ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIGA PRVAKA

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by scorpion 9/3/2017, 16:18

muckodjubre wrote:dobro,doći će brzo neka situacija protiv barce ili u korist reala pa ćemo te vidjeti
Ovo jedva čekam, a neće se dugo čekat da dobije Real neki penal. Vidit ćeš malog onda :^0

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 9/3/2017, 16:19

End1899 wrote:o kojim onima ti pričaš, sebi možda koji lažeš čim zineš jer nemaš više nijedan valjani argument da obraniš svoje gluparije niti si ikad imao, ali barem nisi lagao ko u zadnjih godinu i izmišljao.. takav ne mogu biti niti da hoću  
sad nastavi kmečat  Basketball
pusti ti sad mene,ovo nema veze sa mnom jer nisam ja rekao ili iizmislio već maskerano,igrač barcelone,sam kaže...


 Dileme i nedoumice oko toga što se točno dogodilo razriješio je sam Mascherano koji je pred kamerama mrtav-hladan priznao da je sapleo sunarodnjaka i da je PSG oštećen za penal.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 16:20

jučer je bila najveća krađa nakon 2009, 2 nepostojeca penala, čisti penal na di mariji od strane mascerana (niti u sažetak to nisu stavili a bila je najveća prilika na utakmici) i drugi žuti za piquea.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 9/3/2017, 16:22

muckodjubre wrote:
End1899 wrote:
muckodjubre wrote:
End1899 wrote:
muckodjubre wrote:
pošto je niče čmrlja i spina s nečim drugim da vidimo  što kažeš na ovo: 


"Jasno je da sam faulirao Di Mariju, ali to nije razlog zašto smo prošli PSG", bubnuo je Mascherano koji je za taj prekršaj morao dobiti crveni, a PSG penal i čistu priliku za četvrtfinale.
prvo i osnovno smrade, masche je rekao da ga je dodirnuo, a ne da je bio faul i to je bilo nakon šuta di marije kad se poskliznuo i poslao loptu nebu pod oblake. znači osim montiranja snimaka vrlo su vješti u lažima i iskrivljavanju istine, gle čuda baš kao ti na ovom forumu.
hoćeš reći da maskerano laže,kada kaže: 
"Jasno je da sam faulirao Di Mariju, ali to nije razlog zašto smo prošli PSG"
KMEEE KMEEE KMEEE
tako kmečiš na svaki krivi aut reala,a sad nema nikih problema...dobro,doći će brzo neka situacija protiv barce ili u korist reala pa ćemo te vidjeti
misliš kako smo vidjeli tebe kad potpomažu loreala svako kolo, a jedino šta znaš je svršit na modrića, a krađe se nikad ne dotakneš.
ajde reci mi koja budala još uvažava tvoje besmislene lažljive komentare osim škorpiona i bracale.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 16:22

scorpion wrote:
amper1950 wrote:
scorpion wrote:PSG je priča za sebe, miševi su igrali kako su igrali. Ali opet bi prošli da nisu suci pogurali barcelonu ;)
Reka sam ja jučer, nisu zaslužili proći ni jedni ni drugi, a PSG još i manje jer onako odigrati utakmicu. Poklon golove su dali Barci, jebena 3-a minuta, a reakcija obrane kada je Hajdukova! 
Zamisli, razvališ ih 4:0 i to je još dobar rezultat za barcelonu koliko su ih rastavili u Parizu. I onda dođeš na nou camp, zatvoriš se u 16 i zabijaš sam sebi golove jer si se usrao kao neki amater :facepalm
Zabranija bi im 2 godine nastup u Europi + još 2 u LP, nek malo igraju EL da razmisle!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 9/3/2017, 16:23

scorpion wrote:
muckodjubre wrote:dobro,doći će brzo neka situacija protiv barce ili u korist reala pa ćemo te vidjeti
Ovo jedva čekam, a neće se dugo čekat da dobije Real neki penal. Vidit ćeš malog onda :^0
eto, kao što rekoh. od vas dva smo već dosta ionako vidjeli i previše
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 9/3/2017, 16:24

End1899 wrote:
muckodjubre wrote:
End1899 wrote:
muckodjubre wrote:
End1899 wrote:
prvo i osnovno smrade, masche je rekao da ga je dodirnuo, a ne da je bio faul i to je bilo nakon šuta di marije kad se poskliznuo i poslao loptu nebu pod oblake. znači osim montiranja snimaka vrlo su vješti u lažima i iskrivljavanju istine, gle čuda baš kao ti na ovom forumu.
hoćeš reći da maskerano laže,kada kaže: 
"Jasno je da sam faulirao Di Mariju, ali to nije razlog zašto smo prošli PSG"
KMEEE KMEEE KMEEE
tako kmečiš na svaki krivi aut reala,a sad nema nikih problema...dobro,doći će brzo neka situacija protiv barce ili u korist reala pa ćemo te vidjeti
misliš kako smo vidjeli tebe kad potpomažu loreala svako kolo, a jedino šta znaš je svršit na modrića, a krađe se nikad ne dotakneš.
ajde reci mi koja budala još uvažava tvoje besmislene lažljive komentare osim škorpiona i bracale.
ok,kažeš da smo mi lažljivci i sve to,oK ,pustiit ćemo to...a što kažeš na maskerana:

Dileme i nedoumice oko toga što se točno dogodilo razriješio je sam Mascherano koji je pred kamerama mrtav-hladan priznao da je sapleo sunarodnjaka i da je PSG oštećen za penal.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 9/3/2017, 16:28

pa dobio si odgovor ne pravi se još i glup nastavi kmečat samo
:cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 9/3/2017, 16:30

znači maskerano je lažljivac i ja sam izmislio da se to desilo...to sam i mislio

čmrlja  Basketball

kladim se da  neće dugo proći da kreneš zazivati franka,tenkove i mašineriju  ;)

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 9/3/2017, 16:44

LIGA PRVAKA  - Page 4 Giphy

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 16:46

muckodjubre wrote:LIGA PRVAKA  - Page 4 Giphy
Šta oćeš reći s ovim? :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 9/3/2017, 16:48

zanimljiv gif i film...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 16:49

muckodjubre wrote:zanimljiv gif i film...
Misliš da ima smisla, da Uefa gura Barcelonu?  :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 9/3/2017, 16:49

pročitaj opet moj komentar, samo nema pomoći od toga kad ti vrtiš svoj film.
ali ako ti je to faul šta je masche dotaknuo di mariju koji je već šutnuo loptu i prethodno se poskliznuo onda mi nije jasno kako ti nije penal laktarenje suareza u glavu i očiti kontakt nogama. opet vodiš unutarnje borbe jebiga, kako vitar puše tako ti mijenjaš stavove...  Basketball
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 9/3/2017, 16:50

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:zanimljiv gif i film...
Misliš da ima smisla, da Uefa gura Barcelonu?  :roll
ne vjerujem

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 16:52

muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:zanimljiv gif i film...
Misliš da ima smisla, da Uefa gura Barcelonu?  :roll
ne vjerujem
Pa gif koji si tu nalipija upravo to pokazuje na ironičan način. Da Uefa gura Barcu i da nepošten način prolaze. Ne znam zašto stavljaš gif u koji ni sam ne vjeruješ, ali dobro. Ništa čudno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 9/3/2017, 16:52

End1899 wrote:pročitaj opet moj komentar, samo nema pomoći od toga kad ti vrtiš svoj film.
ali ako ti je to faul šta je masche dotaknuo di mariju koji je već šutnuo loptu i prethodno se poskliznuo onda mi nije jasno kako ti nije penal laktarenje suareza u glavu i očiti kontakt nogama. opet vodiš unutarnje borbe jebiga, kako vitar puše tako ti mijenjaš stavove...  Basketball
puti ti mene šta sam ja rekao...ja samo citiram što je rekao maskerano "Jasno je da sam faulirao Di Mariju, ali to nije razlog zašto smo prošli PSG"

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 9/3/2017, 16:53

Having Barcelona in the quarter-finals is not pleasing' - Allegri frustrated with PSG collapse
The Juve boss felt the Catalans' Champions League comeback was "beautiful" but bad news for the other teams still vying for glory
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 9/3/2017, 16:55

muckodjubre wrote:
End1899 wrote:pročitaj opet moj komentar, samo nema pomoći od toga kad ti vrtiš svoj film.
ali ako ti je to faul šta je masche dotaknuo di mariju koji je već šutnuo loptu i prethodno se poskliznuo onda mi nije jasno kako ti nije penal laktarenje suareza u glavu i očiti kontakt nogama. opet vodiš unutarnje borbe jebiga, kako vitar puše tako ti mijenjaš stavove...  Basketball
puti ti mene šta sam ja rekao...ja samo citiram što je rekao maskerano "Jasno je da sam faulirao Di Mariju, ali to nije razlog zašto smo prošli PSG"
ne nego ti citiraš ono šta je marca rekla
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by muckodjubre 9/3/2017, 17:00

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:zanimljiv gif i film...
Misliš da ima smisla, da Uefa gura Barcelonu?  :roll
ne vjerujem
Pa gif koji si tu nalipija upravo to pokazuje na ironičan način. Da Uefa gura Barcu i da nepošten način prolaze. Ne znam zašto stavljaš gif u koji ni sam ne vjeruješ, ali dobro. Ništa čudno...
ne vjerujem da rade smišljeno bez obzira što je sinoć bilo kud i kamo više pogrešaka na štetu francuza,ali i suci su samo ljudi,greške se dešavaju...

nisam gledao bayerna,ali kaže end da je i tamo sudac svirao neki sumnjiv penal za bayern...

obično većinom bude u korist ovih jačih ekipa

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LIGA PRVAKA  - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2LIGA PRVAKA  - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LIGA PRVAKA  - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 9/3/2017, 17:01

muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:zanimljiv gif i film...
Misliš da ima smisla, da Uefa gura Barcelonu?  :roll
ne vjerujem
Pa gif koji si tu nalipija upravo to pokazuje na ironičan način. Da Uefa gura Barcu i da nepošten način prolaze. Ne znam zašto stavljaš gif u koji ni sam ne vjeruješ, ali dobro. Ništa čudno...
ne vjerujem da rade smišljeno bez obzira što je sinoć bilo kud i kamo više pogrešaka na štetu francuza,ali i suci su samo ljudi,greške se dešavaju...

nisam gledao bayerna,ali kaže end da je i tamo sudac svirao neki sumnjiv penal za bayern...

obično većinom bude u korist ovih jačih ekipa
Oćeš reći da suci više sude u korist jačih ekipa? :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 4 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum