ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Page 7 of 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky Sun 19 Nov - 23:22

solarnim škorpionima rjeđe dok plutonski tipovi mogu biti skriveni, posebno ako je sunce, asc ili mo u nekom veselom znaku.

night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky Sun 19 Nov - 23:26

mjesec je do utorka ujutro u strijelcu, hrani dušu pozitivnim osjećajima. no, volja je na kušnji, stoga pokazati velikodušnost, učiniti nešto dobro ne samo za sebe već i druge otvara put promjenama koje će se u budućnosti pokazati jako važnim.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by L'âme Mon 20 Nov - 11:55

night sky wrote:solarnim škorpionima rjeđe dok plutonski tipovi mogu biti skriveni, posebno ako je sunce, asc ili mo u nekom veselom znaku.
Da, tocno to..zavaraju s tim, no otkriju se u pravoj prigodi..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by L'âme Mon 20 Nov - 12:16

night sky wrote:mjesec je do utorka ujutro u strijelcu, hrani dušu pozitivnim osjećajima. no, volja je na kušnji, stoga pokazati velikodušnost, učiniti nešto dobro ne samo za sebe već i druge otvara put promjenama koje će se u budućnosti pokazati jako važnim.
Do sutra ujutro? Super, odmorit cu se malo..i biti velikodusna..hvala na savjetima ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Guest Tue 21 Nov - 19:00

night sky wrote:ithildin :), meni se čini da je to prije poradi jupitera; i bojom-ljubičasta je njegova, kao i neptunova u tranzitu kroz ribe-trigon škorp., dobar aspekt na tvoje plenete u škorp.; koji je unazad nešto tjedana ušao u znak škorpiona jer je kao vladar strijelca-natalno sunce, svojom energijom-caroit privukao mjesec onim što mu je u ovome trenutku najpotrebnije. sve se lijepo  poklopilo. pogledala, ima predivne osobine.
merkur je mala jurilica i sad bi ga stavila po strani, bez obzira što mu je natalno tamo mjesto. caroit i serafinit s njim nemaju ništa, za razliku od jupitera u škorpionu i strijelca, i mjeseca jer je važniji od merkura.

Ahaa, okej, jos zanimljivije. :-) Hvala! Upravo sam potvrdila da ne poznajem astroloske zakonitosti (i utjecaje) :-D, ali dva su se podrucja, odnosno njihove energije, lijepo preklopile. Ti su me moji kristalici dosad nekoliko puta doveli u situacije u kojima je moj razum uplaseno cvilio. Pravi mali ucitelji. :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Guest Tue 21 Nov - 19:03

night sky wrote:
Ithildin wrote:

Kad sam ga konacno primila u ruke, potpuno sam se umirila. I taj je mir i neka pritajena radost trajala danima nakon toga. :-)




:tu .... to je kao i sa ljudima koji prilaze sa dobrim namjerama, nesebično daju od sebe ono što je u tom momentu najpotrebnije.... ta energija, moć dobrote ne nestaje tako lako.

Bas sam danas razmisljala o "andjelima" i "demonima" i naidjoh na ovaj citat:

The only thing that burns in Hell is the part of you that won't let go of your life; your memories, your attachments. They burn 'em all away. But they're not punishing you, he said. They're freeing your soul. ... If you're frightened of dying and holding on, you'll see devils tearing your life away. But if you've made your peace then the devils are really angels, freeing you from the Earth...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky Sun 3 Dec - 23:57

Ithildin wrote:
night sky wrote:
Ithildin wrote:

Kad sam ga konacno primila u ruke, potpuno sam se umirila. I taj je mir i neka pritajena radost trajala danima nakon toga. :-)




:tu .... to je kao i sa ljudima koji prilaze sa dobrim namjerama, nesebično daju od sebe ono što je u tom momentu najpotrebnije.... ta energija, moć dobrote ne nestaje tako lako.

Bas sam danas razmisljala o "andjelima" i "demonima" i naidjoh na ovaj citat:

The only thing that burns in Hell is the part of you that won't let go of your life; your memories, your attachments. They burn 'em all away. But they're not punishing you, he said. They're freeing your soul. ... If you're frightened of dying and holding on, you'll see devils tearing your life away. But if you've made your peace then the devils are really angels, freeing you from the Earth...



osobe sa snažnim zemljanim elementom imaju najviše poteškoća razumjeti isto jer su jako vezane uz ovozemaljsko.... dok je vodeni element na svom, ili u svom elementu.... pliva.... :).
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky Mon 4 Dec - 0:26

od prvog je prosinca venera u strijelcu i kao stvorena je za mjesec proslava, darivanja i veselja. voli druženja, zabavu i dobro raspoloženje pa će ne samo organizirati već se i rado odazvati na svaki domjenak i priliku za susret sa znanim i manje znanim društvom.
kako je strijelac avanturista, u onih koji su i inače skloni ljubavnim izletima, kratkotrajnim vezama i sl., ovaj će se mjesec lako moguće naći u toj ulozi. venera kvadrat neptun, obmana, nešto će se sakriti, tajno odvijati ne samo po pitanju ljubavnih odnosa već i novca,  uljepšavanja, lažno će se smješkati, pretvarati i sl.. a do kraja godine kada se približi saturnu pokazati i svoje jako umorno lice.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by L'âme Thu 14 Dec - 9:27

Saturn ce nas vratiti u stvarnost...
Di si, najticeeeee?
Jesi dobro?
Vrati nam se :-))

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky Thu 21 Dec - 23:36

megi :), trebalo bi..... oprez za so, mo, me, ve, ma i asc u vagi i ovnu. naredne dvije i pol godine stavlja n akušnju, izdržljivost i poziva na odgovornost. zračni znak da prizemlji a vatreni uspori i obuzda ego.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky Thu 21 Dec - 23:42

tranzitni jupiter na natalnom mjesecu.... između ostalog.


night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Guest Thu 28 Dec - 0:26

Jutaranji je danas imao članak o godišnjem horoskopu za svaki znak. Sva puna želje u nešto lijepo sam ga počela čitati. No, bolje da nisam.
Opet ništa dobroga za blizance....
Pa, dokle više tako?! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by L'âme Thu 28 Dec - 7:59

night sky wrote:tranzitni jupiter na natalnom mjesecu.... između ostalog.


Draga najtice, sve ti najbolje za blagdane, a najvise onoga sto ti srce najbolje razgali, mir u dusi, iskru u oku..:-*

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by L'âme Sat 30 Dec - 20:12

I napiši nam malo kako će nam biti u novoj...samo dobre stvari cheers

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky Sat 30 Dec - 23:38

megi :), hvala ti na lijepim željema.... od mene također, sve najbolje! :)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky Sat 30 Dec - 23:43

što dobrog stiže sa novom? tj. trebalo bi.... upotrijebiti vlastitu pamet, ne štedjeti se pokazati u najboljem svjetlu i iskoristiti svaku moguću šansu jer sada je vrijeme za to. merkur u strijelcu trigon smč. vedar duh, brzo misli i ne boji se rizika, u tome leži njegova snaga ali istovremeno upozorava ,dva puta provjeriti, ne srljati jer neptun iz riba može stvoriti krivi dojam, zavarati. saturn i uran u skladnom su aspektu i mogli bi umanjiti eventualne posljedice nekih zabluda, laži i sl.. vodenim će znakovima od velike pomoći biti intuicija, slobodno se neka oslone, neće pogriješiti.
sretno svima!
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky Sat 30 Dec - 23:55

za kica :), da odmori moždane vijugice....



night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Guest Mon 22 Jan - 22:01

Heej, Night, htjela sam otipkati citavu plahtu teksta, ali na kraju odustah pa sam odlucila potraziti clanak koji je prije godinu dana potvrdio moje sumnje oko tog poistovjecivanja kristala sa "spuzvama" koje upijaju neg. energiju pa ih treba "prazniti" i nanovo "puniti". :-)

Clanak pomalo slijedi i tvoju intuiciju o metodi poduzeg zakopavanja u zemlju, ali i ono sto je Gnjec spomenuo na samom pocetku. Odlican je clanak. :-)

https://crystalfaqs.com/2015/05/11/stop-charging-your-crystals-clear-them-instead/

Crystals are electromagnetic oscillators. To put it simply, an oscillator is something that releases regular pulses of energy, or something that moves back and forth in response to energy. So, crystals regularly vibrate or pulse with energy they receive from an external source. That source is most frequently the Earth. A crystal will naturally vibrate with its particular frequency set that is contained within the rainbow of energy that is the Earth’s light body (its electromagnetic field).

We are taught that crystals are like sponges– absorbing energy until they are filled, then releasing energy until they run out; hence, the concept of needing to “charge” them. But, crystals are not sponges. Sponges are not oscillators. Crystals have a continuous, uninterrupted flow of energy to draw upon, as long as they are vibrating at their natural frequency(...)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by L'âme Thu 25 Jan - 18:02

Draga najtice, nadam se da si dobro i da te gripa mimoilazi:-))
Stavit cu link na jednu meni zanimljivu astrolosku temu pa te molim da nam malo pojasnis na svoj specifican zanimljiv nacin ;-)
http://www.myastrologybook.com/Bucket-planetary-pattern-astrology.htm

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky Wed 31 Jan - 1:08

ithildin, tnx :)....

sistem spužve jest malo prejednostavan obzirom na njihov gotovo magičan učinak....
interesantan članak, mogla bi se i složiti jer nisam osjećala neke posebne promjene, da doista funkcioniraju drugačije nakon preporučenog čišćenja i punjenja, ali bi s vremenom ponovno sve došlo na svoje. pretpostavljam poradi glasa, svaki pobuđuje različite emocije pa je i ton, jačina i boja glasa drugačija, ako se priča sa njima.... moguće, lako moguće da je u pitanju zvuk.

nisam bila pasionirani sakupljač.... uzimala sam samo one koji su me posebno privukli, prema potrebi. uživaj, puno je veselja u tim malim kamenčićima :).
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by night sky Wed 31 Jan - 1:09

megi :), nekom drugom prilikom.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc. - Page 7 Empty Re: planete i ostala nebeska tijela - kretanje, utjecaj na život etc.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum