ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što mislite o forumašu/forumašici

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 11/6/2016, 16:51

operw

Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Winter is coming 11/29/2016, 19:49

bogomdani wrote:nas forumski Udbaš...dobar covjek..


Roza Svinjica...
dobro cheljade,prava korejka  cat

neznam koga bi,svi su bili,moze ona maria

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 11/29/2016, 23:28

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:nas forumski Udbaš...dobar covjek..


Roza Svinjica...
dobro cheljade,prava korejka  cat

neznam koga bi,svi su bili,moze ona maria
nema vise Cvinjice... No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Winter is coming 11/30/2016, 12:05

nema na forumu  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 11/30/2016, 16:32

Winter is coming wrote:
neznam koga bi,svi su bili
pa ima ih dosta, mogu ti cijelu listu sastaviti. reci da. afro :P flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 11/30/2016, 18:25

Kao da si rekao. flower Dakle, da krenemo! Npr. Piglet. Onaj koji ima donkihotovski avatar. Koji mu je prijasnji nick s net.hr-a? Zanimljivo da nitko ne pita ni za njega, ni za staniviti broj drugih nickova... Ali ih je zivo zanimao moj nick i online status. 

Lista se nastavlja. The show must go on.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Winter is coming 12/1/2016, 02:03

pa rekao sam "maria"  geek

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 12/1/2016, 13:53

Rekla sam Piglet.  :W 

Inace, mare je najcovjecnija zena na forumu i sire.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Winter is coming 12/1/2016, 13:56

piglet je neki novi forumas tako da neznam stvarno sta bi rekao za njega,pipl previse mjenjaju nikove pa se pogubis,neznas ko je ko,bojim se gurat u pogresnom smjeru  geek

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Maria 12/1/2016, 14:37

hvala dudette, ja ne mogu komentirati , nikog ne znam :)
tebe nešto malo sa bivšeg foruma, nekako si došla, kad sam ja odlazila, ali dojam osobe koja nigdje nije nezamijećena.)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 12/1/2016, 15:04

Maria wrote:hvala dudette, ja ne mogu komentirati , nikog ne znam :)
tebe nešto malo sa bivšeg foruma, nekako si došla, kad sam ja odlazila, ali dojam osobe koja nigdje nije nezamijećena.)
ovdje me naprosto o-b-o-z-a-v-a-j-u.  :P flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 12/1/2016, 15:06

Let's make Kultne stvari great again!  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Maria 12/1/2016, 15:25

u davno je bilo kad sam tamo pisala..i više sam bila u prolazu..tako da nikad nisam osjetila onu "kultnu" atmosferu ...zapravo ja se nigdje ne osjećam onako "domaće" ...par ljudi iz one stare ekipe bi mogli vratiti slavne dane:)
A sad sam se sjetila tko bi ti mogla biti.)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 12/1/2016, 15:40

Maria wrote:u davno je bilo kad sam tamo pisala..i više sam bila u prolazu..tako da nikad nisam osjetila onu "kultnu" atmosferu ...zapravo ja se nigdje ne osjećam onako "domaće" ...par ljudi iz one stare ekipe bi mogli vratiti slavne dane:)
A sad sam se sjetila tko bi ti mogla biti.)
pametnica  :)

e, vidis, ja sam tebe bas tamo zamijetila. kultne sam (uglavnom) citala ujutro prije posla uz kavu i znala se dobro nasmijati. dugo sam bila sramezljiva.  :ashamed
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 12/1/2016, 17:27

Mariu sam susrela tek ovdje nakratko na religiji i slažemo se na denkverbotu.. ali Mativku znam i sa starog foruma - daleko najdobrodušnije, najljubaznije i najvelikodušnije stvorenje na svim forumima proizašlim iz iskonovog foruma..  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 12/1/2016, 17:53

Ah meraka...  :coffee 

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 143gvoj :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Maria 12/2/2016, 11:08

metilda wrote:Mariu sam susrela tek ovdje nakratko na religiji i slažemo se na denkverbotu.. ali Mativku znam i sa starog foruma - daleko najdobrodušnije, najljubaznije i najvelikodušnije stvorenje na svim forumima proizašlim iz iskonovog foruma..  :x
još sam fali dya :)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Maria 12/2/2016, 11:25

Mislila sam knjigovodstveno,  za Matu si lijepo rekla, baš kako zaslužuje, samo ću još dodati da je i vrlo zanimljiva, te niti koje ona raspreda su tako fine da te jednostavno miluju :)  zbog nje sam se i vratila /smiješna forumska riječ  .)
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 12/2/2016, 17:13

s Dyom sam se jako dobro slagala a dugo nisam znala da se bavi knjigovodstvom.. kao i ja ona je valjda trebala odmak od tog tereta pa se bavila svim drugim stvarima.. ja sam se preporodila otkad se ne bavim računovodstvenim knjigama... a Mativka.. Mativka je dobri duh foruma.. čim se može sporazumjeti s Abenom  sunny sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 12/2/2016, 17:24

Tesko da je ista ljigavije i sluzavije od sekspir-metilde ikada gmizalo i puzalo virtualnim prostorom.  :blj :blj :blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Guest 12/2/2016, 17:25

Maria wrote:
metilda wrote:Mariu sam susrela tek ovdje nakratko na religiji i slažemo se na denkverbotu.. ali Mativku znam i sa starog foruma - daleko najdobrodušnije, najljubaznije i najvelikodušnije stvorenje na svim forumima proizašlim iz iskonovog foruma..  :x
još sam fali dya :)
Znas li ti ili netko gdje je dya?  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što mislite o forumašu/forumašici - Page 6 Empty Re: Što mislite o forumašu/forumašici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum