Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Suđenje grobarima hrvatskog nogometa

Post by Morpheus on 15/6/2017, 19:20

@isključivi krivac wrote:Neki još ne znaju što je Torcida. Spomenik se može dizati samo poštenim i čestitim ljudima (uz sve druge zasluge i doprinos koji netko mora imati), zato Bajdo ima spomenik i zato ima svoju zvijezdu u Opatiji. Torcida je prije 10-ak godina započela borbu za pošteni Hajduk, bez politike, političara, bez kriminalaca od menađera u klubu. Borili su se za Kodeks, pa kasnije za demokratski izbor članova NO-a po jasnim kriterijima (u prvom redu stručnost, transparentnost i poštenje), a danas vode borbu za to isto u samom HNS-u i cjelokupnom hrvatskom nogometu. Sad, da takva Torcida diže spomenik jednom Modriću koji je totalna suprotnost svega toga, zbog čega? Jer je skupa s Mamićem oštetio Dinamo (vjerojatno i državu)?!? Do takvog zaključka mogu doći samo osobe ograničenog razmišljanja!
Bla,bla,bla. Taj svoj pamflet u stilu komunističke partije ne možeš prodat ni klincima u vrtiću, zato ako vjeruješ u te gluposti onda si ili ograničen intelektualno ili si mentalno na razini tih klinaca.
Torcida vodi borbu za poštenje? Pa stvarno si glup, bude mi te žao.

After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
Morpheus

Male
2015-08-13

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 16/6/2017, 00:41

@Morpheus wrote:
@isključivi krivac wrote:Neki još ne znaju što je Torcida. Spomenik se može dizati samo poštenim i čestitim ljudima (uz sve druge zasluge i doprinos koji netko mora imati), zato Bajdo ima spomenik i zato ima svoju zvijezdu u Opatiji. Torcida je prije 10-ak godina započela borbu za pošteni Hajduk, bez politike, političara, bez kriminalaca od menađera u klubu. Borili su se za Kodeks, pa kasnije za demokratski izbor članova NO-a po jasnim kriterijima (u prvom redu stručnost, transparentnost i poštenje), a danas vode borbu za to isto u samom HNS-u i cjelokupnom hrvatskom nogometu. Sad, da takva Torcida diže spomenik jednom Modriću koji je totalna suprotnost svega toga, zbog čega? Jer je skupa s Mamićem oštetio Dinamo (vjerojatno i državu)?!? Do takvog zaključka mogu doći samo osobe ograničenog razmišljanja!
Bla,bla,bla. Taj svoj pamflet u stilu komunističke partije ne možeš prodat ni klincima u vrtiću, zato ako vjeruješ u te gluposti onda si ili ograničen intelektualno ili si mentalno na razini tih klinaca.
Torcida vodi borbu za poštenje? Pa stvarno si glup, bude mi te žao.
:D :D :D
Ograničenog razmišljanja, ograničen tip. To si ti.
Da, Torcida vodi borbu za poštenje kako u Hajduku, tako i u našem nogometu, kroz puno akcija i udrugu NH koja je iz Torcide proizašla se to se jasno vidi. Nema potribe da tu sad navodim i pišem kobasicu od posta kao argumentirani dokaz, jer tko je i malo prati događanja jako dobro sve zna. To što ti to sebi ne želiš priznati ili pak u tvom svijetu i sustavu vrijednosti je poštenje nešto sasvim drugo, je pak tvoj problem. I meni tebe nije žao, jer si ipak ti sam kriv što si ograničen i glup ;)

iste zelje imati
neka nova će lica stajati 
iste snove imati
isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Morpheus on 16/6/2017, 08:56

Smiješno je da čovjek u tvojim godinama vjeruje u bajke i vilenjake, a još je smješnije da druge pokušavaš uvjeriti u to. Ne znam jesi li glup ili ograničen. Ili možda oboje. Sve za što se ti tvoji bore su samo njihovi interesi odnosno interesi kluba. A ti i dalje čitaj braću Grimm i vjeruj u to.

After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
Morpheus

Male
2015-08-13

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 16/6/2017, 09:34

@Morpheus wrote:Smiješno je da čovjek u tvojim godinama vjeruje u bajke i vilenjake, a još je smješnije da druge pokušavaš uvjeriti u to. Ne znam jesi li glup ili ograničen. Ili možda oboje. Sve za što se ti tvoji bore su samo njihovi interesi odnosno interesi kluba. A ti i dalje čitaj braću Grimm i vjeruj u to.
Moja sreća da osobno poznajem (ili sam poznava) neke istaknute ljude iz Torcide u nazad zadnjih 10 godina, dobro znam o kakvim se ljudima radi, a i dobro znam što se radilo, pa na kraju što se i napravilo. Samo totalni idiot i debil poput tebe može pisati da su to bajke i vilenjaci, ali to me ne čudi. Tupko, drži se ti Mamića, Vrbanovića, Modrića, Šukera i takvih tipove, nemoj jadniče Torcidu niti spominjati.

