ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUDINA!

Go down

LJUDINA! Empty LJUDINA!

Post by Guest 9/5/2017, 15:29

Frankfurt aplaudira Robertu Kovaču! Ovaj put ne zbog taktičkih manevara Ajntrahtovog pomoćnog trenera, već zbog herojskog gesta na ulicama nemačkog grada.
Bivši hrvatski internacionalac je, naime, video kako 28-godišnji razbojnik otima novac 72-godišnjem penzioneru koji je upravo podigao ušteđevinu iz banke. I momentalno reagovao: bacio se u poteru i stigao pljačkaša koji je tako priveden rpavdi.
"Vidite da je još u dobroj formi", našalio se policajac.
Sam Kovač će o celom slučaju sasvim skromno.
"Građanska hrabrost je važna. Naravno, nisam znao da li bih reagovao ovako kako sam reagovao, uvek to zavisi od situacije, ali drago mi je što jesam".
Kapa dole Roberte.
(FOTO: Action Images)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LJUDINA! Empty Re: LJUDINA!

Post by Jack Torrance 9/5/2017, 17:59

S moje strane, onako pošteno i ljudski, kapa doli na vrhunski prodanom balunu za rutinski prolazak hendikepa u zadnjem paru na tiketu za na kraju ukupno čini mi se nešto malo priko 8k kuna. Ljudina!

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

LJUDINA! Empty Re: LJUDINA!

Post by jalnirajko 9/5/2017, 20:55

LJUDINA! 0000000000396448
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

LJUDINA! Empty Re: LJUDINA!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum