ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policajci prozvali suce zbog ubojstva Kristine, ovi im uzvratili: "To je linč protiv nas"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Policajci prozvali suce zbog ubojstva Kristine, ovi im uzvratili: "To je linč protiv nas" - Page 2 Empty Re: Policajci prozvali suce zbog ubojstva Kristine, ovi im uzvratili: "To je linč protiv nas"

Post by sitting_bull 25/2/2017, 23:12

michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:treba početi ukrašavati gradske kandelabre...
a temeljem koje presude... i tko će to odrađivati... jel tko će biti dželat, da li se ti možda dobrovoljno javljaš...
vidim kako si se zabrinuo.

reci, zašto?

sitting_bull

Posts : 11139
2015-09-28


Back to top Go down

 Policajci prozvali suce zbog ubojstva Kristine, ovi im uzvratili: "To je linč protiv nas" - Page 2 Empty Re: Policajci prozvali suce zbog ubojstva Kristine, ovi im uzvratili: "To je linč protiv nas"

Post by Guest 26/2/2017, 01:57

iako da, da moram birati.. policajci koji imaju 4000kn plaću, ili suci sa 14 000kn (+mito tisuće €  ) , ipak su suci ti koji su korumpirani.. 

vjerojatno je otac od ubice podmičivao suce i ostale, povlačio političke veze, iako da je normalan bio otac, ja da mi je tako bahat sin, i da ga ne mogu dovesti u red, platio bih obrnuto - platio bih sucima da ga smjeste 1mjesec u zatvor i da ga policajci namlate 2-3puta.. 

nebi mu nakon toga palo napamet.. a ne ovaj ga je još izvlačio, davao mu pare, auto, a ovaj mislio kada je zgazio čovjeka na smrt, dere se svima "mene će moj tata izvuć, znate li vi tko sam", ne osjeća nikakvo žaljene.. 

isto kao i onaj stevo culej i sin domagoj koji se kurči sa BMW što prosječni radnik treba raditi 3 godine,  a stari balavcu omogućio to auto na račun 300 000 iseljenih hrvata... tako i ovaj ubica

isti mentalitet..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Policajci prozvali suce zbog ubojstva Kristine, ovi im uzvratili: "To je linč protiv nas" - Page 2 Empty Re: Policajci prozvali suce zbog ubojstva Kristine, ovi im uzvratili: "To je linč protiv nas"

Post by kaya 26/2/2017, 16:04

suci i jesu krivi jer jer je zbog njih bio na slobodi. i oni su rak društva.
i biti će za 7,8 godina vani, taman sa 26, 27 da ubije opet.
i da joj mater ima  hrabrosti i pameti ne bi se brinula o tome hoće li netko negdje nekada biti možda ubijen jer ona kaže - ne želi da se to desi nekom drugom, i o miru u svijetu i gladi u africi nego bi isplanirala 30 sekundi na par metara i jedan u glavu ili dva,  tri po jetrima i jebi se..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Policajci prozvali suce zbog ubojstva Kristine, ovi im uzvratili: "To je linč protiv nas" - Page 2 Empty Re: Policajci prozvali suce zbog ubojstva Kristine, ovi im uzvratili: "To je linč protiv nas"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum