ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 15/3/2017, 14:46

ne igram, ja sam košarkaški entuzijasta :aw

Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 15/3/2017, 14:47

vest je danas da nugetsi biraju playa za sl. sezonu jer izgleda da od mudiaya nema ni mojega. knjiga je spala na 2 slova-rubio ili teo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 17/3/2017, 08:40

jokara 5. TD u sezoni. spavas li mirno russele westbrooce? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by kic 17/3/2017, 12:13


spava

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 17/3/2017, 12:15

kic wrote:
spava


:hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 17/3/2017, 12:15

mislim da su preskocili memphis na 7. mestu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Ziil Los Dii ! 20/3/2017, 09:50

Boze dragi kako je zubac bananirao LeDrona

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 20/3/2017, 17:12

Zubac je po meni otkrice sezone. Htjeli su ga draftirati i poslati u D-League, a sada je na pragu startne petorke Lakersa, jako je napredovao u svim segmentima, posebno u obrani.

Dosao je mlad u NBA, prazna ploca i modeliraju ga, to se vidi. Uz to, nitko mu nista nije dao, rad, rad i rad...treba respektirati. :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 20/3/2017, 18:21

kolerik wrote:Zubac je po meni otkrice sezone. Htjeli su ga draftirati i poslati u D-League, a sada je na pragu startne petorke Lakersa, jako je napredovao u svim segmentima, posebno u obrani.

Dosao je mlad u NBA, prazna ploca i modeliraju ga, to se vidi. Uz to, nitko mu nista nije dao, rad, rad i rad...treba respektirati. :tu

kako miskovi puleni kidaju. Basketball
za onog debila mozgova je izmislio kosarku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 20/3/2017, 18:21

hrvatska ove sezone jaka kao zemlja, u top5 kandidata za titulu prvaka evrope-osim ako se ne nastavi sindrom male i luzerske ekipe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by muckodjubre 20/3/2017, 18:22

Zubac,Bilan,Žižić...dobra centarska linija

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by muckodjubre 20/3/2017, 18:22

Beli wrote:hrvatska ove sezone jaka kao zemlja, u top5 kandidata za titulu prvaka evrope-osim ako se ne nastavi sindrom male i luzerske ekipe...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 20/3/2017, 18:23

a tu je i hronican problem playa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by muckodjubre 20/3/2017, 18:24

ukić i simon će izgleda to odrađivati...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 20/3/2017, 18:38

Najbolji srpski košarkaš Miloš Teodosić u svom blogu na sajtu eurohoops.com pisao je o mogućnosti da ode u NBA ligu.
Teodosić je odavno “zreo” za najjaču ligu na svetu, pa postoji velika šansa da ga od sledeće sezone vidimo u Sjedinjenim Državama.

Najverovatnije će destinacija biti Juta Džez, ali on ne želi da donosi odluke tokom sezone u kojoj mu je cilj da ponovo osvoji Evroligu.

“Istina je da ozbiljno razmišljam o mogućnosti da odem u NBA, ali ništa još nije definitivno, niti će biti do leta. Već sam ranije rekao da bih otišao u Sjedinjene Države, tim koji želi da me dovede mora da ispuni dva uslova – takmičarske ambicije, koje su mu najvažnije, ali i finansijski aspekt i dužinu mog ugovora”, napisao je Teodosić u blogu.

Teodosić nije želeo da precizira spomenute takmičarske ambicije, niti kakav bi ga ugovor zadovoljio.

“Želim da sa CSKA odbranimo titulu u Evroligi, a onda, kao slobodan agent, razmisliću i doneću odluku o svojoj budućnosti. Pre toga ću detaljno da ispitam sve mogućnosti koje imam. Napunio sam 30 godina i znam da će to biti ključna odluka u mojoj karijeri. U Evropi”, dodao je kapiten Srbije.

Osim spomenute Jute, pojavila se mogućnost da pojača Denver Nagetse, gde veoma uspešno nastupa Nikola Jokić

“Srećan sam zbog Evropljana i naročito Srba koji igraju odlično u NBA ligi. Uzbuđen sam zbog svega što se događa Nikoli Jokiću, mom prijatelju i saigraču iz reprezentacije. Takođe, video sam šta je govorio o meni tokom Ol-stara, mnogo sam mu zahvalan. Nastavi da ih zapanjuješ i da pokazuješ svoju klasu, Nikola. Budućnost je tvoja”, zaključio je Teo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by bafalo 20/3/2017, 18:56

muckodjubre wrote:ukić i simon će izgleda to odrađivati...
lol!

_________________
LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 21/3/2017, 15:20

muckodjubre wrote:ukić i simon će izgleda to odrađivati...

:rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by kic 22/3/2017, 00:59


LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 17457510

SVE
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 25/3/2017, 08:37

jokara sinoc lagano 30 poena i 17 skokova, a sve to ostvaruje uz nestvarne procente suta iz igre.
sarke rekorda karijere i DD 32 poena. miskova deca haraju ovom smesnom ligom. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by bafalo 25/3/2017, 10:44

jasno je da europski treneri koče talent u europi treneri imaju potrebu bit zvijezde i odlučujući faktor a u americi je fokus više na igračima zato čim dobe minute i malo slobode odma eksplozija

_________________
LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by bafalo 25/3/2017, 10:46

nego šta je s onim hezonjom jel on bio peti izbor drafta pa ga nigdje nema a šarke išamarao ne znam sad koji je on bio možda ni prva runda

_________________
LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 14 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum