Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Post by nowitzki on 16/5/2017, 11:50

Pa kako se boze dragi necu sprdat, 5 godina nas niste pobjedili, 19 utakmica zaredom....sta da radim nego da se sprdam
nowitzki

Male
2014-04-27

Back to top Go down

Post by Braća on 16/5/2017, 12:07

Mali hajduk i jeste klubić za sprdnju :rofl

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Braća

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Walt Kowalski on 16/5/2017, 23:16

Samo je baza šta se balun ne igra od volpija, tj. samo zadnjih 5 godina :)
Šta je tih 5 godina naspram onih 50 prije, vidimo po jalnom čmarvickom kakve je posljedice tih pola stoljeća prskanja po maloj rječici ostavilo :)
Ali šta rijeka radi hajduku zadnjih 5 godina, to torca radi armadi. Pa btj zamisli ti samo koliko su u strahu velike oči kad ćeš radije brodom u split i riskirat horvatinčića na moru nego torcu negdi na autoputu :)

2017-04-24

Back to top Go down

Post by nowitzki on 16/5/2017, 23:24

Ja od kad sam ziv tj. od kad pratim nogomet od 98' vidio sam vise pobjeda rijeke protiv hajduka nego obrnuto
A sto se tice zajebavanja, priznaj da je smijesno da vas mali klub samara 5 godina uzastopno, objektivno sagledaj situaciju i procjeni, a ja tek subjektivno jos puta 3 mi je od objektivnog
nowitzki

Male
2014-04-27

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 17/5/2017, 14:43

Rijeka je mal klub i simpatično je da osjete malo slasti pobjede...
:D
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Walt Kowalski on 17/5/2017, 23:52

Mali ili ne klub, rijeka je uvik hajduku bila zajeban protivnik, pogotovo u gostima. Jbg vi prčeviti primorci, mentalitet sličan dalmatinskom koliko god vi gurali to falše mitteleuropejstvo a mi vam ka biku crvena krpa :) Da sutra uđete u skupine lp i budete u grupi s realom, psg-om i bayernom vama bi opet utakmica sezone bija hajduk na rujevici :)
Slabo ti to pratiš novicki, bija je jedan period u 80tima di smo vas baš peglali, šta je kulminiralo finalom kupa u bg i yu heyselom dogodine na kantridi kad je i započelo naše veliko prijateljstvo koje traje i dan danas <3
Vrtin sad film u glavi, mislin da nas tamo negdi od 2000. do 2005. isto niste mogli nikako dobit, pamti se tada proper derby na kantridi, tenzije, mržnja, pyro, makljaža s mitom i korupcijom, dupli pitch invasion, prekidi... bože dragi kakva utakmica i vrimena, nostalgija level 100 :)

2017-04-24

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top