ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Age of Trolls

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by kic 11/10/2016, 20:21

da se ja uklonim iz ove raspre oš reć? :)

ionak je moja dnevna na denkverbotu da..

kic
Admin

Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by aben 11/10/2016, 20:45

kic wrote:da se ja uklonim iz ove raspre oš reć? :)

ionak je moja dnevna na denkverbotu da..
čuj, vode si ti government....:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 12/10/2016, 02:03

Jos nismo pod prinudnom upravom ili, ne daj boze, huntom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 12/10/2016, 02:21

kic wrote:
ionak je moja dnevna na denkverbotu da..
imas i sentencije noci na psihologiji  flower imas sve - dnevnu i nocnu dozu  :P  

a ja, ja imam mocni ignore... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 12/10/2016, 10:01

Ma Dudo, tko je tebe toliko ....?!
Prvo bijes, ljutnja, ovo zadnje mi djeluje poput samosažaljevanja. Ne,ne, nisi ti od takih ženskih flower :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 12/10/2016, 10:55

bogomdani wrote:
Sve to lijepo,med i mlijeko..No to o cemu pricamo,je POSLJEDICA onoga sto su nacisticki poltroni cinili ostalima na Balkanu...
Kad se prolije Zla krv,tesko je djelovati hladne glave,osim ako nisi treca strana koju boli kiki i za jedne i za druge..
Opet,mislim da je toi malo sve prenapuhano,kao i u svakom ratu..ako netko nekog izgubi,jasno je da ce se njem ciniti kao kraj svijeta..
napravljeno je par fatalnih greska,koje je Pavelic ucinio,i prakticno pokrenuo taj tijek stvari..no,bitno da je on guzicu sacuvao i lijepo zivjeo,dok su mu "voljeni" narod kupusali partizani i osvecivali se..
Baća zenska.netko meni mrkne nekoga,zabora vi na bilo kakve presumpcije nevinosti,zakone,ljuckost,ovo ili ono..slijedi tocno ono Oko Za Oko..Uz to,vojni dio ,dakle,Ustase i Domobrani su trebali NE BJEZATI,nego cuvati odstupnicu civilima kojih je bilo.,,.ginuti ako treba.,ali da se civili izvuku,vjerovatno tad ne bi britanci vratili zbijeg,Titi u ruke,.Ovako,racunali su,tu su i porazena nacisticka vojska,i Tiletu dali presutno dopustenje..ebi ga...fri spič


očito postoje dvije "povijesti" .. ona u državotvornih hrvata i onih koji nikad nisu prežalili jugoslaviju pa se ne sjećaju naprimjer šestojanuarske diktature, ubojstva stjepana radića i razloga zbog kojih se isto dogodilo, zlostavljanja hrvata i ostalih nacija u kraljevini jugoslaviji.. a to sve je vodilo stvaranju ustaškog pokreta..  ono u što se isti pretvorio ne opravdavam kao oni koji opravdavaju goli otok i lepoglavu i ubojstvo blaženoga kardinala Stepinca.. ti očito još nisi stigao do razgrađivanja stereotipa kao i oni koji genocid nad stanovnicima sela Brotnja (obitelj Ivezić je cijela likvidirana) objašnjavaju zločinima NDH i osvetom Srba za te zločine.. uostalom, ako se jedan zločin pravda drugim zar ne može biti i obrnuto upravo po tvom poimanju genocida... de pročitaj ova dva članka jer vidim da nisi uopće upućen u noviju a ni stariju povijest... 


http://narod.hr/kultura/u-srbu-se-slavi-antifasisticki-ustanak-a-radi-se-o-genocidu-nad-hrvatima-izvrsenom-u-srpnju-i-kolovozu-1941-godine


http://croatia.ch/iskopine/081029.php

a ova tvoja opaska o bijegu Pavelića i ustaša (što je točno) lijepo pojašnjava činjenicu da je na Bleiburgu ostala razoružana vojska domobrana i civili koji su bježali pred komunističkim okupatorom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 12/10/2016, 11:30

aben wrote:
kic wrote:free spik...
...trpi napade s fašističke i konunisticke strone:)
 ni semantički ni sintaktički ni semiotički moj potpis nema veze sa fašizmom ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 12/10/2016, 13:47

nu vidi ovo:

Za Poglavnika i dom spremni!

            i

Za domovinu s Titom naprijed!  


farao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 12/10/2016, 17:13

mativka wrote:Ma Dudo, tko je tebe toliko ....?!
Prvo bijes, ljutnja, ovo zadnje mi djeluje poput samosažaljevanja. Ne,ne, nisi ti od takih ženskih flower :coffee
:) :x

Who Am I?

My head knocks against the stars.
My feet are on the hilltops.
My finger-tips are in the valleys and shores of
     universal life.
Down in the sounding foam of primal things I
     reach my hands and play with pebbles of
     destiny.
I have been to hell and back many times.
I know all about heaven, for I have talked with God.
I dabble in the blood and guts of the terrible.
I know the passionate seizure of beauty
And the marvelous rebellion of man at all signs
     reading "Keep Off."

My name is Truth and I am the most elusive captive
     in the universe.

Carl Sandburg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 12/10/2016, 18:06

metilda wrote:
bogomdani wrote:
Sve to lijepo,med i mlijeko..No to o cemu pricamo,je POSLJEDICA onoga sto su nacisticki poltroni cinili ostalima na Balkanu...
Kad se prolije Zla krv,tesko je djelovati hladne glave,osim ako nisi treca strana koju boli kiki i za jedne i za druge..
Opet,mislim da je toi malo sve prenapuhano,kao i u svakom ratu..ako netko nekog izgubi,jasno je da ce se njem ciniti kao kraj svijeta..
napravljeno je par fatalnih greska,koje je Pavelic ucinio,i prakticno pokrenuo taj tijek stvari..no,bitno da je on guzicu sacuvao i lijepo zivjeo,dok su mu "voljeni" narod kupusali partizani i osvecivali se..
Baća zenska.netko meni mrkne nekoga,zabora vi na bilo kakve presumpcije nevinosti,zakone,ljuckost,ovo ili ono..slijedi tocno ono Oko Za Oko..Uz to,vojni dio ,dakle,Ustase i Domobrani su trebali NE BJEZATI,nego cuvati odstupnicu civilima kojih je bilo.,,.ginuti ako treba.,ali da se civili izvuku,vjerovatno tad ne bi britanci vratili zbijeg,Titi u ruke,.Ovako,racunali su,tu su i porazena nacisticka vojska,i Tiletu dali presutno dopustenje..ebi ga...fri spič


očito postoje dvije "povijesti" .. ona u državotvornih hrvata i onih koji nikad nisu prežalili jugoslaviju pa se ne sjećaju naprimjer šestojanuarske diktature, ubojstva stjepana radića i razloga zbog kojih se isto dogodilo, zlostavljanja hrvata i ostalih nacija u kraljevini jugoslaviji.. a to sve je vodilo stvaranju ustaškog pokreta..  ono u što se isti pretvorio ne opravdavam kao oni koji opravdavaju goli otok i lepoglavu i ubojstvo blaženoga kardinala Stepinca.. ti očito još nisi stigao do razgrađivanja stereotipa kao i oni koji genocid nad stanovnicima sela Brotnja (obitelj Ivezić je cijela likvidirana) objašnjavaju zločinima NDH i osvetom Srba za te zločine.. uostalom, ako se jedan zločin pravda drugim zar ne može biti i obrnuto upravo po tvom poimanju genocida... de pročitaj ova dva članka jer vidim da nisi uopće upućen u noviju a ni stariju povijest... 


http://narod.hr/kultura/u-srbu-se-slavi-antifasisticki-ustanak-a-radi-se-o-genocidu-nad-hrvatima-izvrsenom-u-srpnju-i-kolovozu-1941-godine


http://croatia.ch/iskopine/081029.php

a ova tvoja opaska o bijegu Pavelića i ustaša (što je točno) lijepo pojašnjava činjenicu da je na Bleiburgu ostala razoružana vojska domobrana i civili koji su bježali pred komunističkim okupatorom...
hoy,hoy..!!! ne podmetati i iskrivljavati cinjenica...Pobjego je jedan đubar i NIJE ponio vojno naoruzanje sa sobom..uza to,Ustase si izostavila..Po tome bi bilo da su Ustase ostale braniti civiliane,no toga nije bilo..Partizani su neometano usli u Zegej i nadalje isto tako isli...
to je qrc od vojske kad bega sa civilima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by aben 12/10/2016, 20:38

metilda wrote:
aben wrote:
kic wrote:free spik...
...trpi napade s fašističke i konunisticke strone:)
 ni semantički ni sintaktički ni semiotički moj potpis nema veze sa fašizmom ..
pa ne odnosi se na tvoj potpis nego na 

 pa me čudi da kic dozvoljava taj trolasti dudin signature...

ča je čisti fašizam. međutin, i dudet je čisti fašizam jer je komunizam čisti fašizam, ali stavi sun tako radi stilske ravnoteže. 
iz naše pozicije vi fašisti i oni fašisti ste potpuno isti:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 13/10/2016, 19:51

aben wrote:


iz naše pozicije vi fašisti i oni fašisti ste potpuno isti:)

kako god se sad htio objasniti semantika pokazuje da me svakako shizoidno deklariraš :P kao fašistu..  ne osjećam se privučenom tvojim denkverbotima da bih to analizirala kao tvoj raskošno-lokalni način pisanja.. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 13/10/2016, 19:56

bogomdani wrote:
hoy,hoy..!!! ne podmetati i iskrivljavati cinjenica...Pobjego je jedan đubar i NIJE ponio vojno naoruzanje sa sobom..uza to,Ustase si izostavila..Po tome bi bilo da su Ustase ostale braniti civiliane,no toga nije bilo..Partizani su neometano usli u Zegej i nadalje isto tako isli...
to je qrc od vojske kad bega sa civilima..

a gle, zbog čega bih posebno naglašavala ustaše.. o njihovim zločinima učila sam od 1966. do 1990.... a bome i dalje... i danas...nema zločina koji nisu počinili prema tadašnjim (a i sadašnjim) udžbenicima.. no ja bih, što se istine (kako je lako upotrebljavati tu riječ i toliko je isprofanirana baš kao i riječ ljubav)  tiče, koja još stidljivo ali sigurno pokazuje svoje lice navela i ovaj citat pod pretpostavkom da nećeš otvoriti link:
 
Prema popisu stanovništva iz 1931. na području bivše Jugoslavije živjelo je 497.000 Nijemaca, najveći dio u Vojvodini i Slavoniji. Sljedeći popis koji je obavljen 1948. popisao je svega 55.000 Nijemaca. Od 100.000 Nijemaca u Hrvatskoj, na posljednjem prijeratnom popisu 1991. živjelo je samo 2.600 Nijemaca. Ovi podaci svjedoče da je komunistička diktatura na čelu sa Josipom Brozom Titom počinila genocid nad Nijemcima. To je bila i službena odluka AVNOJ-a iz 1944, što potvrđuje i rasistički karakter jugoslavenske države.
 
Odlukom Predsjedništva AVNOJ-a od 21. studenoga 1944. svi se Nijemci stavljaju van zakona i proglašavaju državnim neprijateljima kojima se oduzimaju sva građanska prava, oduzima im se sva pokretna i nepokretna imovina te ih se protjeruje iz države, a do protjerivanja se zatvaraju u radne logore. Tom je odlukom AVNOJ-a nad ovom zaslužnom narodnom grupom i najvećom nacionalnom manjinom u Jugoslaviji, a ponajviše nad civilima, ženama i djecom, počinio genocid za kojega nitko nije odgovarao.
 
Prema njemačkim službenim izvorima u Titovim konclogorima umrlo je od gladi i bolesti i maltretiranja od 1944. do 1948. između 50.000 do 80.000 podunavskih Nijemaca, velika brojka za koju nitko još nije pozvan na odgovornost – niti od političara u današnjoj Srbiji niti u Hrvatskoj. Pretežno su to bila djeca i žene, budući da su partizani za zarobljene podunavske njemačke muškarce (civile ili vojnike), u dobi od 16 do 60 godine, imali specijalni tretman.
 
 
 
reci ti meni je li to istina i jesu li "jugoslavenski" Nijemci to zbilja zaslužili? opravdavaš li osvetu nad nevinim civilima zločinima njihovih sunarodnjaka? oko za oko, zub za zub ili Milosrđe? znam u kakvog boga vjeruješ pa je pitanje retoričko. no zbilja me zanima opravdavaš li genocid nad Podunavskim Nijemcima i misliš li da je ovo zaista istina o Titu i njegovoj "oslobodilačkoj misiji"? Neću te strpati po shizoidno deklarirane :P persone ako ne dijeliš moje mišljenje, samo nastojim pokazati drugu stranu medalje. 
 
 
A evo i linka, za istinoljubive i "istinoljubive" 


http://narod.hr/hrvatska/titovi-zlocini-genocid-nad-nijemcima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by aben 13/10/2016, 20:35

metilda wrote:
aben wrote:


iz naše pozicije vi fašisti i oni fašisti ste potpuno isti:)

kako god se sad htio objasniti semantika pokazuje da me svakako shizoidno deklariraš :P kao fašistu..  ne osjećam se privučenom tvojim denkverbotima da bih to analizirala kao tvoj raskošno-lokalni način pisanja.. :P
ne zun ča znoči šizoizdno deklarirati, al ne brini, na ovin forumu su zo me svi fašisti:)

doduše, možda jedino levijatan ni, ali ne zun jer se o svon plemenu ne izjašnjava dovoljno precizno...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 14/10/2016, 10:14

Smislila sam novu rijec -> KROL = kreten+troll. 2in1.  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 14/10/2016, 12:55

dudette wrote:Smislila sam novu rijec -> KROL = kreten+troll. 2in1.  flower

ma nisi ti ništa smislila, od mržnje niti ne možeš misliti.. niti provjeriti je li smisleno ono što si smislila...


Krol is a surname. Notable people with the surname include:

  • George A. Krol, American ambassador to Belarus

  • Henk Krol (born 1950), Dutch journalist

  • Jack Krol (1936–1994), American baseball coach and manager

  • Joe Krol (1919–2008), Canadian Football League player

  • John Krol (1910–1996), Roman Catholic Cardinal

  • John A. Krol, former CEO of DuPont

  • Ruud Krol (born 1949), Dutch footballer and coach

  • Sebastiaen Jansen Krol, Director-General of New Netherland


Król (Polish pronunciation: [krul]) is a Polish surname meaning "king" and may refer to:

  • Joachim Król (born 1957), German actor of Polish descent

  • Kamil Król (born 1987), Polish football (soccer) player

  • Krzysztof Król (born 1987), Polish football (soccer) player

  • Paweł Król (born 1987), Polish football (soccer) player

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 14/10/2016, 13:01

aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:


iz naše pozicije vi fašisti i oni fašisti ste potpuno isti:)

kako god se sad htio objasniti semantika pokazuje da me svakako shizoidno deklariraš :P kao fašistu..  ne osjećam se privučenom tvojim denkverbotima da bih to analizirala kao tvoj raskošno-lokalni način pisanja.. :P
ne zun ča znoči šizoizdno deklarirati, al ne brini, na ovin forumu su zo me svi fašisti:)

doduše, možda jedino levijatan ni, ali ne zun jer se o svon plemenu ne izjašnjava dovoljno precizno...

dakle ni osebujnost lokalpatriotskog izražavanja nije sakrila činjenicu da i mene smatraš fašistom iako si to pokušao zanijekati.. semantika je divna stvar kad se netko zna njome koristiti. :P aj bok.. imam puno pola, masline taman došle na branje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 14/10/2016, 16:11

A lijepo sam ja odmah na početku ustvrdila da je uvijek netko za nekoga trol, krol, skrol :) Hoću reći: ti meni - ja tebi, on/ona meni - ja njemu/njoj, oni nama - mi vama..itd. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by aben 14/10/2016, 19:16

metilda wrote:
aben wrote:
metilda wrote:
aben wrote:


iz naše pozicije vi fašisti i oni fašisti ste potpuno isti:)

kako god se sad htio objasniti semantika pokazuje da me svakako shizoidno deklariraš :P kao fašistu..  ne osjećam se privučenom tvojim denkverbotima da bih to analizirala kao tvoj raskošno-lokalni način pisanja.. :P
ne zun ča znoči šizoizdno deklarirati, al ne brini, na ovin forumu su zo me svi fašisti:)

doduše, možda jedino levijatan ni, ali ne zun jer se o svon plemenu ne izjašnjava dovoljno precizno...

dakle ni osebujnost lokalpatriotskog izražavanja nije sakrila činjenicu da i mene smatraš fašistom iako si to pokušao zanijekati.. semantika je divna stvar kad se netko zna njome koristiti. :P aj bok.. imam puno pola, masline taman došle na branje...
ako sun jo pokušo zanijekati da si ti fašist unda ti celo vrime zapravo pokušavaš prikriti da si srbkinja.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by aben 14/10/2016, 19:21

mativka wrote:A lijepo sam ja odmah na početku ustvrdila da je uvijek netko za nekoga trol, krol, skrol :) Hoću reći: ti meni - ja tebi, on/ona meni - ja njemu/njoj, oni nama - mi vama..itd. :D
ma je, al puno je sofisticiranije reći nekomu iskin se ne složeš da je trol, nego da je kreten. s kretenom otkrivoš svoju fašističku narav, as trolom se stvor spušćo na tehničku razinu, u smislu "ne more se istobun razgovarati, nisi ozbiljan" ili "ti zapravo ne želiš nojti rješenje problema, ti samo zajebavaš"...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Guest 14/10/2016, 19:30

aben wrote:
mativka wrote:A lijepo sam ja odmah na početku ustvrdila da je uvijek netko za nekoga trol, krol, skrol :) Hoću reći: ti meni - ja tebi, on/ona meni - ja njemu/njoj, oni nama - mi vama..itd. :D
ma je, al puno je sofisticiranije reći nekomu iskin se ne složeš da je trol, nego da je kreten. s kretenom otkrivoš svoju fašističku narav, as trolom se stvor spušćo na tehničku razinu, u smislu "ne more se istobun razgovarati, nisi ozbiljan" ili "ti zapravo ne želiš nojti rješenje problema, ti samo zajebavaš"...
Pa postoji rješenje za takve osobe, a to je scroll :)
A, nekako meni je trol draže nego kreten. Kreten mi je onako baš osobna riječ...teška riječ. A sad..opet razlikujem kretene od trolova. Trol je za mene recimo osoba koja upadne ko s Marsa..a kreten je nekako osobno stanje, dugoročno:) Ne bih nikome mogla reći da je kreten...Čak si i ti ublažio značenje riječi kreten...(zbilja ...ma, nema veze) :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The Age of Trolls - Page 4 Empty Re: The Age of Trolls

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum