Šta mislite o današnjoj omladini?

View previous topic View next topic Go down

Šta mislite o današnjoj omladini?

Post by Guest on 4/3/2017, 06:57

Ja mislim da današnja omladina je par svjetlosnih godina naprednija od svih prijašnjih generacija jer ko god danas ima manje od 20 godina je pametniji od staraca sa 40...

Starci samo seru kako klinci vise na računalima , a ne uviđaju ustvari kako je internet u stvari dobra stvar uključujući naravno i video igre.

Jednostavno, sva djeca danas znaju engleski za razliku od nekad što je samo manjina znala. Znali su jedino ćirilicu.

Dijete od 10 godina zna bolje tipkat na tipkovnici nego nekad profesionalne daktilografkinje. Imaju igre preko kojih komuniciraju sa prijateljima širom svijeta i ne postoje granice, a nekad su se ljudi na istok i truli zapad.

Čak i svećenici otvaraju svoje blogove i facebook kako bi bili na dohvat ruke svakom pojedincu u svako doba, a nekad su svećenici bili gledani poput polubogova na zemlji ili poluvraga kako za koga. Danas su puno pristupačniji.

Starci se bune što su im djeca pred računalima, a opet se bune ako su im djeca vani. Starci su prolupali i svađaju se sami sa sobom.
Smeta im ako djeca su vani i piju i puše i tako se lijepo zabavljaju ili ako su doma pred računalom i opet se zabavljaju.

Pravi problem su starci zato bi ih trebalo eutanizirati ako se ne prilagode novom dobu.

Guest
Guest

Back to top Go down

Re: Šta mislite o današnjoj omladini?

Post by Ziil Los Dii ! on 4/3/2017, 12:25

Pdf erotika

2015-10-11

Back to top Go down

Post by scorpion on 4/3/2017, 12:35

:lol: :lol: :lol:

"It's City, isn't it? They are a small club, with a small mentality. All they can talk about is MANCHESTER UNITED
, that's all they've done and they can't get away from it." SIR ALEX FERGUSON
scorpion

Male
2014-04-18

Back to top Go down

Post by Guest on 4/3/2017, 12:49

po cemu su pametniji?
sto znaju koristiti pamet. telefone i racunala?
a bez njih su glumi kao spolni organi.

englezi su napravili istrazivanje prije nekoliko godina i pokazalo se da je IQ danasnjih generacija manji za 2 (slovima dva) od onih iz osamdesetih..pogledaj kretene po autobusima svi masu glavama, svi slusalice na usima kao roboti jevgenija zamjatina..knjigu nisu procitali jer im je zivot wikipedija preskacu s teme na temu kao pcela sa cvijeta na cvijet.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Morpheus on 4/3/2017, 13:35

Sad se već počeo sam sa sobom svađat.

After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
Morpheus

Male
2015-08-13

Back to top Go down

Post by End on 4/3/2017, 13:38

the show must go on
End

2015-08-25

Back to top Go down

Post by scorpion on 4/3/2017, 13:42

Vincent Vega wrote:Sad se već počeo sam sa sobom svađat.
:roflrofl

"It's City, isn't it? They are a small club, with a small mentality. All they can talk about is MANCHESTER UNITED
, that's all they've done and they can't get away from it." SIR ALEX FERGUSON
scorpion

Male
2014-04-18

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 4/3/2017, 15:13

2014-04-15

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content