Prognoze za ovu sezonu.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Prognoze za ovu sezonu.

Post by Guest on 22/5/2017, 21:54

Mamić je pokazao da je prije svega veliki gospodin kada je čestitao nk rijeka, igračima, treneru i stožeru.
Drugi to nitko nije učinio, a pogotovo ne fikseri iz splita. Mnogi imaju šta naučit od Zdravka kako u nogometu tako i u pravilima ponašanja i u sportu. On je častan čovjek, a Hrvat ne trpi uspješnog i poštenog čovjeka, odmah mu probaju naći da je radio neke kriminalne radnje što naravno nije, ali prvo ocrne čovjeka, a poslije kad on dokaže da to nije istina cijeli život ga svejedno prati ta mrlja.
Jedino se čudim što još uvijek ima tako čvrste živce, a ustvari se ne čudim jer je on u pravu.

Zato mirno spava.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by skripar on 22/5/2017, 22:14

@scorpion wrote:
@skripar wrote:
@scorpion wrote:
@skripar wrote:
@scorpion wrote:
Danas bio na tekmi, popušili od Metalleghe-a :facepalm
strašno, izgleda da je i dalje na snazi nacionalni ključ pa nemože zrinjski 2 godine zaredom biti prvak 
ja sam bio u prošlu subotu u doboju kod kaknja
jel budeš s ultrasima ili si obični gledatelj?  :^0
Ma igraju za kurac, nije im niko kriv. Srećom i Sarajevo je izgubilo u Tuzli
Budem obični gledatelj, ali danas sam išao na stajanje
bio sam 2 puta na zrinjskom u mostaru
kad dođem sljedeći put mogli bi na pivu  ;)
Ovo tek sad vidio :^0  Naravno da bi mogli. Zrinjski će ipak bit prvak, idem opet na tekmu u nedjelju :jupi
:beer  eto onda se vidimo
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by Браћала on 24/5/2017, 08:24

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine bila je rigorozna zbog nereda i ustaških pokliča u Širokom Brijegu.
YTSS

Incidenti su se dogodili u revanš meču finala Kupa BiH između Širokog Brijega i Sarajeva, kada su navijači domaćih pevali "Za dom spremni' i Ubij balije', ali i zviždali himni pre starta susreta.
Komisija je saopštila, imajući u vidu i nekoliko incidenata na i oko stadiona, kao i ogromnu količinu pirotehnike, odnosno ubacivanja predmeta u teren, da je Široki kažnjen sa 25.000 konvertibilnih maraka i čak sedam mečeva pred praznim tribinama.
"Fudbalski klub Široki Brijeg kažnjava se zbog propusta u organizaciji utakmice, podsticanja mržnje prema drugim licima na nacionalnom i regionalnom osnovu, omalovažavanja državne himne i upotrebe pirotehničkih sredstava, kao i distribucije alkohola unatar stadiona", navodi se, a prenose tamošnji mediji.
Široki je na kraju slavio u izuzetno dramatičnom finišu, 4:2 posle penala.

Oćete kurac... Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Guest on 25/5/2017, 00:25

Guest wrote:real će osvojit primeru. Basketball
rijeka osvaja HNL. Basketball
united osvaja EL. Basketball
bayern osvaja bundesligu. Basketball

i kao šlag na tortu:

lyon će biti četvrti u francuskoj. Basketball
ispravak: feyenoord osvaja eredivisie. Basketball

ako pogodim minimalno 3 od ovih prognoza postat ću najmoćniji prorok u povijesti čovječanstva.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on 25/5/2017, 09:08

sam se sebi divim. ma ne uopće se ne čudim.
nisam pogodio, a ustvari jesam pogodio jer sam ja to točno znao da će tako biti.
osjećao sam to kao što lav osjeti zebru na 10 kilometara i zna se da joj nema spasa tako i ja imam taj životinjski instinkt u sportu.
to nije slučajno da sam ja pogodio. ja to nosim u sebi. ja to imam.
ja znam i osjećam duboko u sebi ko je lovac, a ko lovina.

istina da sam i pametan i znam sve o sportu, ali i mnogi ljudi znaju puno, al ne znaju ništa jer ne mogu pogodit na kladionici 3 para. uvijek ih neki par sjebe. mene ne.
ja kad igram, igram da dobijem... i dobijem.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by skripar on 25/5/2017, 19:38

@skripar wrote:
@scorpion wrote:
@skripar wrote:
@scorpion wrote:
@skripar wrote:
strašno, izgleda da je i dalje na snazi nacionalni ključ pa nemože zrinjski 2 godine zaredom biti prvak 
ja sam bio u prošlu subotu u doboju kod kaknja
jel budeš s ultrasima ili si obični gledatelj?  :^0
Ma igraju za kurac, nije im niko kriv. Srećom i Sarajevo je izgubilo u Tuzli
Budem obični gledatelj, ali danas sam išao na stajanje
bio sam 2 puta na zrinjskom u mostaru
kad dođem sljedeći put mogli bi na pivu  ;)
Ovo tek sad vidio :^0  Naravno da bi mogli. Zrinjski će ipak bit prvak, idem opet na tekmu u nedjelju :jupi
:beer  eto onda se vidimo
e jesil dobio pp, da se dogovorimo, dolazim i ja u nedjelju?
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by Verbal Kint on 25/5/2017, 20:35

Cilo prvenstvo guraju balije i opet ne uspiju osvojit, na kraju oba trofeja završe u hrvata u razmaku 20 km  :vidiga:
Bit će željo kurac šampiooooon  :roflrofl :roflrofl

• Who is Keyser Soze? He is supposed to be Turkish. Some say his father was German. Nobody ever believed he was real. Nobody ever knew him or saw anybody that ever worked directly for him, but to hear Kobayashi tell it, anybody could have worked for Soze. You never knew. That was his power. The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist.
Verbal Kint

2017-04-24

Back to top Go down

Post by Verbal Kint on 25/5/2017, 20:43

• Who is Keyser Soze? He is supposed to be Turkish. Some say his father was German. Nobody ever believed he was real. Nobody ever knew him or saw anybody that ever worked directly for him, but to hear Kobayashi tell it, anybody could have worked for Soze. You never knew. That was his power. The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn’t exist.
Verbal Kint

2017-04-24

Back to top Go down

Post by Браћала on 25/5/2017, 21:40

Ali koja komedija od penala u zvezda/dinamo/čerga stiu...

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 25/5/2017, 22:59

@prorok wrote:sam se sebi divim. ma ne uopće se ne čudim.
nisam pogodio, a ustvari jesam pogodio jer sam ja to točno znao da će tako biti.
osjećao sam to kao što lav osjeti zebru na 10 kilometara i zna se da joj nema spasa tako i ja imam taj životinjski instinkt u sportu.
to nije slučajno da sam ja pogodio. ja to nosim u sebi. ja to imam.
ja znam i osjećam duboko u sebi ko je lovac, a ko lovina.

istina da sam i pametan i znam sve o sportu, ali i mnogi ljudi znaju puno, al ne znaju ništa jer ne mogu pogodit na kladionici 3 para. uvijek ih neki par sjebe. mene ne.
ja kad igram, igram da dobijem... i dobijem.
Čestitam. Opet si dokazao da ti nema ravna,moćni majmune žiotinjo

2014-04-15

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 26/5/2017, 09:25

Walt Kowalski wrote:Oćeš mi to ti nešto brko  :roflrofl
Kako je velik u pičku materinu  :roflrofl

http://www.dailymotion.com/video/x5njz4h_blaz-sliskovic-poludio-na-novinara-ti-ces-mi-nesto-brko_sport
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top