ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo - Page 2 Empty Re: Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Post by Guest 26/4/2017, 09:33

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:....nije dinamo prvak..ali je njegova filijala pa dodje na isto... :)

Što si ga i ti u stanju odvaliti, pa to nije za žive ljude. :roll
U svakom slučaju, sada se pokazalo koliko si bio u krivu kada si tvrdio da će Dinamo nadoknaditi zaostatak za Rijekom i ove godine biti prvak uz malu pomoć svojih prijatelja iz saveza.
Dinamu ove godine odnosno sezone nema pomoći, jednostavno je previše slab, a jasno se pokazuje kako je došlo i do neke vrste raspada sustava koji ne sluti na dobro i u slijedećoj sezoni.

za njih je to win-win situacija. bio dinamo prvak, ili rijeka. 
prva varijanta bi bila da mamić namesti, druga bi bila da mamić pusti svojoj filijali... Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

 Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo - Page 2 Empty Re: Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Post by jastreb 26/4/2017, 10:05

Rijeka je na korak od povijesnog koraka.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo - Page 2 Empty Re: Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Post by Guest 26/4/2017, 10:21

jastreb wrote:Rijeka je na korak od povijesnog koraka.

Taj korak je samo formalne prirode. Realno su ga već prešli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo - Page 2 Empty Re: Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Post by jastreb 26/4/2017, 10:37

slidingdoorsoperator wrote:
jastreb wrote:Rijeka je na korak od povijesnog koraka.

Taj korak je samo formalne prirode. Realno su ga već prešli.
Ajde neka sam i to doživio. Inačer Rijeka je u onoj Yu ligi dva ili tri puta bila najbolje plasirani hrvatski klub. Osvojila je u onoj ligi dva kupa i u ovoj tri,ali prvaci nisu još bili nikad,iako su 1999-te to trebali biti. Rijeka je neporažena već godinu dana.

Uglavnom hrvatski nogomet ulazi u novu epohu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo - Page 2 Empty Re: Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Post by n_razbojnik 26/4/2017, 11:26

http://hr.n1info.com/a193288/Vijesti/VIDEO-Predsjednica-cestitala-igracima-Rijeke-na-pobjedi.html


_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo - Page 2 Empty Re: Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Post by jastreb 26/4/2017, 13:31

Rijeka prelazi lokalne okvire. Osim Kvarnera sada sve više ljudi sa Istre,G.kotara,Senja,Like,Kirije...navija za Rijeku. Inače hrvatski korpus je bio ,uglavnom podijeljen na Dinamo i Hajduk.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo - Page 2 Empty Re: Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Post by RayMabus 26/4/2017, 13:37

Cuj nakon deset tj jedanajst godina Dinama i namještanja utakmica bio bi red da i netko drugi bude prvak ...al eto baš zato šta je ovo močvara i namještanje ja sam još uvijek skepican ...tako da pratimo.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Prva_hrvatska_nogometna_liga
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

 Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo - Page 2 Empty Re: Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Post by jastreb 26/4/2017, 13:39

RayMabus wrote:Cuj nakon deset tj jedanajst godina Dinama i namještanja utakmica bio bi red da i netko drugi bude prvak ...al eto baš zato šta je ovo močvara i namještanje ja sam još uvijek skepican ...tako da pratimo.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Prva_hrvatska_nogometna_liga
Budimo realni. 8 bodova je nedostižno.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo - Page 2 Empty Re: Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Post by RayMabus 26/4/2017, 13:42

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Cuj nakon deset tj jedanajst godina Dinama i namještanja utakmica bio bi red da i netko drugi bude prvak ...al eto baš zato šta je ovo močvara i namještanje ja sam još uvijek skepican ...tako da pratimo.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Prva_hrvatska_nogometna_liga
Budimo realni. 8 bodova je nedostižno.
Pa sad teoretski je dostižno mada u praksi nije vjerojatno no ovo je ipak HNL pa sam ja zato ipak rezerviran i skeptican dok to ne vidim crno na bijelo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

 Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo - Page 2 Empty Re: Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Post by RayMabus 30/4/2017, 00:30

RUJEVICA GRMI Rijeka gazi prema naslovu, Inter pao 2:0

http://www.index.hr/sport/clanak/rujevica-grmi-rijeka-gazi-prema-naslovu-inter-pao-20/966789.aspx

I Dinamo 6 golova zabija Cibaliji.

Dakle 8 bodova razlike.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

 Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo - Page 2 Empty Re: Je li prvenstvo gotovo? Nakon Hajduka, i Slaven Belupo šokirao Dinamo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum