ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo? - Page 2 Empty Re: Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Post by Guest Tue 16 May - 9:26

nowitzki wrote:
fridrih_niche wrote:Daleko si jos uvik od sigurne luke...
HDZ je prevrtljivac teške kategorije...
:p
Aha karma radi izjave o hajduku vrijedi i za belupo, ok nisam znao, posto ipak respektiram belupo i kopica i rekao sam prosli tjedan da ce puno veci izazov bit dobit njih nego hajduk
Sprdas se sa Hajdukom, a karma ti vrati protiv Belupa...
Tako to ide...
:p

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo? - Page 2 Empty Re: Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Post by nowitzki Tue 16 May - 11:50

Pa kako se boze dragi necu sprdat, 5 godina nas niste pobjedili, 19 utakmica zaredom....sta da radim nego da se sprdam
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo? - Page 2 Empty Re: Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Post by Guest Tue 16 May - 12:07

Mali hajduk i jeste klubić za sprdnju :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo? - Page 2 Empty Re: Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Post by Jack Torrance Tue 16 May - 23:16

Samo je baza šta se balun ne igra od volpija, tj. samo zadnjih 5 godina :)
Šta je tih 5 godina naspram onih 50 prije, vidimo po jalnom čmarvickom kakve je posljedice tih pola stoljeća prskanja po maloj rječici ostavilo :)
Ali šta rijeka radi hajduku zadnjih 5 godina, to torca radi armadi. Pa btj zamisli ti samo koliko su u strahu velike oči kad ćeš radije brodom u split i riskirat horvatinčića na moru nego torcu negdi na autoputu :)

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo? - Page 2 Empty Re: Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Post by nowitzki Tue 16 May - 23:24

Ja od kad sam ziv tj. od kad pratim nogomet od 98' vidio sam vise pobjeda rijeke protiv hajduka nego obrnuto
A sto se tice zajebavanja, priznaj da je smijesno da vas mali klub samara 5 godina uzastopno, objektivno sagledaj situaciju i procjeni, a ja tek subjektivno jos puta 3 mi je od objektivnog
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo? - Page 2 Empty Re: Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Post by Guest Wed 17 May - 14:43

Rijeka je mal klub i simpatično je da osjete malo slasti pobjede...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo? - Page 2 Empty Re: Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Post by Jack Torrance Wed 17 May - 23:52

Mali ili ne klub, rijeka je uvik hajduku bila zajeban protivnik, pogotovo u gostima. Jbg vi prčeviti primorci, mentalitet sličan dalmatinskom koliko god vi gurali to falše mitteleuropejstvo a mi vam ka biku crvena krpa :) Da sutra uđete u skupine lp i budete u grupi s realom, psg-om i bayernom vama bi opet utakmica sezone bija hajduk na rujevici :)
Slabo ti to pratiš novicki, bija je jedan period u 80tima di smo vas baš peglali, šta je kulminiralo finalom kupa u bg i yu heyselom dogodine na kantridi kad je i započelo naše veliko prijateljstvo koje traje i dan danas <3
Vrtin sad film u glavi, mislin da nas tamo negdi od 2000. do 2005. isto niste mogli nikako dobit, pamti se tada proper derby na kantridi, tenzije, mržnja, pyro, makljaža s mitom i korupcijom, dupli pitch invasion, prekidi... bože dragi kakva utakmica i vrimena, nostalgija level 100 :)


_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo? - Page 2 Empty Re: Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum