ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WAWRINKA

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by FRANK Mon 30 Jan - 23:06

Di je bracala. Jeli onaj njegov crnogorsko hrvatski mjesanac na turniru ili kod hari krisne gurua. Kmece li srbaljine zbog noleeeee. Jeli ih se opet genocidise.

FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo Mon 30 Jan - 23:09

nowitzki wrote:
bafalo wrote:mali dirk vamos bamos i onda tiho povlačenje kad je rodžer zacementirao status najvećeg
Nisam gledao mec, gledasam cmarsu kako kiksa la me uzelo.....btw. citam da je dobio na nekakvu prevaru, a kako ce drugo najveci glumac od sportasa
stay pressed

_________________
WAWRINKA - Page 23 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by nowitzki Mon 30 Jan - 23:10

Djokovic hrvatina
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by muckodjubre Mon 30 Jan - 23:11

ustaša

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

WAWRINKA - Page 23 6b8efe2f85c2b63406b2WAWRINKA - Page 23 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500WAWRINKA - Page 23 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by FRANK Mon 30 Jan - 23:12

Pa vise je hrvat nego srbin. U biti srbin nije nikako. A to sto je sebi mitoman i navijac iskonskog zla umislio netreba cuditi. Ipak je njina laz duhovna hrana

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by nowitzki Mon 30 Jan - 23:13

Djole se morao maskirat u srbina pa je poceo navijat za zvezdu...inace i sam zna da je ustasa
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo Mon 30 Jan - 23:13

desert_fox wrote:Di je bracala. Jeli onaj njegov crnogorsko hrvatski mjesanac na turniru ili kod hari krisne gurua. Kmece li srbaljine zbog noleeeee. Jeli ih se opet genocidise.
španjolski špijun pepe imaz ga drži na uzdi uz pomoć vatikana i britanskih obavještajnih službi koje mu prijete djecom ne daju mu ni meso da jede samo da rusi to riješe i eto novaka opet nazad

_________________
WAWRINKA - Page 23 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo Mon 30 Jan - 23:14

novaka je pravoslavlje i srbovanje samo usporilo da je priznao da je ustaša i katolik sad bi imao 30 slamova

_________________
WAWRINKA - Page 23 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by FRANK Mon 30 Jan - 23:17

bafalo wrote:novaka je pravoslavlje i srbovanje samo usporilo da je priznao da je ustaša i katolik sad bi imao 30 slamova
U pravu si naime poznato je da katolici dominiraju pogle samo Schumija Messia. Kiketa Federera Sebastiana Loeba. Sve katolici. Pravoslavaca nigdje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest Tue 31 Jan - 0:41

nowitzki wrote:
bafalo wrote:mali dirk vamos bamos i onda tiho povlačenje kad je rodžer zacementirao status najvećeg
Nisam gledao mec, gledasam cmarsu kako kiksa la me uzelo.....btw. citam da je dobio na nekakvu prevaru, a kako ce drugo najveci glumac od sportasa

Samo ti čitaj.
Na prevaru jer je zatražio medicinski time aut što je inaće dopušteno. Baš čudno za jednog 35-njaka nakon t3-eg meča uzostopno u 5 setova i povratka tenisu nakon 6 mjeseci oporavka od ozljede :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest Tue 31 Jan - 5:43

desert_fox wrote:
bafalo wrote:novaka je pravoslavlje i srbovanje samo usporilo da je priznao da je ustaša i katolik sad bi imao 30 slamova
U pravu si naime poznato je da katolici dominiraju pogle samo Schumija Messia. Kiketa Federera Sebastiana Loeba. Sve katolici. Pravoslavaca nigdje
Senna je isto katolik, a veći je od Senne...
A Loeb je velik šampion, može se rec da je najveci...
Al nema Colinovu karizmu...
Niti bi grupu B moga vozit manirom jednog Waltera Rohrla...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by Ziil Los Dii ! Tue 31 Jan - 11:23

Eo jos jedan samar za srbe...fifa oduzima naslov svjetskog prvaka zvezdi...to su samo klubovi koji su od 2000.osvajali sp klubova
Opancar iz kragujevca otkopcan sa aparata

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest Tue 31 Jan - 12:53

fridrih_niche wrote:
desert_fox wrote:
bafalo wrote:novaka je pravoslavlje i srbovanje samo usporilo da je priznao da je ustaša i katolik sad bi imao 30 slamova
U pravu si naime poznato je da katolici dominiraju pogle samo Schumija Messia. Kiketa Federera Sebastiana Loeba. Sve katolici. Pravoslavaca nigdje
Senna je isto katolik, a veći je od Schumachera...
A Loeb je velik šampion, može se rec da je najveci...
Al nema Colinovu karizmu...
Niti bi grupu B moga vozit manirom jednog Waltera Rohrla...
;)
Ispravak netočnog navoda...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by FRANK Tue 31 Jan - 17:06

Senna nikad nije niti je mogao biti veci od michaela schumia. Nikad

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo Thu 2 Feb - 11:59

senna se skucao drito u zid a šumi o neki glupi kamen na skijanju. dakle sennu je ubila loša vožnja a šumija hobi. šumi > senna

_________________
WAWRINKA - Page 23 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by muckodjubre Thu 2 Feb - 12:01

Pa šumi je jos ziv...a i njega je kostala losa voznja,ali na skijama

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

WAWRINKA - Page 23 6b8efe2f85c2b63406b2WAWRINKA - Page 23 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500WAWRINKA - Page 23 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo Thu 2 Feb - 12:13

ma on je biljka

_________________
WAWRINKA - Page 23 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by nowitzki Fri 3 Feb - 12:23

6 kvota na skugija protiv carena buste.....to se isplati uzet, frenki ako ima svoj dan itekako moze dobro odigrat, a di ces bolji motiv doma protiv favoriziranih spanjolaca se dokazat i odigrat mec karijere
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest Fri 3 Feb - 12:51

desert_fox wrote:Pa vise je hrvat nego srbin. U biti srbin nije nikako. A to sto je sebi mitoman i navijac iskonskog zla umislio netreba cuditi. Ipak je njina laz duhovna hrana


šta je dražen petrović, pičketino raspala udbaška? B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by nowitzki Fri 3 Feb - 17:10

Vamos skugi kralju
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by FRANK Fri 3 Feb - 19:00

Bracala wrote:
desert_fox wrote:Pa vise je hrvat nego srbin. U biti srbin nije nikako. A to sto je sebi mitoman i navijac iskonskog zla umislio netreba cuditi. Ipak je njina laz duhovna hrana


šta je dražen petrović, pičketino raspala udbaška? B-)
Po materi hrvat po caci crnogorac. Uostalom mitomane kakve veze vi imate sa crnogorcima. Dva razlicita naroda dvi razlicite nacije. Na kraju krajeva crnogorci bi se ubili od tuge i sramote zbog 1991. Ne zele da ih sa vama ista vise veze kretencino

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 23 Empty Re: WAWRINKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum