ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 Empty Re: povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Post by FRANK Mon 17 Apr - 23:33

Nebi se slozio sa tobon niche... ja se nisam od rata rjesavao travom i ostalim derivatima ali i alkohol zna satrat. Peimjerice jedno vrime san se gazio Absintom odvali covika do ludila ali opet neke granice postoje

FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 Empty Re: povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Post by Guest Mon 17 Apr - 23:39

Alkohol je gadna, gadna ovisnost...
Gora od koke 100 %...
Al trošit ju ka dotični gospodin sigurno vodi do paranoje i propadanja psihe do samog dna...
Jedino gore za psihu je ovisnost o kocki...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 Empty Re: povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Post by FRANK Mon 17 Apr - 23:40

Ja se doslovno znam ugazit al kad pretjeran onda po 4 miseca neokusib

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 Empty Re: povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Post by jalnirajko Mon 17 Apr - 23:42

kak se meni ne da sutra ići radit, to je prestrašno. najrađe bi neku boleštinu izmislio
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 Empty Re: povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Post by Guest Mon 17 Apr - 23:43

Jebat ga, Rajkane, bar je već utorak...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 Empty Re: povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Post by jalnirajko Mon 17 Apr - 23:45

fridrih_niche wrote:Jebat ga, Rajkane, bar je već utorak...
:D
čak me ni to ne tješi. baš mi se ne da.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 Empty Re: povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Post by FRANK Mon 17 Apr - 23:46

jalnirajko wrote:kak se meni ne da sutra ići radit, to je prestrašno. najrađe bi neku boleštinu izmislio
Samo pomisli na casperlu u morskom prascu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 Empty Re: povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Post by jalnirajko Mon 17 Apr - 23:52

Heinrich_Himmler wrote:
jalnirajko wrote:kak se meni ne da sutra ići radit, to je prestrašno. najrađe bi neku boleštinu izmislio
Samo pomisli na casperlu u morskom prascu
:)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 Empty Re: povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Post by Guest Tue 18 Apr - 7:23

jalnirajko wrote:da li su ameri zaista bili na mjesecu?

jesu, više puta

tko je ubio kenedija?

lee harvey oswald

da li se tesla doista ponosio hrvatskom domovinom?

njegova domovina je bila austrijsko carstvo, a kasnije austrougarska
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 Empty Re: povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Post by Ziil Los Dii ! Tue 18 Apr - 17:28

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 20170410
povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 20170411
povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 20170412
povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 20170413
povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 20170414
Gledaj i uci demonski majmune kako se za veliki vikend bezgrjesno skidaju parovi

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju - Page 3 Empty Re: povijesna pitanja za moćnog majmuna životinju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum