Gledate li televiziju?

View previous topic View next topic Go down

Gledate li televiziju?

0% 0% 
[ 0 ]
40% 40% 
[ 2 ]
40% 40% 
[ 2 ]
20% 20% 
[ 1 ]

Total Votes : 5

Gledate li televiziju?

Post by Vegvísir on 14/7/2016, 13:54

Ne tako davno, prije mjesec ili dva, dok sam brisala prašinu s televizora, kroz glavu mi je prošla misao da je proslo sigurno nekoliko dana otkako sam ga posljednji put uključila. Jednostavno se uopće nisam sjetila uključiti ga. O svemu što me zanima informiram se putem Interneta, kao što i serije i filmove također skidam s interneta.

U principu, TV bih uključila uglavnom onda kad, primjerice, želim pogledati novu epizodu Veep serije ili Last Week Tonight with John Oliver u B.netovoj videoteci ili kad je na programu neka utakmica koja mi je zanimljiva iz prostog razloga što mi je, kad već mogu, ugodnije pogledati na velikom ekranu. Povremeno pogledam što se prikazuje na HRT3 jer se zna pronaći dosta finih stvari, a u rijetkim trenutcima kad mi se iz nekog razloga baš vegetira pred TV-om, stavim na neki program kao što su Viasat History, Animal Planet ili (ako sam baš jako gladna trasha) TLC.

Gledate li vi još uvijek televiziju?
Je li televizor postao relikt prošlih vremena i gotovo muzejski izložak u stanu ili možda imate supermoderni smart TV?

The dreamer is still asleep.

Moon's milk spills from my unquiet skull and forms a white rainbow.
Vegvísir

Female
2014-04-15

Back to top Go down

Re: Gledate li televiziju?

Post by Guest on 14/7/2016, 14:12

3
Samo skidam i gledam ono sto želim
Ali moram priznati da mi je bilo lijepo tamo prije 10-15 godina. Gledao sam ono što je bilo na TV-u. Nisam imao izbora, a sada mogu  pogledati bilo šta gdje god poželim
Napredak tehnologije je ubio tu čar, ali bar imamo svoj izbor

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by medication on 15/7/2016, 19:51

Ne posjedujem televiziju...
medication

2014-04-14

Back to top Go down

Post by Guest on 15/7/2016, 19:59

@Vegvísir wrote:Ne tako davno, prije mjesec ili dva, dok sam brisala prašinu s televizora, kroz glavu mi je prošla misao da je proslo sigurno nekoliko dana otkako sam ga posljednji put uključila. Jednostavno se uopće nisam sjetila uključiti ga. O svemu što me zanima informiram se putem Interneta, kao što i serije i filmove također skidam s interneta.

U principu, TV bih uključila uglavnom onda kad, primjerice, želim pogledati novu epizodu Veep serije ili Last Week Tonight with John Oliver u B.netovoj videoteci ili kad je na programu neka utakmica koja mi je zanimljiva iz prostog razloga što mi je, kad već mogu, ugodnije pogledati na velikom ekranu. Povremeno pogledam što se prikazuje na HRT3 jer se zna pronaći dosta finih stvari, a u rijetkim trenutcima kad mi se iz nekog razloga baš vegetira pred TV-om, stavim na neki program kao što su Viasat History, Animal Planet ili (ako sam baš jako gladna trasha) TLC.

Gledate li vi još uvijek televiziju?
Je li televizor postao relikt prošlih vremena i gotovo muzejski izložak u stanu ili možda imate supermoderni smart TV?

HRT 3. :) 

Ali, u principu, ne gledam. I net mi je postao poveća tlaka. Radio me opušta i određene stanice još uvijek redovito pratim, iako se kvaliteta emisija jako pogoršala, a neke su i ukinute.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top