Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Hajduk neće izgubiti od Rijeke ovo kolo?

Post by nowitzki on 16/5/2017, 11:50

Pa kako se boze dragi necu sprdat, 5 godina nas niste pobjedili, 19 utakmica zaredom....sta da radim nego da se sprdam
nowitzki

Male
2014-04-27

Back to top Go down

Post by Braća on 16/5/2017, 12:07

Mali hajduk i jeste klubić za sprdnju :rofl

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Braća

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Verbal Kint on 16/5/2017, 23:16

Samo je baza šta se balun ne igra od volpija, tj. samo zadnjih 5 godina :)
Šta je tih 5 godina naspram onih 50 prije, vidimo po jalnom čmarvickom kakve je posljedice tih pola stoljeća prskanja po maloj rječici ostavilo :)
Ali šta rijeka radi hajduku zadnjih 5 godina, to torca radi armadi. Pa btj zamisli ti samo koliko su u strahu velike oči kad ćeš radije brodom u split i riskirat horvatinčića na moru nego torcu negdi na autoputu :)

• Who is Keyser Soze? He is supposed to be Turkish. Some say his father was German. Nobody ever believed he was real. Nobody ever knew him or saw anybody that ever worked directly for him, but to hear Kobayashi tell it, anybody could have worked for Soze. You never knew. That was his power. The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist.
Verbal Kint

2017-04-24

Back to top Go down

Post by nowitzki on 16/5/2017, 23:24

Ja od kad sam ziv tj. od kad pratim nogomet od 98' vidio sam vise pobjeda rijeke protiv hajduka nego obrnuto
A sto se tice zajebavanja, priznaj da je smijesno da vas mali klub samara 5 godina uzastopno, objektivno sagledaj situaciju i procjeni, a ja tek subjektivno jos puta 3 mi je od objektivnog
nowitzki

Male
2014-04-27

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 17/5/2017, 14:43

Rijeka je mal klub i simpatično je da osjete malo slasti pobjede...
:D
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Verbal Kint on 17/5/2017, 23:52

Mali ili ne klub, rijeka je uvik hajduku bila zajeban protivnik, pogotovo u gostima. Jbg vi prčeviti primorci, mentalitet sličan dalmatinskom koliko god vi gurali to falše mitteleuropejstvo a mi vam ka biku crvena krpa :) Da sutra uđete u skupine lp i budete u grupi s realom, psg-om i bayernom vama bi opet utakmica sezone bija hajduk na rujevici :)
Slabo ti to pratiš novicki, bija je jedan period u 80tima di smo vas baš peglali, šta je kulminiralo finalom kupa u bg i yu heyselom dogodine na kantridi kad je i započelo naše veliko prijateljstvo koje traje i dan danas <3
Vrtin sad film u glavi, mislin da nas tamo negdi od 2000. do 2005. isto niste mogli nikako dobit, pamti se tada proper derby na kantridi, tenzije, mržnja, pyro, makljaža s mitom i korupcijom, dupli pitch invasion, prekidi... bože dragi kakva utakmica i vrimena, nostalgija level 100 :)

• Who is Keyser Soze? He is supposed to be Turkish. Some say his father was German. Nobody ever believed he was real. Nobody ever knew him or saw anybody that ever worked directly for him, but to hear Kobayashi tell it, anybody could have worked for Soze. You never knew. That was his power. The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist.
Verbal Kint

2017-04-24

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top