ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

striborova šuma likova

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 21:27

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:ja vidim da si se ti krenuo braniti ničim isprovociran nitko te nije napao ni optužio. 

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t17981p120-dnevnik-snova#817497

Slabo vidiš.

hehehe... ti si ćorav na oba oka.

ti i metilda ste započeli sa antagonizmom i svađom prema kicu napali ste njega pa onda optužili saudade i buffy da su one na ovom forumu moderatori.

---------------------------
@kic wrote:

nastavljamo s temom, za ostalo 'talk talk'

@metilda wrote:
ti si čudo od djeteta.. je li to zato što je ovo tvoja tema ili... ne moram ni spominjati zašto.. si otvorio svoj topic na saudadinom forumu... i sad su nam saudade i buffy moderatori...

a na VIP-u dopuštaš da teme odu u neprepoznatljive krajnosti... takvim ponašanjem štetiš svojoj reputaciji, pa ti kako hoćeš...

Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by BB-8 13/4/2017, 21:52

Gnječ wrote:
Roy_Bean wrote:ovo s IP vam je pizdarija...to apsolutno ništa ne dokazuje...pokazuje što pokazuje...meni recimo zna pokazivati nekoliko lokacija unutar Hrvatske kad nisam na VPN-u...

molim? ti se kao razumiješ u adrese jel si ti poštar možda? onda znaš da je IP adresa isto što i poštanska adresa ulica i broj samo je to statička adresa a ISP dodjeljuje i adresu dinamičku i obnavlja je svakih 24 sata ti dodijeli drugu adresu ali istu ulicu tj isti IP range. kako misliš da inače ISP funkcionira sa adresama? svaka županija ili više susjednih županija imaju taj i taj IP range, druga županija ima dodijeljen drugi IP range itd. Kako Google točno zna odakle surfaš piše ti u googletu lokacija točna.

dakle dvije različite IP adrese iz različitih županija pišu pod istim nickom. kako je to moguće? jedino tako da vlasnik accounta da svoj pass nekom drugom ili ako mu netko hackira pass. ovo prvo je točno ovo drugo i ne baš jer bi metilda digla cijelu larmu da joj je netko provalio u account.

VPN? virtual private network tunneling? yeah how no to bi se vidjelo, evo ja sam sad na VPN i pišem iz Netherland.

router? niti to. nemožeš na jednom routeru imati dvije IP adrese prema ISP-u.

dakle zaključak i pravorijek je taj da Šekspir laže a ako ne laže neka izvoli dokazati da govori istinu. ako nemože ovdje postoji sud. ISP ima u arhivi sve IP adrese koje su dodijeljene svim korisnicima mreže i točno zna koja je osoba odnosno pretplatnik koristio određenu IP adresu nekog datuma i sati i minute i sekunde.
pa daj screenshot iz acp-a i stvar riješena...

_________________
striborova šuma likova - Page 4 Attach13 striborova šuma likova - Page 4 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 22:22

Roy_Bean wrote:
Gnječ wrote:
Roy_Bean wrote:ovo s IP vam je pizdarija...to apsolutno ništa ne dokazuje...pokazuje što pokazuje...meni recimo zna pokazivati nekoliko lokacija unutar Hrvatske kad nisam na VPN-u...

molim? ti se kao razumiješ u adrese jel si ti poštar možda? onda znaš da je IP adresa isto što i poštanska adresa ulica i broj samo je to statička adresa a ISP dodjeljuje i adresu dinamičku i obnavlja je svakih 24 sata ti dodijeli drugu adresu ali istu ulicu tj isti IP range. kako misliš da inače ISP funkcionira sa adresama? svaka županija ili više susjednih županija imaju taj i taj IP range, druga županija ima dodijeljen drugi IP range itd. Kako Google točno zna odakle surfaš piše ti u googletu lokacija točna.

dakle dvije različite IP adrese iz različitih županija pišu pod istim nickom. kako je to moguće? jedino tako da vlasnik accounta da svoj pass nekom drugom ili ako mu netko hackira pass. ovo prvo je točno ovo drugo i ne baš jer bi metilda digla cijelu larmu da joj je netko provalio u account.

VPN? virtual private network tunneling? yeah how no to bi se vidjelo, evo ja sam sad na VPN i pišem iz Netherland.

router? niti to. nemožeš na jednom routeru imati dvije IP adrese prema ISP-u.

dakle zaključak i pravorijek je taj da Šekspir laže a ako ne laže neka izvoli dokazati da govori istinu. ako nemože ovdje postoji sud. ISP ima u arhivi sve IP adrese koje su dodijeljene svim korisnicima mreže i točno zna koja je osoba odnosno pretplatnik koristio određenu IP adresu nekog datuma i sati i minute i sekunde.
pa daj screenshot iz acp-a i stvar riješena...

pa zašto ti kao administrator ne omogućiš svim forumašima uvid u IP adrese drugih forumaša? imaš tu mogućnost u acp-u da svim forumašima osvane dugmić ikonica na kojoj piše IP. Tako da svatko svakome može kliknut na profil i ili tu ikonicu i vidjeti drugom forumašu njegov/njezin IP adresu.

ajd napravi daj tu ovlast svim forumašima znam da se može jer znam da u acp postoji ta opcija..ali što ono kaže TOS?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by kic 13/4/2017, 23:00


no :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 23:07

Gnječ wrote:ti i metilda ste započeli

Postavio si mi pitanje na koje sam ja odgovorio, a sad se vraćaš unatrag. Pri tome si zaboravio na svoje optužbe na moj račun kako nisam reagirao godinama na laži o tome kako smo metilda i ja dijelili isti nadimak pa što sam kao baš sad javio. Dakle, jasno je tko je prvi počeo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 23:08

Umjesto IP daj onda fotke, mailove i kucne adrese xaxa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 23:09

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:ti i metilda ste započeli

Postavio si mi pitanje na koje sam ja odgovorio, a sad se vraćaš unatrag. Pri tome si zaboravio na svoje optužbe na moj račun kako nisam reagirao godinama na laži o tome kako smo metilda i ja dijelili isti nadimak pa što sam kao baš sad javio. Dakle, jasno je tko je prvi počeo.
Make love not war :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 23:48

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:ti i metilda ste započeli

Postavio si mi pitanje na koje sam ja odgovorio, a sad se vraćaš unatrag. Pri tome si zaboravio na svoje optužbe na moj račun kako nisam reagirao godinama na laži o tome kako smo metilda i ja dijelili isti nadimak pa što sam kao baš sad javio. Dakle, jasno je tko je prvi počeo.

tko šta je jasno tko je prvi počeo? vratio sam ti par stranica na temi unatrag nisam baš išao u duboku prošlost.

nisi javio nego si sam ničim isprovociran to servirao ovdje. što te motiviralo da se izdaš? mislio si impresionirati Ithildin radeći neku tvoju iluzionističku bravuru pa si se strmopizdio na vlastitu glavu ili dupe glava dupe su kod tebe sinonimi jer nitko nezna da li sereš na glavu ili na dupe ili stereo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 13/4/2017, 23:54

venus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:ti i metilda ste započeli

Postavio si mi pitanje na koje sam ja odgovorio, a sad se vraćaš unatrag. Pri tome si zaboravio na svoje optužbe na moj račun kako nisam reagirao godinama na laži o tome kako smo metilda i ja dijelili isti nadimak pa što sam kao baš sad javio. Dakle, jasno je tko je prvi počeo.
Make love not war :)))

I love war. pogotovo kad mi u mrežu uleti som kao što je Šekspir. to se ni mom rođi Isusu nije desilo da mu ovakvi kapitalci poput Šekspira sami ulete u mrežu. i sad umjesto da me zamoli pusti me pusti me, molim te ako me pustiš, ispunit ću ti tri želje... on meni grinta da lažem.

kako se ono radi fiš paprikaš ima li netko recept?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by L'âme 13/4/2017, 23:55

Gnjec trazi ispriku od nekoga, i to pod objasnjenjem, nemres bilivit, 'da bude musko'..:-o
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 14/4/2017, 06:24

Gnječ wrote:
venus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:ti i metilda ste započeli

Postavio si mi pitanje na koje sam ja odgovorio, a sad se vraćaš unatrag. Pri tome si zaboravio na svoje optužbe na moj račun kako nisam reagirao godinama na laži o tome kako smo metilda i ja dijelili isti nadimak pa što sam kao baš sad javio. Dakle, jasno je tko je prvi počeo.
Make love not war :)))

I love war. pogotovo kad mi u mrežu uleti  som kao što je Šekspir. to se ni mom rođi Isusu nije desilo da mu ovakvi kapitalci poput Šekspira sami ulete u mrežu. i sad umjesto da me zamoli pusti me pusti me, molim te ako me pustiš, ispunit ću ti tri želje... on meni grinta da lažem.

kako se ono radi fiš paprikaš ima li netko recept?

http://ordinacija.vecernji.hr/zdravi-tanjur/jedi-zdravo/fis-paprikas-imamo-najbolji-slavonski-recept-za-ovo-jelo/
Evo!

Nego, zanima me koje 3 želje bi ispunio ako ga pustiš..:)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 14/4/2017, 08:03

Gnječ wrote:mislio si impresionirati Ithildin

:facepalm Što tebi sve ne dođe u um, pa to je nevjerojatno.
Dakle, tako nešto mi niti ne pada na pamet. Ili ako baš hoćeš, radije bih napravio ritualno samoubojstvo nego makar samo pokušao impresionirati saudade.
Dakle, nemaš brige za svoju prijateljicu, od mene joj ne prijeti nikakva opasnost. Niti virtualna, a kamoli realna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 14/4/2017, 08:06

A što se tiče ostalog, ako se netko ovdje strmopizdio, onda si to upravo ti. Svojim silnim muljanjem i petljanjem (ne samo) oko IP-a (ali posebno oko IP-a) si zapravo dokazao ne samo da lažeš od samog početka ove priče godinama unatrag, nego si i saudade uvalio u probleme, jer je sad evidentno da je ona ili lagala skupa s tobom, ili je od tvoje strane bila dovedena u zabludu, a onda je nastavila sa tom vašom zajedničkom pričom kako bi stala na stranu svoga prijatelja ilitiga tebe.
To je sad jasno doslovce svima.
Ali s takvim prijateljima čovjeku stvarno nisu potrebni neprijatelji.


Last edited by slidingdoorsoperator on 14/4/2017, 08:08; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 14/4/2017, 08:07

maggie13 wrote:Gnjec trazi ispriku od nekoga, i to pod objasnjenjem, nemres bilivit, 'da bude musko'..:-o

Ma pusti, to je samo esko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 14/4/2017, 10:16

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:mislio si impresionirati Ithildin

:facepalm Što tebi sve ne dođe u um, pa to je nevjerojatno.
Dakle, tako nešto mi niti ne pada na pamet. Ili ako baš hoćeš, radije bih napravio ritualno samoubojstvo nego makar samo pokušao impresionirati saudade.
Dakle, nemaš brige za svoju prijateljicu, od mene joj ne prijeti nikakva opasnost. Niti virtualna, a kamoli realna.

da naravno sve ti vjerujem ti si osoba koja ni mrava ne bi zgazila ako mu ne stane na put. ali ako ti netko stane na put onda gaziš sve nemilosrdno, beskrupolozno, brutalno ne birajući sredstva. evo cijelo vrijeme to radiš. kao onomad o originalu i kopiji kad si treštao i uvjeravao mene i još nekoliko forumaša da je kopija bolja od originala o muzici pričamo. ili onaj slučaj kad sam spomenuo defragmentaciju psihe, uma što li već ti si istog časa alarmirao metildu da mi prenese tvoju protestnu notu neka mi kaže javno da si ti jako ljut jer si ti prvi na svijetu još na starom forumu otkrio izumio defragmentaciju uma i da polažeš copyright na taj izum.

jebiga izvini što nisam i nikad neću pročitati sva tvoja sabrana djela i nedjela koja si prosuo po wide world web.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 14/4/2017, 10:38

slidingdoorsoperator wrote:A što se tiče ostalog, ako se netko ovdje strmopizdio, onda si to upravo ti. Svojim silnim muljanjem i petljanjem (ne samo) oko IP-a (ali posebno oko IP-a) si zapravo dokazao ne samo da lažeš od samog početka ove priče godinama unatrag, nego si i saudade uvalio u probleme, jer je sad evidentno da je ona ili lagala skupa s tobom, ili je od tvoje strane bila dovedena u zabludu, a onda je nastavila sa tom vašom zajedničkom pričom kako bi stala na stranu svoga prijatelja ilitiga tebe.
To je sad jasno doslovce svima.
Ali s takvim prijateljima čovjeku stvarno nisu potrebni neprijatelji.

:D nitko nije stao na moju stranu ili me došao braniti nego sam ja došao demantirati tvoje laži budući si me prozvao u prvotnom postu a došao sam jer sam ja bio vlasnik i admin foruma. nisu svi tehnički i informatički potkovani znanjem da tebi moronu manipulatoru mogu objasniti činjenično stanje i tehničke stvari kako sve to sa IP adresama funkcionira ali eto tu sam pa pitaj mene ja ću ti sve objasniti odnosno već jesam. ili ćeš sad tvrditi da si ti izmislio Windowse prije Billa Gatesa i da ti je networking u malom prstu. ah da ti si izumio i dimne signale prije indijanaca, posle si smislio telegraf pa docnije Nikolu Teslu si ti otkrio a Einsteinu si davao poduke iz matematike.

samo polako nemoj naglo da dejstvuješ ego ti se opasno napumpao nemoj bre da eksplodiraš jer onda ti sledi entropija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 14/4/2017, 10:48

slidingdoorsoperator wrote:
maggie13 wrote:Gnjec trazi ispriku od nekoga, i to pod objasnjenjem, nemres bilivit, 'da bude musko'..:-o

Ma pusti, to je samo esko.

da samo ja sam nemam multiple personality disorder kao ti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 14/4/2017, 12:02

Gnječ wrote:ti si osoba koja ni mrava ne bi zgazila ako mu ne stane na put.

Naravno da ne bih. Mrav je ipak samo mrav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 14/4/2017, 12:08

Gnječ wrote:kao onomad o originalu i kopiji kad si treštao i uvjeravao mene i još nekoliko forumaša da je kopija bolja od originala o muzici pričamo.

Pogrešno si shvatio. Ja sam rekao da postoje situacije kada je to moguće, što ovisi o mnogo faktora. Prije svega o kvaliteti razglasa na koncertima i audio opreme koja se koristi doma. Razglasi za koncerte su prije svega uštimani za robusnost, dugotrajnost i pouzdanost, kvaliteta audio izvedbe tu nije primarna stvar, a kućna oprema zna biti itekako kvalitetna odnosno kvalitetnija od razglasne.
No, u konačnici je jasno kako se ama baš ništa ne može mjeriti sa kvalitetom neamplificiranog glazbenog doživljaja, bilo na koncertu zbora, orkestra ili malog glazbenog banda, sasvim svejedno. Pogotovo kada se odvija u dobro ugođenom prostoru odnosno dvorani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 14/4/2017, 12:11

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:ti si osoba koja ni mrava ne bi zgazila ako mu ne stane na put.

Naravno da ne bih. Mrav je ipak samo mrav.

a da ti mrav prepriječi put ili nedajbože uđe ti u uho i krene lupat po bubnjiću tam tam tam tam bump tam tam bumpc bumpc zvek crash bumpc tam tam...šta bi ti napravio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Guest 14/4/2017, 12:13

Gnječ wrote:ili nedajbože uđe ti u uho i krene lupat po bubnjiću tam tam tam tam bump tam tam bumpc bumpc zvek crash bumpc tam tam...šta bi ti napravio?

Zgazio ga svakako ne bih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

striborova šuma likova - Page 4 Empty Re: striborova šuma likova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum