pretvrd orah za bilo koga i cudnovata vocka,ko je zagrize moglo bi mu pozliti
neki argumentat??..slomit ga moze u trenu Amerika,Rusija Kina..i bilo tko tko ima njukove..pusti orahe i vocke..
ne moze, ameri ne smiju njukat zbog blizine rusije, izrael isto tako, rusi nisu toliko blesavi al nikad se ne znam, a kineze boli kurac, cak pasi im iran zbog jeftinjara nafte
govorim o MOĆI UNISTITI,ne jel moze ili ne moze iz politickih razloga..i ne zajabavaj,ako je Longi prorekao to Iranu,vidjet ces da ce ga razjebati.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 20 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum