ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Page 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by muckodjubre 3/2/2017, 09:54

Jokic triple...bojan ubio toronta

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/2/2017, 10:55

rekao sam ja da je ovaj trade za babu pun pogodak. igranje sa wallom je puno lakše, fenomenalan, fenomenalan košarkaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/2/2017, 11:14

denver da se otarasi galinarija, bartona i ostalih potrošača lopte-igru graditi na jokiću, murrayu i harrisu, dovesti par dobrih timskih i defanzivnih igrača i jedna ozbiljna dinastija je u nastajanju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/2/2017, 11:20

Dobro, nemojmo se ubijati ovdje.

Sjajna partija sa klupe, radi pritisak i zeli ostaviti dojam u novom klubu. Nije mu lako, ali on je cvrst karakter.

Problem je sto mu istice trogodisnji ugovor i postaje FA nakon ove sezone, i sad svaki kos mu doslovce dize cijenu. A posebno u doigravanju.

Zato je vazno da se bas razulario protiv Raptorsa, u noci kad je Thomas spickao Cavse.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/2/2017, 11:21

muckodjubre wrote:Ali, na njegovu lijevu nogu srušio se gorostasni Gruzijac od 2.11 visine i čak 125 kilograma težine i tako Durantu izazvao tešku ozljedu, hiperekstenziju koljena.


Jedan od najboljih igrača u NBA, zbog toga će, prema prvim informacijama, prisilno pauzirati nekoliko mjeseci, što znači da je za njega sezona završena.

A jebiga...ali sad bi moglo postati zabavno na Zapadu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/2/2017, 11:22

kolerik wrote:Dobro, nemojmo se ubijati ovdje.

Sjajna partija sa klupe, radi pritisak i zeli ostaviti dojam u novom klubu. Nije mu lako, ali on je cvrst karakter.

Problem je sto mu istice trogodisnji ugovor i postaje FA nakon ove sezone, i sad svaki kos mu doslovce dize cijenu. A posebno u doigravanju.

Zato je vazno da se bas razulario protiv Raptorsa, u noci kad je Thomas spickao Cavse.

nije se previše raspucavao, mislim da je imao 3-4 promašaja iz igre a šut za 3 6/7. 
najbolja opcija mu je da ostane u wizzardsima gde će sa klupe da pokriva 2 i 3, kao lou williams.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/2/2017, 11:28

Bracala wrote:denver da se otarasi galinarija, bartona i ostalih potrošača lopte-igru graditi na jokiću, murrayu i harrisu, dovesti par dobrih timskih i defanzivnih igrača i jedna ozbiljna dinastija je u nastajanju...

Denver, otkad gledam NBA, ima probleme, i nije slucajno.

Denver je malo trziste, svaki trade ide u principu njima na stetu. Mislim da nisu nikada ni bili prvaci, niti su igrali NBA finale.

Iako, covjek bi pomislio da ekipa iz Mile-High City-ija ima ogromnu prednost doma, secam se kad bi imali pripreme na Bjelolasici ili Rogli, imas dojam dok trcis prvih par dana, kao da imas neki kamen na plucima. A kad se spuste u nizinu, onda bi se tek trebali razulariti.

Jokic i Dragic su po meni najbolji Europljani u NBA momentalno, osim ako ne racunamo onog sumnjivog Grka iz Bucksa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/2/2017, 11:31

Bracala wrote:
kolerik wrote:Dobro, nemojmo se ubijati ovdje.

Sjajna partija sa klupe, radi pritisak i zeli ostaviti dojam u novom klubu. Nije mu lako, ali on je cvrst karakter.

Problem je sto mu istice trogodisnji ugovor i postaje FA nakon ove sezone, i sad svaki kos mu doslovce dize cijenu. A posebno u doigravanju.

Zato je vazno da se bas razulario protiv Raptorsa, u noci kad je Thomas spickao Cavse.

nije se previše raspucavao, mislim da je imao 3-4 promašaja iz igre a šut za 3 6/7. 
najbolja opcija mu je da ostane u wizzardsima gde će sa klupe da pokriva 2 i 3, kao lou williams.

Ne smije ni promasivati.

Klupa i nije tako losa, ulazis svjez na umorne stratere ili losije igrace sa protivnicke klupe, i prelamas utakmicu. I igraci sa klupe tijekom sezone, ako su dobri, dobiju minutazu koliko i starteri.

Samo, to ima utjecaj na ugovor, ima utjecaj na playoff kad je skracena rotacija i zgusnuta igra i ritam.

I igrac mrzi startati sa klupe. Radije bi startao u roza dresu i kapetanskom vrpcu, nego usao sa klupe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/2/2017, 11:34

kolerik wrote:
Bracala wrote:denver da se otarasi galinarija, bartona i ostalih potrošača lopte-igru graditi na jokiću, murrayu i harrisu, dovesti par dobrih timskih i defanzivnih igrača i jedna ozbiljna dinastija je u nastajanju...

Denver, otkad gledam NBA, ima probleme, i nije slucajno.

Denver je malo trziste, svaki trade ide u principu njima na stetu. Mislim da nisu nikada ni bili prvaci, niti su igrali NBA finale.

Iako, covjek bi pomislio da ekipa iz Mile-High City-ija ima ogromnu prednost doma, secam se kad bi imali pripreme na Bjelolasici ili Rogli, imas dojam dok trcis prvih par dana, kao da imas neki kamen na plucima. A kad se spuste u nizinu, onda bi se tek trebali razulariti.

Jokic i Dragic su po meni najbolji Europljani u NBA momentalno, osim ako ne racunamo onog sumnjivog Grka iz Bucksa.

imali su ekipu za prsten kada su uparili mela i answera, zajedno sa k martom i mladim jr smithom-ali jbg, kobe je ipak bio preveliki zalogaj za njih u finalu zapada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by bafalo 3/2/2017, 11:48

mali durant njegovom ozljedom warriorsima rastu šanse za titulu kao liverpoolu nakon odlaska gerrarda

_________________
LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Ziil Los Dii ! 3/2/2017, 21:32

Citao sam da durantuli nisu osli ligamenti ipak

Babo killer ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by muckodjubre 3/2/2017, 21:44

Warriorsi su odmah odlučili reagirati i dovesti novog igrača kao njegovu zamjenu, a radi se o Mattu Barnesu koji je već proveo dvije godine u Golden Stateu (2006. – 2008.).



“Kevin Durant je istegnuo ligamente koljena i bit će izvan terena na neodređeno vrijeme. Za mjesec dana dat ćemo novu procjenu stanja njegovog koljena”, stoji u objavi Warriorsa.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/7/2017, 10:20

kawhi po meni mvp. gledah highlitse upravo, kako je kada je bilo potrebno zakljucao hardena. 
nestvarana nivo igre drzi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/7/2017, 11:18

Briši ovu šugavu temu!
:doge
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by muckodjubre 3/7/2017, 11:36

Bogut slomio nogu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 6b8efe2f85c2b63406b2LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by scorpion 3/7/2017, 11:38

fridrih_niche wrote:Briši ovu šugavu temu!
:doge

_________________
LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/15/2017, 11:19



sta radi doktor, boze dragi... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/15/2017, 12:32

Beli wrote:

sta radi doktor, boze dragi... Basketball

A-a, lucidnost :)

Meni je za takvo dodavanje u juniorima trener jebavao sve po spisku (a bio kos svaki put!), a u NBA je brutalan highlight.

Sta ti je zivot...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/15/2017, 13:43

kolerik wrote:
Beli wrote:

sta radi doktor, boze dragi... Basketball

A-a, lucidnost :)

Meni je za takvo dodavanje u juniorima trener jebavao sve po spisku (a bio kos svaki put!), a u NBA je brutalan highlight.

Sta ti je zivot...


jbg, 3 igraca oko tebe-imas izbor da bacis loptu u bunar ili da molis boga da ce sudija da ti da faul ako izneses na obruc. mislim da je joka krajickom oka video da barton utrcava i da je pas zavrsio gde treba...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/15/2017, 14:13

Beli wrote:
kolerik wrote:
Beli wrote:

sta radi doktor, boze dragi... Basketball

A-a, lucidnost :)

Meni je za takvo dodavanje u juniorima trener jebavao sve po spisku (a bio kos svaki put!), a u NBA je brutalan highlight.

Sta ti je zivot...


jbg, 3 igraca oko tebe-imas izbor da bacis loptu u bunar ili da molis boga da ce sudija da ti da faul ako izneses na obruc. mislim da je joka krajickom oka video da barton utrcava i da je pas zavrsio gde treba...
Ne znam koliko igras, ali to se moze i osjetiti, bez da se vidi, tijelo viska, a znas tko je tocno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Guest 3/15/2017, 14:46

ne igram, ja sam košarkaški entuzijasta :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine - Page 13 Empty Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum