Najveći svih vremena!

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Najveći svih vremena!

Post by Браћала on 26/4/2017, 09:16

Željko Obradović, trener Fenerbahčea, zahvalio se igračima i navijačima za plasman na Fajnal-for Evrolige.
NĐ IZVOR: B92 SREDA, 26.04.2017. | 08:45

Getty Images

POVEZANE VESTI

Evroliga – plej-of:

Fenerbahče - Panatinaikos 79:61 (3-0 u seriji)
Baskonija - CSKA 88:90 (0-3)

sreda:
18:30 Efes - Olimpijakos (1-1)
20:15 Darušafaka - Real Madrid (1-1)

"Igrali smo veoma dobro i čvrsto u Atini, ali bio sam siguran da će Panatinaikos igrati daleko bolje na našem terenu. I, jesu u prvom poluvremenu, kada su nama najveći problem bile izgubljene lopte. U trećoj četvrtini smo podigli nivo igre i odlučili utakmicu", rekao je Obradović.
Fener se treću godinu uzastopno plasirao na završni turnir Evrolige, koji će ove godine biti održan u Istanbulu, savladavši PAO i treći put u seriji (79:61). 

"Hvala mojim igračima na odlično urađenom poslu. Takođe, hvala navijačima jer su stvorili neverovatnu atmosferu, njihova podrška bila je veoma posebna. I, naravno, puno sreće Panatinaikosu u Grčkom šampionatu", dodao je Žoc

Osim turskog predstavnika, na F4 plasirao se i aktuelni prvak Evrope CSKA – koji je takođe maksimalnim rezultatom eliminisao Baskoniju

Fener će u borbi za finale igrati protiv Real Madrida ili Darušafake, gde je rezultat posle prva dva susreta u Madridu 1-1, dok će na megdan 'Armejcima' Olimpijakos ili Anadolu Efes, a i tu je rezultat izjednačen.

bože dragi, 16 F4 i 8 titula. 
vidi se da je produkt najvećeg sportskog društva na svetu. 

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Re: Najveći svih vremena!

Post by Браћала on 26/4/2017, 09:18

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 26/4/2017, 09:22

Vidim temu i pomislim da je Ante opet otvorija temu za jednog i jedinog ROGERA FEDERERA,kad uđem vidim ofr nešto gnjoji...

Zeko (sport1982, mamićeva izdrkotina):  "Dario Šimić je cijeli život bio uhljeb i u Milanu i u Interu"  :lol: :lol: :lol:

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by End on 26/4/2017, 09:33

pep guardiola i lionel messi
End

2015-08-25

Back to top Go down

Post by Браћала on 26/4/2017, 09:36

amper1950 wrote:Vidim temu i pomislim da je Ante opet otvorija temu za jednog i jedinog ROGERA FEDERERA,kad uđem vidim ofr nešto gnjoji...

gnoji tebi mozak i oči od stalnog kmečanja, jalna gluperdo... Basketball

Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 26/4/2017, 09:53

Prele wrote:
amper1950 wrote:Vidim temu i pomislim da je Ante opet otvorija temu za jednog i jedinog ROGERA FEDERERA,kad uđem vidim ofr nešto gnjoji...

Ne postoji veći kmečavc od tebe. Pokazao si kad pričaš o svom partizančiću i svom đokici. btw. jeli se prejeo mesa sad zadnji turnir? :lol: :lol: :lol:

Zeko (sport1982, mamićeva izdrkotina):  "Dario Šimić je cijeli život bio uhljeb i u Milanu i u Interu"  :lol: :lol: :lol:

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Браћала on 26/4/2017, 10:12

amper1950 wrote:
Prele wrote:

Ne postoji veći kmečavc od tebe. Pokazao si kad pričaš o svom partizančiću i svom đokici. btw. jeli se prejeo mesa sad zadnji turnir? :lol: :lol: :lol:

tovar govori o kmecanju, boze dragi baci ciglu i budi precizan... :rofl

Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by bafalo on 26/4/2017, 10:18

na ovom forumu postoje rasprave i svađanja oko klubova, trenea, ronaldo vs messi, šumi senna itd... ali svi se slažemo da je ROGER najveći jer je rasprava nemoguća toliko je ispred svih

2015-08-08

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 26/4/2017, 10:20

@bafalo wrote:na ovom forumu postoje rasprave i svađanja oko klubova, trenea, ronaldo vs messi, šumi senna itd... ali svi se slažemo da je ROGER najveći jer je rasprava nemoguća toliko je ispred svih
Svi osim kmečavca ofr iz niša Basketball Basketball Basketball

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by Браћала on 26/4/2017, 10:22

ja ne mogu biti objektivan po tom pitanju, jer je nolo ipak jedan od najvecih-a moj je... Basketball

Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 26/4/2017, 11:48

@bafalo wrote:na ovom forumu postoje rasprave i svađanja oko klubova, trenea, ronaldo vs messi, šumi senna itd... ali svi se slažemo da je ROGER najveći jer je rasprava nemoguća toliko je ispred svih
:cru
I oko Jordana isto...
<3
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Desert_fox on 26/4/2017, 15:01

Amen

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
Desert_fox

2015-09-13

Back to top Go down

Post by scorpion on 26/4/2017, 16:59

U skladu sa naslovom teme

"It's City, isn't it? They are a small club, with a small mentality. All they can talk about is MANCHESTER UNITED
, that's all they've done and they can't get away from it." SIR ALEX FERGUSON
scorpion

Male
2014-04-18

Back to top Go down

Post by Desert_fox on 26/4/2017, 17:00

@scorpion wrote:U skladu sa naslovom teme

SIEG HEIL.
VECI SE NIKAD NIJE RODIO NITI CE

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
Desert_fox

2015-09-13

Back to top Go down

Post by scorpion on 26/4/2017, 17:14

Heinrich_Himmler wrote:
SIEG HEIL.
VECI SE NIKAD NIJE RODIO NITI CE
Apsolutno! Glupo je uopće pričat o tome. Sieg heil!

"It's City, isn't it? They are a small club, with a small mentality. All they can talk about is MANCHESTER UNITED
, that's all they've done and they can't get away from it." SIR ALEX FERGUSON
scorpion

Male
2014-04-18

Back to top Go down

Post by Desert_fox on 26/4/2017, 17:24

Sieg heil

Desert_fox

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Ziil Los Dii ! on 26/4/2017, 17:26

Prele wrote:ja ne mogu biti objektivan po tom pitanju, jer je nolo ipak jedan od najvecih-a moj je... Basketball
Vidio sam kako je troicki posten..o pustio bratu ^^

2015-10-11

Back to top Go down

Post by Браћала on 26/4/2017, 17:26

@scorpion wrote:U skladu sa naslovom teme

Najveći jeste svih vremena-zlikovac, sve mu bilesno kebem

Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Браћала on 26/4/2017, 17:27

@Ziil Los Dii ! wrote:
Prele wrote:ja ne mogu biti objektivan po tom pitanju, jer je nolo ipak jedan od najvecih-a moj je... Basketball

Jesi video, vodi čovek 5:0 i do kraja uzme 2 gema... Basketball

Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Ziil Los Dii ! on 26/4/2017, 17:29

Prele wrote:
@Ziil Los Dii ! wrote:

Jesi video, vodi čovek 5:0 i do kraja uzme 2 gema... Basketball
Sve cisto ...na razini premijerlige ..one BiH ..da ne bi bilo zabune

2015-10-11

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top