LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: LeDron Hames i crnokosuljasi iz krajine

Post by river_jude on 15/2/2017, 00:48

Bracala wrote:videcemo, kurvicki je top notch i na nba nivou (iako ja subjektivno drazena smatram najboljim evropljaninom ikada)-ali ono sto jokara radi u svojoj drugoj sezoni u nba-u je obrtanje igrice. bukvalno sam nosi fransizu ka Play offu. jokara ubija, saric isto uz embiida postaje glavni igrac prepoprodjene Phille. posle kazu ABA liga ne valja... Basketball
A kaj bu tek Žiža za igrača ;)
river_jude

2015-08-07

Back to top Go down

Post by Браћала on 15/2/2017, 08:27

@river_jude wrote:
Bracala wrote:videcemo, kurvicki je top notch i na nba nivou (iako ja subjektivno drazena smatram najboljim evropljaninom ikada)-ali ono sto jokara radi u svojoj drugoj sezoni u nba-u je obrtanje igrice. bukvalno sam nosi fransizu ka Play offu. jokara ubija, saric isto uz embiida postaje glavni igrac prepoprodjene Phille. posle kazu ABA liga ne valja... Basketball
A kaj bu tek Žiža za igrača ;)

mali zizic je fenomenalan, ali mislim da ce stagnirati. bolju karijeru ce napraviti zubac od njega...
Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 20/2/2017, 17:19

DeMarcus Cousins razmijenjen je u New Orleans Pelicanse gdje će s Anthonyjem Davisom činiti najubojitiju centarsku liniju lige...

2014-04-15

Back to top Go down

Post by Браћала on 20/2/2017, 17:33

hhaahaha, moze biti brutalno-ali moze da bude i veliki cirkus od toga. sve zavisi da li ce holiday biti onaj stari...

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Ziil Los Dii ! on 20/2/2017, 19:18

@muckodjubre wrote:DeMarcus Cousins razmijenjen je u New Orleans Pelicanse gdje će s Anthonyjem Davisom činiti najubojitiju centarsku liniju lige...

Bome ovo me iznenadilo , divac upropastio kingse...tako ti je to kad ti man managment vodi srbin
Cousins je nakon tradeova u pre season imao zanimljivu izjavu koja je sigurno pecnula osjetljivog Vladiku

2015-10-11

Back to top Go down

Post by Браћала on 20/2/2017, 23:47

@Ziil Los Dii ! wrote:
@muckodjubre wrote:DeMarcus Cousins razmijenjen je u New Orleans Pelicanse gdje će s Anthonyjem Davisom činiti najubojitiju centarsku liniju lige...

Bome ovo me iznenadilo , divac upropastio kingse...tako ti je to kad ti man managment vodi srbin
Cousins je nakon tradeova u pre season imao zanimljivu izjavu koja je sigurno pecnula osjetljivog Vladiku

ovo samo neko ko se razume u kosarku ko marica u kriv kurac moze da izjavi.
godinama je cousins fransizni igrac kingsa oko koga bezuspesno pokusavaju da izgrade ekipu. lik koji tim dovodi cesto u probleme svojim dzukackim ponasanjem, a uz to za 6 meseci postaje UFA, sto bi nosilo rizik da ne potpisuje nov ugovor sa kingsima. mogli su bolje da ga utope, ali ni ovo nije lose sa buddy hieldom, gallowey-em. jedino mi je evans tu enigma, ni senka igraca kakav je bio i kakav je mogao da bude. nekada je sa buggyem harao u kingsima...
perspektivni igraci u rosteru, plus puno pikova na sledecem draftu koji se pominje kao repriza drafra 2003.
Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 1/3/2017, 13:48

Durant aut do kraja sezone

2014-04-15

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 1/3/2017, 13:49

Ali, na njegovu lijevu nogu srušio se gorostasni Gruzijac od 2.11 visine i čak 125 kilograma težine i tako Durantu izazvao tešku ozljedu, hiperekstenziju koljena.

Jedan od najboljih igrača u NBA, zbog toga će, prema prvim informacijama, prisilno pauzirati nekoliko mjeseci, što znači da je za njega sezona završena.

2014-04-15

Back to top Go down

Post by R2-D2 on 1/3/2017, 13:50

ouch, šteta
R2-D2
Admin

Male
2014-04-10

http://ex-iskon.forumcroatian.com

Back to top Go down

Post by Ziil Los Dii ! on 1/3/2017, 14:56

Stici ce ga bozja kazna i u srbiji

2015-10-11

Back to top Go down

Post by Браћала on 2/3/2017, 08:30

@muckodjubre wrote:Ali, na njegovu lijevu nogu srušio se gorostasni Gruzijac od 2.11 visine i čak 125 kilograma težine i tako Durantu izazvao tešku ozljedu, hiperekstenziju koljena.

Jedan od najboljih igrača u NBA, zbog toga će, prema prvim informacijama, prisilno pauzirati nekoliko mjeseci, što znači da je za njega sezona završena.

karma il' sta li je...
Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Браћала on 2/3/2017, 08:31

jokara back to back triple double. spavas li mirno, rasele vestrbuce? Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 2/3/2017, 08:34

Vestrbuce?
Čini mi se da se pobrka par slova u tom nakaradnom stilu pisanja...
:D
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Браћала on 2/3/2017, 08:37

gskk

Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 2/3/2017, 08:48

Opet si mi drag <3
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 2/3/2017, 09:35

Bracala wrote:
@muckodjubre wrote:[size=40]Ali, na njegovu lijevu nogu srušio se gorostasni Gruzijac od 2.11 visine i čak 125 kilograma težine i tako Durantu izazvao tešku ozljedu, hiperekstenziju koljena.[/size]

[size=40]Jedan od najboljih igrača u NBA, zbog toga će, prema prvim informacijama, prisilno pauzirati nekoliko mjeseci, što znači da je za njega sezona završena.[/size]

karma il' sta li je...
Onda bi karma trebala stici pun k igeaca,od LBJa preko garneta itd.

2014-04-15

Back to top Go down

Post by Браћала on 2/3/2017, 09:36

zasto, pa LBJ se vratio u cavse... B-)

Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Браћала on 2/3/2017, 09:37

beli se budi, back 2 back double double...

Браћала

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 2/3/2017, 09:48

A u miami kod wadea+ bosh. Pa u cavse kod irvinga+ love..tako je i kevin otisao kod stepha i klaya

2014-04-15

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 2/3/2017, 09:54

Jokic triple...bojan ubio toronta

2014-04-15

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next