dnevnik snova

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

View previous topic View next topic Go down

Re: dnevnik snova

Post by kic on 26/9/2017, 06:26

cjelivah ti lice poljupcima..
kic
Admin

Male
2014-04-10

http://ex-iskon.forumcroatian.com

Back to top Go down

Post by Moxy on 26/9/2017, 09:03

Koja romantika! :D

Ovaj život je samo misija.

Teško se budim,a još teže prestajem da sanjam....
Moxy

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by kic on 26/9/2017, 09:38

:300poljubaca

kic
Admin

Male
2014-04-10

Back to top Go down

Post by Moxy on 26/9/2017, 09:38

Bar! :D

Moxy

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by kic on 26/9/2017, 09:47

potrebna je inflacija poljubaca po licu, ne znam ca smo skrti.. jos uvijek mi je ugodan osjecaj, a san!
kic
Admin

Male
2014-04-10

Back to top Go down

Post by pismejker on 11/10/2017, 17:10

dobro,sad tamo na onoj temi zalipi neku Šišmiš-curu u depresivnoj obleki... lol! lol! lol!

2016-12-16

Back to top Go down

Post by My Brother Billo on 14/10/2017, 16:52

@kic wrote:
u snovima je svako genitalan.. pirat
My Brother Billo

2017-04-17

Back to top Go down

Post by Moxy on 4/11/2017, 15:22

Sanjala sam da me neki lik drži zatocenu

Moxy

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Ithildin on 9/12/2017, 23:25

1. san

Izbjegavala sam prostoriju s ormarom koji je dominirao njome. Poznata prostorija. Obavljala sam svakodnevne poslove, ali nju sam zaobilazila. Citavo me je vrijeme izjedala tjeskoba. Ipak, u jednom sam trenutku, morala uci u nju. Koracala sam oprezno i osjecala ormar kao Pandorinu kutiju. Moja svijest odjednom je otplovila iz snolikog tijela. Promatrala sam se izvana kako moje tijelo otvara ormar. U njemu, bilo je mnostvo naslaganih mrtvih dvojnica. Moje tijelo, tj. snolika ja, guralo je u nj jos jednu unesrecenu doppelgangericu.

2. san

Bila sam na otoku sa skolskim kolegama. Isprva nisam shvacala zasto se bojim i cemu skrivanje. Ubrzo sam uocila nepoznatu priliku kako muci jednog kolegu i ubija ga. Bili smo "mi" i bili su "oni". Ubojice, eksperimentatori. Sakatili su nas, oduzimali zivote. Imala sam osjecaj da nisam ljudsko bice. Ali posjedovala sam emocije, inteligenciju, empatiju. Mozda smo bili zivotinje. Ili androidi. Ili bica nezemaljskog podrijetla. Doista ne znam. Nase ubojice bili su ljudi. Nekoliko puta uspjesno sam pobjegla s otoka ali san me je uvijek vracao na pocetnu poziciju pa sam morala iznalaziti nove nacine za bijeg. San se konstantno azurirao do trenutka kad sam shvatila da sam u *ebenoj igrici iz koje ne mogu izaci.

3. san

Ovaj me je najvise pogodio. Bio je jedan od onih telepatskih.. Pojavio se jucer u ranojutarnjim satima. Usnula sam daljnju rodjakinju koju dotad nikada nisam sanjala. Nismo bliske. Druzile smo se kao djevojcice prilikom mojih posjeta baki. Dakle, dijeli nas mnogo, previse kilometara, stil zivota i nacin razmisljanja. Nismo bas u kontaktu. Izmjenjujemo cestitke postom za blagdane. Usnula sam nas slucajan susret. Nismo se poznavale, ali zapodjenula sam razgovor. Osjetih da bjezi od necega. Ponudila sam joj smjestaj na nekoliko dana. Bijah mnogo starija od nje (na javi smo vrsnjakinje) pa sam se ponasala majcinski prema njoj. Sjecam se scene u kojoj joj pripravljam palacinke ne bih li je oraspolozila. Veli mi da mora poci. I nestaje. Probudila sam se s gorucom zeljom kontaktirati je i upitati za majcino zdravlje. Ali bilo je suvise rano pa su me obaveze odvukle od svega i rasprsile tragove sna. Poslijepodne, istog dana, nazvao nas je stric i javio nam da joj je majka umrla. Zaustavljena iznutra, automatiziranim sam pokretima birala brojeve. Javila se. Izrazila sam zal i prepricala joj nasu iznenadnu povezanost. Osjetila sam da sam joj olaksala tugu. K vragu, i pisem sve ovo ne bih li spomenula kako postajem sve uvjerenija da nikada nismo doista sami. Uvijek nas netko osjeca.

Laku noc..

2017-11-14

Back to top Go down

Post by Moxy on 10/12/2017, 09:27

Sanjala sam mačke

I čekam da se jedna omaci

Moxy

Female
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

View previous topic View next topic Back to top