Za kraj debilu, pročitaj ovaj članak (premda nikakve koristi za debila poput tebe, ali ajde)jednog Blaža Duplančića, autora nekoliko knjiga o Hajduku,nema osobe koja više i bolje zna situaciju u Hajduku i oko njega:

DUPLIN OSVRT: Biraj Hajduk i bolju Hrvatsku!

http://dalmatinskiportal.hr/sport/duplin-osvrt--biraj-hajduk-i-bolju-hrvatsku/22526

:mid

iste zelje imati
iste snove imati
isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by nowitzki on 16/6/2017, 10:20

Torcida je postala teroristicka organizacija, jedina je razlika izmedju njih i "pravih terorista" sto nakon dogadaja i napada ne preuzimaju odgovornost
nowitzki

Male
2014-04-27

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 16/6/2017, 10:23

@nowitzki wrote:Torcida je postala teroristicka organizacija, jedina je razlika izmedju njih i "pravih terorista" sto nakon dogadaja i napada ne preuzimaju odgovornost

Kakva je Armada organizacija?

iste zelje imati
iste snove imati
isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by End on 16/6/2017, 10:25

@isključivi krivac wrote:
@nowitzki wrote:Torcida je postala teroristicka organizacija, jedina je razlika izmedju njih i "pravih terorista" sto nakon dogadaja i napada ne preuzimaju odgovornost

kakva je loreal organizacija?  :ming1
End

2015-08-25

Back to top Go down

Post by Braća on 16/6/2017, 10:36

@End wrote:

kakva je loreal organizacija?  :ming1

caritas, za ciganske lopove iz cerge... Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Braća

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Morpheus on 16/6/2017, 11:52

@Morpheus wrote:Smiješno je da čovjek u tvojim godinama vjeruje u bajke i vilenjake, a još je smješnije da druge pokušavaš uvjeriti u to. Ne znam jesi li glup ili ograničen. Ili možda oboje. Sve za što se ti tvoji bore su samo njihovi interesi odnosno interesi kluba. A ti i dalje čitaj braću Grimm i vjeruj u to.
Moja sreća da osobno poznajem (ili sam poznava) neke istaknute ljude iz Torcide u nazad zadnjih 10 godina, dobro znam o kakvim se ljudima radi, a i dobro znam što se radilo, pa na kraju što se i napravilo. Samo totalni idiot i debil poput tebe može pisati da su to bajke i vilenjaci, ali to me ne čudi. Tupko, drži se ti Mamića, Vrbanovića, Modrića, Šukera i takvih tipove, nemoj jadniče Torcidu niti spominjati.

Za kraj debilu, pročitaj ovaj članak (premda nikakve koristi za debila poput tebe, ali ajde)jednog Blaža Duplančića, autora nekoliko knjiga o Hajduku,nema osobe koja više i bolje zna situaciju u Hajduku i oko njega:

http://dalmatinskiportal.hr/sport/duplin-osvrt--biraj-hajduk-i-bolju-hrvatsku/22526

Još jedan pamflet za praznoglave ovce ko ti? Pa koga boli kurac za to što tu piše. Ne poznaješ ti nikog iz Torcide niti imaš pojma o bilo čemu. Ti si običan zatucani vlaj koji komplekse liječi na forumu i sam sebi daje važnost kad je već nema u real-life.

Morpheus

Male
2015-08-13

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 16/6/2017, 12:24

@Morpheus wrote:

Još jedan pamflet za praznoglave ovce ko ti? Pa koga boli kurac za to što tu piše. Ne poznaješ ti nikog iz Torcide niti imaš pojma o bilo čemu. Ti si običan zatucani vlaj koji komplekse liječi na forumu i sam sebi daje važnost kad je već nema u real-life.
Vlaj nisam, a da jesam ne bi se sramio toga, niti vlaje smatram manje vrijednim u svim segmentima kao nadobudni debil poput tebe koji živi u zege-u pa misli da vrijedniji od drugih!

Ti ne znaš tko sam ja, pa ne možeš znati koga ja poznam,koga ne. Možeš se samo praviti da sve znaš ko što redovito radiš, i naravno po tko zna koji puta ispasti glup Basketball

iste zelje imati
iste snove imati
isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Morpheus on 17/6/2017, 19:00

Tko zna što mu je ukradeno iz stana.

Morpheus

Male
2015-08-13

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 18/6/2017, 01:35

iste zelje imati
iste snove imati
isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 18/6/2017, 01:42

iste zelje imati
iste snove imati
isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by sat2 on 18/6/2017, 10:53

U čemu je problem? Istraga je završena ... nema više "utjecaja na svjedoke"! Da nešto rade ispod žita baš bi otišli u restoran u centru Zagreba! Mene više brine netko tko je slikajući svoju obitelj u stvari slikao njih dvojicu. Njih dvojicu je pretpostavio ugodnom ručku sa obitelji!
sat2

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 18/6/2017, 11:21

"Napadnuta je jer se ta nogometna septička jama puni fekalijama preko 20 godina."

Iz ovog članka. Ma to nije tako, nema nikih problema lol!

iste zelje imati
iste snove imati
isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 18/6/2017, 11:27

@sat2 wrote:
U čemu je problem? Istraga je završena ... nema više "utjecaja na svjedoke"! Da nešto rade ispod žita baš bi otišli u restoran u centru Zagreba! Mene više brine netko tko je slikajući svoju obitelj u stvari slikao njih dvojicu. Njih dvojicu je pretpostavio ugodnom ručku sa obitelji!
Profesore, nema nikih problema, a Lovren sigurno neće promjeniti iskaz kad se suđenje nastavi (i kad Mamić pronađe nove odvjetnike) kao Lukica Basketball
Ni sinoć nije bilo nikih problema:

"Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine" by Mamić (opetsambezmajice) i Lovren :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl

iste zelje imati
iste snove imati
isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by kic on 18/6/2017, 11:33

amper se ne sjeća kad je zadnji put partijao
kic
Admin

Male