ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre Mon 26 Sep - 11:47

IVAJLO PETEV na korak je od preuzimanja Dinama, potvrdio nam je Mirko Barišić.

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 11:59

Zeko wrote:
Jesam, al' imam opravdanje. Tvoje poante je nemoguće razumijeti, jer to su nebuloze a ne poante.
Da, da... A C. Ronaldo je prevara od igrača... :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 12:03

Zeko wrote:
Nije ti to istina. Vele neki znalci da bi netko drugi od naših ušao u LP i priskrbio te novce da to nije Dinamo napravio. A možda, vele ti isti znalci, i nebi taj netko drugi ušao. I sad ga jebi, bili ili nebi netko drugi ušao.
HNL "iznjedri" prvaka države,prvak igra kvalifikacije LP. Bi ili nebi, pitanje je sad. Poanta je da Dinamo nije NIŠTA nikome pomogao kako se hvali putem službene stranice. I samo Dinamo može objaviti onakav članak,siguran sam da nijedan klub koji igra LP ne objavljuje onakve članke i hvali se nekim pomaganjem na račun toga što Uefa raspoređuje novac kako ga raspoređuje. To je poanta...  ;) :^0 A ti kao "isključivi" krivac je nikad ne buš razmel...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 12:08

Zeko wrote:Izgleda da bude, prema izjavama nekih laprdala, "naš najveći trener" postao slobodan trener. Opet je dobio po pičci i to doma i vjerojatno bude završio u HNL-u ili negdje u jednom od Kaštela gdje mu je i mjesto.
Baš ono vezano za temu...   cheers
Koliko se sićam nije se pričalo o najvećem, već najboljem (a to je ipak razlika, istini za volju "isključivi" krivci je možda ne vide :^0). On to sigurno je posljednih godina, jebiga klubovi u kojima radi i primanja koja ima to dokazuju. Pa nije valjda to Zoran Mamić...  lol!

Btw. Kaštela i slično mu najavljuješ već dugi niz godina, pa opet ništa od toga. Naprotiv, Bilić uredno dolazi do sve uglednijih sredina. Neće ni ovaj lošiji ulazak u sezonu to bitno pokvariti ne brini. Neće tako skoro u Kaštela...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 12:24

:^0 :^0 :^0 :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki Mon 26 Sep - 12:31

Bilic se nakon dvije sezone pogubi u svim klubovima, kratkorocno trenersko rijesenje ko vjeko lokica, zoran vulic itd
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 12:32

nowitzki wrote:Bilic se nakon dvije sezone pogubi u svim klubovima, kratkorocno trenersko rijesenje ko vjeko lokica, zoran vulic itd

trener sa 0 trofeja. cak je i nesrecni zoran uspesniji od njega, i onaj mali kekec... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 12:53

Rad'iša Trajković wrote:

trener sa 0 trofeja. cak je i nesrecni zoran uspesniji od njega, i onaj mali kekec... B-)
Znam ja jednog što je uspješniji od Zokija i Keka. Zajedno.Ti ga sigurno ne znaš, jebiga hara po županijskoj ligi...  ;)

Claudio Ranieri je ove godine, s 65 godina u guzici došao do uspjeha karijere. Osim dva kupa od prije, ako se na varam, nije osvojio ništa više pogotovo ne trofej kao što je trofej prvaka Engleske. A čovjek je gotovo 30 godina trener i trenirao je čitav niz velikih klubova u kojima nije ništa napravio, ništa veliko (Juventus, Chelsea, Roma, Inter, Napoli, Atletico Madrid - nije ništa osvojio, a tim klubovima su trofeji ajmo reći imperativ) 


Tako da, pomalo... Nije Bilić trebao otići u Englesku raditi ko trener, moga je negdje preuzeti neki klub iz neke live lige koji je tri puta močniji u svim poljima od ostatka konkurencija, uzimati trofeje, i šta bi onda pričali o tome kako je uspješan?!? Ili bi tribali reći da je samo po sebi uspjeh preuzeti jednog engleskog prvoligaša? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 13:24

ranieri je uzeo kup italije sa fiorentinom kada je serie a bila najjaca liga, kao sto je danas premiership. 
a maleni nane ne moze u istu recenicu sa njim...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 14:00

Rad'iša Trajković wrote:ranieri je uzeo kup italije sa fiorentinom kada je serie a bila najjaca liga, kao sto je danas premiership. 
a maleni nane ne moze u istu recenicu sa njim...
Znači, uzeo je kup kad je liga bila najjača?  :)
Pa imao je dva kupa u 28 godina rada, a nabroija sam ti koje je sve klubove vodija di nije ništa osvoija...

Nisam ja radija usporedbe njih dvojice, što je neozbiljno i s obzirom na staž, samo sam naveo da je Ranieri vrhunac svoje karijere i največi uspjeh ostvario nakon 30 godina rada kao 65-njak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 18:56

Dinamo Zagreb - Page 24 14485010
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 18:57

102 boda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre Mon 26 Sep - 19:06

još samo sati dijele operwa da gleda uživo juve protiv najvećega hrvatskoga kluba

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 24 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 24 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 24 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar Mon 26 Sep - 19:12

operwe jel ideš na južnu tribinu
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 19:15

na žalost ne mogu organizirat odlazak. to čekam oduvijek, a ništa gledat ću Juve u torinu nekom prilikom.

sutra, ako bi i stigao, možda da dodem na drugo poluvrijeme, no teško.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 19:16

imat će Juve sutra veliku podršku, vjerojatno kao niti jedan gostujući klub do sad. jer ipak radi se o najvećem europskom klubu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 19:17

operw wrote:na žalost ne mogu organizirat odlazak. to čekam oduvijek, a ništa gledat ću Juve u torinu nekom prilikom.

sutra, ako bi i stigao, možda da dodem na drugo poluvrijeme, no teško.


dajte da ovom klosru udelimo koji dinar, da oseti malo radosti u svom bednom zivotu... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 19:17

sutra puca borkeli picka... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 26 Sep - 19:20

Rad'iša Trajković wrote:
operw wrote:na žalost ne mogu organizirat odlazak. to čekam oduvijek, a ništa gledat ću Juve u torinu nekom prilikom.

sutra, ako bi i stigao, možda da dodem na drugo poluvrijeme, no teško.


dajte da ovom klosru udelimo koji dinar, da oseti malo radosti u svom bednom zivotu... B-)
haha ne treba vracala.
u mjesec dana zaradim koliko ti za cijeli život.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar Mon 26 Sep - 19:24

operw wrote:na žalost ne mogu organizirat odlazak. to čekam oduvijek, a ništa gledat ću Juve u torinu nekom prilikom.

sutra, ako bi i stigao, možda da dodem na drugo poluvrijeme, no teško.
šteta bio sam siguran da ideš, a tako ti je kad se zaposliš, kako sam ja dobio otkaz u pravo vrijeme sad stignem svugdje  :D
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Mon 26 Sep - 19:49

Rad'iša Trajković wrote:
nowitzki wrote:Bilic se nakon dvije sezone pogubi u svim klubovima, kratkorocno trenersko rijesenje ko vjeko lokica, zoran vulic itd

trener sa 0 trofeja. cak je i nesrecni zoran uspesniji od njega, i onaj mali kekec... B-)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 24 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum