ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beli dobio po njonji od zvezdaša

Go down

Beli dobio po njonji od zvezdaša Empty Beli dobio po njonji od zvezdaša

Post by vuksadinare 4/4/2017, 13:25

https://www.youtube.com/watch?v=9re_p0voJEI

lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Beli dobio po njonji od zvezdaša Empty Re: Beli dobio po njonji od zvezdaša

Post by Guest 4/4/2017, 13:47

bravo za mangupe, 2 na 1... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beli dobio po njonji od zvezdaša Empty Re: Beli dobio po njonji od zvezdaša

Post by vuksadinare 4/4/2017, 13:51

beli uzvraca..pokazo ciganu 'jojca' lol!

https://www.youtube.com/watch?v=7SjjSyWI1Mw
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Beli dobio po njonji od zvezdaša Empty Re: Beli dobio po njonji od zvezdaša

Post by vuksadinare 4/4/2017, 14:14

..inace jedne godine davne 1989...ja i tri lika smo ovako prosetali ispred zvezdinog sjevera..kad su igrali zvezda-hajduk..isto negdje u ovo vrijeme..ono masa zvezdasa kao i sad na ovom filmicu...ja i ova trojka hajdukovci iz zg-a...i jedan iz siska...dosli rano ujutro u beges...malo smo se eskivirali po begesu do tekme....vise po bg birtijama..i to onim ajmo rec bas po birtijama..gdje bas ne zalaze oni gro-navijaci vise boemi i alkosi...kojima je najvaznije da ce pije i nazdravlja...i casti...tako mi obrnuli jednu rundu.nije bilo puno gostiju u birtiji..dva,tri starija covjeka...konobarica...i neki tip alkos...moj prijatelj busman(bio omanji rastom) vec lagano u priptom stanju...okrene rundu ovima u birtiji..i zapjeva 'ja te volim hajduce'...mi prihvatili..ovi nas gledaju..konobarica vidim lagano panika..da ne bi kakve delije uletele u birtiju i nastane rusvaj...nista..niko ne ulazi...onaj tip alkos koji se jedva drzi za sankom..'tako je brate jebo zvezdu ja sam partizanovac ziveli'...nakon toga lagano onim bg tramvajem iskracali se blizu autokomande ako me jos sjecanje ne vara pa pjehaka prema marakani...pao dogovor ajmo mi pred sjever marakane kako bude..salove sakrili a vec pomalo u pripiti ali ne opet pijani...ono vec tamo se skupila gro ekipa a ovaj ludi busman ko u onoj birtiji..zadere se 'hajduk'..nama kamen na srca...ono likovi se okrecu..gledaju tko to vice ili se zajebava...ali ocito valjda likovi shvatili da se neko zajebava gdje ces vidjet sad torcidase ored sjeverom...kad smo prosli sjever skoro da smo jebali mamicu busmanu..a on se smije i kaze.'a sta ste mislili da ce povjerovat..'...i tako nekako doslepali se do pred jug...gdje ej bilo oko 500 torcidasa...rekli drotovima ko smo.oni nas blijedo gledaju..a jedan pita..'majku mu odakle ste vi dosli..'...mi od sjevera marakane..izvadili salove..culi kako pricamo..onda uletio neki brkajlija valjda njihov zapovjednik...pa nam 'fino' rekao..'mars tamo mamu li vam...mangupsku'.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Beli dobio po njonji od zvezdaša Empty Re: Beli dobio po njonji od zvezdaša

Post by Guest 4/4/2017, 14:21

i kad si se probudio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beli dobio po njonji od zvezdaša Empty Re: Beli dobio po njonji od zvezdaša

Post by vuksadinare 4/4/2017, 14:28

Beli wrote:i kad si se probudio?
..vaistinu se to desilo beli...no onda su to bila ona ajmo rec spontana vremena...iliti..'sam svoj majstor'..ovo sad danas kao neka vojska....ono prije...vise bilo spontano ali zanimljivije...neko isao ujutro neko navecer..skupili bi se pred utakmicu kod tribine..ako je bila neka veca grupa nju bi dopratila policija...obicno su u takvoj grupi vecinom bili oni koji bas nisu bili za akciju..ali jbg moralo je i takvih biti isli su na siguricu....docekate murja otprati te murja...nisi posteno vidio ni grad..niti popio pice..kupio nesto za jest..i malo se 'segacio'..istina sa oprezom...danas ovo vise kako sam rekao kao vojska..uvijek pod pratnjom policije...pogotovo na gostovanjima...ne moze ni tica da se provuce..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Beli dobio po njonji od zvezdaša Empty Re: Beli dobio po njonji od zvezdaša

Post by vuksadinare 4/4/2017, 14:30

...a i na tribinama bilo zanimljivije pola grupe navija pola spava ubijeno od alkohola i umora ili se prosetava po tribini... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Beli dobio po njonji od zvezdaša Empty Re: Beli dobio po njonji od zvezdaša

Post by jalnirajko 4/4/2017, 16:56

Beli wrote:i kad si se probudio?
:roflrofl :roflrofl :roflrofl
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Beli dobio po njonji od zvezdaša Empty Re: Beli dobio po njonji od zvezdaša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum